Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar przedłużać umowe raczej na warunkach comfort+ z extra i 6xCanal+ za te 69,9zł. Tylko mam pytanie co do jakiś profitów, które da się wyciągnąć za darmo. Opcja HBO 6mies. za 0zł i potem oni sami odłączają, czy później trzeba płacić? Aaa i jeszcze mam pytanko co do dekodera. Obecnie posiadam Sagemcoma DSI83 , ale strasznie mnie irytuje, bo ostatnio często mi się zacina. Da się wyciągnąć Pejsa 500gb (on teraz chyba Turbobox+ fachowo sie nazywa :P ) za 0zł na cały okres umowy?

HBO masz za free przez 6 miesięcy, później możesz bez problemu zrezygnować. W marcu 2016 miesiąc przed końcem na spokojnie dzwonisz do nc+ i informujesz że nie chcesz dalej kontynuować opcji HBO. Za free możesz jeszcze dostać kanały typu Sundance, Adventure, History, H2 bodajże na miesiąc, ja tego nie chciałem nawet za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO masz za free przez 6 miesięcy, później możesz bez problemu zrezygnować. W marcu 2016 miesiąc przed końcem na spokojnie dzwonisz do nc+ i informujesz że nie chcesz dalej kontynuować opcji HBO. Za free możesz jeszcze dostać kanały typu Sundance, Adventure, History, H2 bodajże na miesiąc, ja tego nie chciałem nawet za free.

Ok, dzięki za odpowiedź :)

 

A jaki dekoder byście polecali w zamian za sagemcoma? :) jest jakiś do wyrwania za free z dyskiem wbudowanym, a nie tak jak w sagemcomie na zewnętrzną pamięć co najwyżej?

ponawiam pytanie żeby nie przepadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych a zarazem spóźnialskich z wypowiedzeniem, pragnę poinformować, że przy ofercie VIP+ Max, jeśli by ktoś się załapał na miesiąc za pełną cenę ta oferta jest wg. nc+ warta 415 PLN.  Słownie czterysta piętnaście złotych!!! To brzmi jak rata za nowe auto. 

Swoją drogą to nie chce mi się wierzyć w promocję po 15 listopada, co najwyżej dla nowych abo z gadżetami do wyboru.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych a zarazem spóźnialskich z wypowiedzeniem, pragnę poinformować, że przy ofercie VIP+ Max, jeśli by ktoś się załapał na miesiąc za pełną cenę ta oferta jest wg. nc+ warta 415 PLN.  Słownie czterysta piętnaście złotych!!! To brzmi jak rata za nowe auto. 

Swoją drogą to nie chce mi się wierzyć w promocję po 15 listopada, co najwyżej dla nowych abo z gadżetami do wyboru.   

Dokładnie także mi się nie chce wierzyć w jakieś super promocje, dlatego też przeniosłem wszystkie umowy NC+ do Polsatu ostatnio, bo jak mamy telefon w Plusie to za FULL PAKIET wychodzi 45 zł i jak przeliczymy 6 miesięcy gratis to otrzymamy średnią 34 zł więc co tu dużo gadać jak sportu nie ogląda u mnie nikt, a jest tego także dużo w kanałach Cyfrowego Polsatu, po za tym w pakiecie FULL jest hbo, hbo go, cinemaxy, filmboxy wszystkie więc filmów jest od ogroma, a dekodery też fajne. NC+ takimi cenami sama się uśmierca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zagapiłam sie, dziś niezwykle " uprzejmy " konsul uzmysłowił mi że umowę mam do końca listopada. 

miałam przez 15 m  popularnego łamańca za 53 zł miesięcznie z HBO i MR ( pace i Sagem), wypowiedzenia oczywiście nie wysłałam więc moje pytanie co mogę w tym przypadku ugrać? Dzisiejsza propozycja to to co mam bez HBO za 79,9 lub z HBO za 99,9 ..... 

Co mogę w tym przypadku zrobić ,

jeśli wyślę wypowiedzenie w listopadzie to umowa obowiązuje mnie jeszcze przez miesiąc czy 3 miesiące? ( za ponad 200 zł miesięcznie grrrr) 

Czy mogę przedłużyć umowę na najniższy pakiet i MR? Ile będzie mnie kosztował najniższy pakiet z MR i 2 dekoderami?

Czy np na ten najbliższy miesiąc gdzie umowa przechodzi na czas nieokreślony mogę zrezygnować z HBO i C+ żeby za nie nie płacić czy nie ma takiej mozliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć jak mi przyjdzie negocjować w styczniu to co mam teraz za 79,90... Extra+, Multi+, 8xCanal+, HBO i Cinemax. Pewnie poniżej 100zł nie zejde, ale mam to szczęście że mogę im podziękować, a wybór mam... CP, Multimedia, Orange, Netia i Jambox

 Nie strasz... i tak pewnie przedłużysz.. :wink: jak większość tych najbardziej "warczących"... :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak, jest tu jakiś ekspert od dekoderów? :D jest coś lepszego obecnie za free zamiast sagemcoma DSI83 , którego obecnie posiadam? :)

Nic nie ma

ircios, to jak to jest, mam 2 camele i 1 pejsa, jakbym wziął od nich drugi dekoder typu pejs czy sagemcom to grozi mi wymiana sprzętu i kart i przejście na nowy multiroom? Nie bardzo rozumiem dlaczego.

nc dąży do parowania. Już są nowe karty dla nowych. Wkrótce i w Sagemcomach mogą być wymieniane. Karty są parowane z dekoderem... więc i MR będzie od ITI. Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie strasz... i tak pewnie przedłużysz.. :wink: jak większość tych najbardziej "warczących"... :curious:

Masz rację.Pies który dużo szczeka,mało mleka daje...czy jakoś tak. Mam dwie umowy: extra i łamańca. Za extra wołają 45 pln i to zostanie(nie dla mnie). 5 zyla za trochę mniej to przeżyją,Gorzez z moim łamańcem za 53pln. 80-90 pewnie zaśpiewają,a kanałów kilka mniej i oferta uboższa(głównie sport).Sport ,gdzie zerkam głównie żużel i ....prawie nigdy w domu.Słoneczko mnie skusi chyba bo ma te same tematyczne, filmboxy,cinemaxy,eurosporty,polsat sporty,i marny kanał zawany History.Na dwa deki w domu za lekko ponad 52 pln...A jak jeszcze jakaś promocyjka będzie dla przenoszących się z Nc+ to juz super. Nie nie zależy Wam na sporcie to zmiana.Jak zależy to płacz i płać.Ja nie jestem przywiązany do Wizji (tak,tak zaczynałem w 1998) jak dziadek do PZU,babcia do PKO,a mucha do goowna. Każdy wie na co może sobie pozwolić.Ja nie zrozumiałem oferty chyba.Mogę i 100 płacic ale w imię zasad sku....y nie dam sie dymać. Tak,tak pracownicy Nc+ ,którzy coś napiszecie o obrażaniu sie.Mam to tam gdzie słońce nie dochodzi. Albo Antync+ wróci albo żaby  do domu.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód by rozmowy nagrywać, dla własnego dobra. A w ogóle to taki przypadek ktoś niedawno opisywał, czy to aby nie celowe działanie?

Na Lakim ktoś to samo pisał

Nic nie ma nc dąży do parowania. Już są nowe karty dla nowych. Wkrótce i w Sagemcomach mogą być wymieniane. Karty są parowane z dekoderem... więc i MR będzie od ITI.

Ale jeśli przedłużysz umowę na 15-24 m-ce na 2 camelach, to nie mogą Ciebie sparować przez ten okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywek, o ile mi wiadomo, listopad nie będzie za free, bo zgodnie z tabelą opłat za eleven bez promocji (tj. za 15,90) jest zapis, mówiący o kwocie, jaką trzeba zapłacić za skorzystanie z tej usługi w trakcie miesiąca (im później tym ta oplata się zmniejsza), chyba, że w trakcie rozmowy z kosulem wynegocjowałeś cos innego.Ale to Ty już wiesz najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie strasz... i tak pewnie przedłużysz.. :wink: jak większość tych najbardziej "warczących"... :curious:

 

Dokładnie tak jest... Niby wszyscy płaczą i deklarują, że nie przedłużą a jak przychodzi co do czego to" "...właśnie przedłużyłem, nie dało sie inaczej...".

Miałem nadzieję, że znacząca część się postawi powie NIE to może nc+ pójdzie po rozum do głowy... ale skoro większość i tak przedłuża na warunkach nc+ to o czym tu gadać...

Nie mam telefonu w plusie ale i tak po odliczeniu 6 miesięcy gratis będę za full w CP płacił średnio gdzieś około 67 zł (HBO. Cinemax, FilmBoxy... itd...). Szkoda mi będzie Canal+ ale... piłki i tak nie oglądam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca miesiąca listopada. U mnie standard. Wypowiedzenie wysłane które i tak wiele nie zmienia oni są nie ugieci. I nie wierzę że oferta świąteczna będzie lepsza. Może dla nowych...

Oferują to co wszystkim 79.9 8c+ HBO do końca roku i jakieś tam inne rzeczy.

No właśnie co mogą do tego dołożyć?

I tak przedłuże bo piłkę akurat ogladam a nikt inny nie zaoferuje mi takiej oferty jak niestety nc+

Edytowane przez kris1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli to się robi śmieszne, po wczorajszym telefonie proponują warunki gorsze niż tydzień temu. Póki co najlepszą ofertę dostałem w punkcie.

Vip + , hbo go, do tego multiroom+eleveny za 158zł przez pierszy rok, za następny 170.

Przez telefon z działu utrzymania klienta to samo za 10zł więcej.

Edytowane przez Raven_Rybnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet extra,multi, 8c+ wraz z 3 mrs. Słynny łamaniec 53,26 +30 mrs. Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie wysłane

.Oferta z przed chwili: EXTRA+ z paczką 6C+ 69,90 ( w tym mrs) + 2x 10mrs.Umowa 24 mies. Pani konsultant nie obwijała w "bawełne". Twierdz iż taniej już nie będzie. Nawet nie zdążyłem jej powiedzieć iż korzystam z tego forum.

Wzrost abonamentu w moim przypadku ok 6zł/mies.

Natomiast EXTRA+ z 8C+ 10 zł drożej...

Brać?? Czy czekać na oferty świateczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów (tylko o to się musiałem upomnąć), Filmbox 0 zl 1m (to już gest konsula :twisted: ), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem HD i PVR 0zł dla Abonentów.

 

Wcześniej wiadomo łamaniec 53, umowa do końca listopada, pierwszy telefon, kanały zaświecą i zgasna (2xC+, Sportklub) od 1 grudnia. HBO i Filmbox zostaną wyłączone automatycznie.

 

Ach gdyby nie ta gała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...