Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj wyjąć kartę, następnie odłączyć tuner od sieci, włączyć bez karty na dowolny kanał z tr. 11.393 a następnie wyłączyć tuner (tylko sposobem stand by) ponownie włożyć kartę, włączyć sprzęt i ustawić ponownie dowolny kanał z tr. 11.393 np. TVN. Powinno pomóc....jeżeli nie to nie pozostaje chyba nic innego jak zadzwonić do BOK-u i ewentualnie zareklamować kartę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po raz pierwszy na forum, witam wszystkich.

Miałem problem z dekoderem TNK OPTICUM 4060 cx, jak poprzednicy po włączeniu dekodera pokazywał się komunikat CARD ERROR, a później ZABLOKOWANE na kanałach płatnych i bezpłatnych. Bez problemu chodziły programy FTA. Po kilku godzinnych mękach i próbowaniu różnego rodzaju resetowania dekodera odwróciłem kartę do góry nogami, chipem od górnej strony. Ku mojemu zdziwieniu działa.

Więc jeżeli resetowanie nie pomaga może warto odwrócić kartę... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam dekoder Pioneer 1430, w którym wgrane jest oprogramowanie do odbioru TnK (oraz Cyfry), ostatnimi czasy nie działają mi żadne programy płatne z TnK, sygnał jest, a obrazu nie ma, działają tylko kanały FTA. Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Abonament jest opłacony. Nie wiem czy trzeba wgrać jakieś nowe oprogramowanie czy mój dekoder się zawiesił?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, abonament mam opłacony do 30.07.2011r.

Pozostaje mi odczekać 48h z włożoną kartą w dekoderze, na kanale TVN.

Jeśli nie pomoże, będę pisał. :P

Pozdrawiam

 

[edit]

Ok zaskoczyły programy z TnK :)

P.S. Czy wie ktoś dlaczego ostatnio nie działają programy z pakietu Cyfry+ w dekoderze na 2 karty Pioneer 1430? Wcześniej miałem obie karty włożone i wszystko działało, od 2 miesiecy programy Cyfry+ już nie chca w ogole odbierać i po prostu podlaczam do 1 anteny oryginalny dekoder ktory dostalem z Cyfrą no i swoj pioneer 1430 BTC na 2 karty. Lepiej gdyby 1 dekoder wszystko odbierał jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Wczoraj zakupiłem w sklepie zestaw kompletny do instalacji TNK (dekoder Opticum 4060cx PLUS, czasza, uchwyt, zestaw startowy i kabel). Zestaw startowy aktywowałem przez internet wczoraj po południu. Dzisiaj wziąłem się za ustawianie anteny. Wszystkie gniazda pozarabiałem dobrze, przeprowadziłem kabel i przymocowałem uchwyt do ściany. Przy ustawianiu sygnał mam na 90%, lecz jakość sygnału na 70 - 75 % i skacze ale nie można oglądać niczego ponieważ wyskakuje komunikat, że brak sygnału. Ciężko jest mi ustawić, żeby złapało coś więcej niż 75% w jakości. Od ilu procent w jakości sygnału możliwy jest odbiór? Może ma to związek z tym, że karta jeszcze nie została aktywowana (nie wiem jak to sprawdzić) ? Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...