Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Nie wiem dokładnie gdzie mam szukać listy kanałów.Przejrzałam całe menu i nie znalazłam.Wydaje mi się,że w ogóle jeszcze dekoder nie pobrał listy kanałów.

Dzwoniłam ponownie do biura obsługi,ponownie straciłam 30zl .Konsultant dawał znane mi już wskazówki i nadal nic z tego.Konsultant zgłosił mój problem do biura technicznego.Mam jutro znów zadzwonić co ustalono w mojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie wszystkim za chęć pomocy!!! :smile: Problem mam już rozwiązany po interwencji działu technicznego TNK.Coś zrobili,że dzisiaj rano weszły programy i działa wszystko jak należy.Nie musiałam nawet dzwonić .Po dwumiesięcznej walce wreszcie mogę cieszyć się posiadaniem TNK :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Wczoraj kupiłem karte TNk a antene zamontowałem dziś rano. Karte aktywowałem wczoraj przez internet a kanałów wciąż nie ma :/ Nie ma nic,wyszukało niby pare tysięcy z HB ale na każdym jest "brak sygnału". Dzwoniłem do TNK żeby aktywować przez telefon ale nie zdążyłem wbić kodu bo mi 4.50 zeżarło i puste konto mam :evil: Aktywują mi to kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że Ci wyszukało parę tysięcy kanałów - równie dobrze kanały mogły być tam fabrycznie umieszczone - jak na każdym "brak sygnału", nie wystarczy tylko przymocować antenę i gotowe, trzeba ją na tego HB dobrze ustawić, by uzyskać sygnał na którym uzyskasz odbiór, a nie komunikat "brak sygnału" :] Jak ustawiałeś tą antenę, przy pomocy miernika sygnału, czy "na oko" i jaki masz dekoder do odbioru TnK :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tvnie było cały dzień i cały czas to samo a gdy wyciągam karte to i na pulsie i wszędzie "brak sygnału". Jutro pójde do innego znajomego który też sie zna i może on normalnie ustawi. A może to być coś z dekoderem? I czemu gdy skanuje satelite wyszukuje programy a odebrać ich nie może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do TNK żeby aktywować przez telefon ale nie zdążyłem wbić kodu bo mi 4.50 zeżarło i puste konto mam :evil: Aktywują mi to kiedyś?

Na kiego grzyba tam dzwonisz jak masz TnK (SD). Wejdź na stronę aktywacja karty, wypełnij pola i po kilku minutach Twoja karta otrzyma uprawnienia. Tylko posiadacze wersji TnK HD muszą tracić pieniądze na dzwonienie i SMS-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie expertów.

 

Mam dość nietypowy problem wiążący się z nadającymi w TnK kanałami z TP 11508(np TVP Sport, nSport, Discovery). Otóż kanały te w ciągu dnia działają dobrze nawet teraz przy dość dużym zachmurzeniu, natomiast po zapadnięciu zmroku pojawiają się na nich małe rozmycia obrazu i zakłócenia... co może być tego przyczyną? Problem jest chyba naprawdę dość nietypowy... Posiadam talerz 60cm i tuner Ferguson FK 7000 :) z góry dziękuję za jakieś pomysły co może być nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tuner nie wysokich lotów to i jakość gorsza od przeciętnej. Podstawa to dobrej jakości kabel prowadzący z talerza do dekodera, druga przyczyną może byc mało precyzyjne ustawienie talerza, wina może leżeć też po stronie konwentera. Zakłócenia występują w postaci takich niby czarnych mrówek na ekranie? Czy po prostu masz zamrożenia, ewentualnie pikseloze przy dość aktywnych scenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...