Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba pracujesz w nc+? Kolejny raz piszesz jaka to oferta jest super i ceny też są ok. Przecież abonentów jest dwa miliony i chyba wszyscy nie płacą 55zł (ja płacę wiecej) za wypasione pakiety. Jest mnóstwo co płaci te 80 a są nawet tacy co płacą za to samo 120 albo i więcej. Wszystko się gdzieś tam wyrównuje

dokładnie jak mówisz, szkoda że niektórzy nie rozumieją że dobre ceny wynegocjował moze 1% o ile nie mniej abonentów. Właśnie ci którzy wiedzą o tej możliwości z takich forów jak ten.

Cała reszta nie ma pojęcia o tym i płaci tyle ile chce NC+ a wczesniej Cyfra.

Teksty ze to ma wpływ na przegrane przetargi zostawmy bez komentarza.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do końca października posiadam nc+ z multiroom premium. Moja obecna cena to 99zł za stary pakiet Hollywood dla abonentów - jest w tym 8c+, HBO. Ostateczna propozycja nc+ na przedłużenie to 119,90 za to samo, a właściwie za kilka kanałów mniej (Zest itp). Wczesniej mieli jeszcze lepsze propozycje cenowe w tym i 139,90 :) No i co zrobiłem? Skoro nc+ nie chce mojej stówki (nie musieli mi wydawać nowych dekoderów, nie musieli ponosić żadnych kosztów w związku z dalszym udostępnianiem mi programów, gdyż kanały tak czy siak na satelicie już są) a chcieli wydrzeć tylko odemnie 20zł więcej za mniejsza ilość kanałów niż do tej pory - moją kasę dostał Solorz. Pakiet premium w którym są kanały HBO, Filmbox, History, Sundance, a także HBO GO, Ipla Mix, 4 kanały VOD (dekoder HD7000) i multiroom (dekoder HD5500) kosztuje mnie.... 54,90 (Smartdom) i to oczywiście dopiero od 7 miesiąca, bo pierwsze 6 jest za darmo. Po kilkunastodniowym używaniu dekoderów CP stwierdzić trzeba że są OK. Nic się nie zawiesza, nie przycinają usługi internetowe, kanały można bez problemu poustawiać po swojemu, wyszukać na satelicie wszystkie kanały FTA, a w niedalekiej przyszłości dekodery dostaną oprogramowanie ADB - Graphyne lub podobne. Aha, jakość kanałów na CP jest identyczna jak te na nc+, i między bajki można włożyć stwierdzenie że na 46" tv kanały CP wyglądają okropnie. Swoją drogą taka polityka nc+ wcześniej czy później się na nich zemści, jeszcze chwila i spadną z abo poniżej 2mln czym zyska tylko Polsat 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiera, popieram...odrobina choćby, godności.

Też rozmawiam teoretycznie z nc+ o losie 1. umowy (koniec roku). Chodzi o Comfort+ (zauważcie 2/3 tego pakietu (szumnie 59 kanałów, he, he)  to kanały ogólnodostępne, darmowe) i sztywne 24,90  nie do ruszenia. Pytam; czy poprzednią umowę podpisałem z piratami, że słyszę o NOWEJ polityce, o tzw. byłym rozdawnictwie. Gdzie tu wina abonenta, że nie chce 70% podwyżki za zdewaluowany pakiet (wazny kiedyś BBC HD to teraz śmieć). Mam istotne powody by zawalczyć o tę konkretną kartę  , ale i tak "wywdzięczę" się stratą dla tak nieprzewidywalnej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu zadzwoniła do mnie miła Pani, z pytaniem dlaczego rezygnuję (wypowiedzenie od jakiegoś czasu zarejestrowane), odpowiedziałem, że lepszą cenowo ofertę zaproponował mi operator kablowy od którego mam teraz internet.

Zapytała, czy może umówić się ze mną na rozmową za 2 dni, żeby przedstawić specjaną dla mnie ofertę, zgodziłem się i powidziałem, że dopóki jeszcze nie zawarłem umowy na tv od kablówki to jestem otwarty na prozopycje.

Więcej już się nie odezwali... :D

 

z takim podejściem to nc+ raczej długo nie przetrwa na rynku...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca pażdziernika

obecnie:

  • Comfort+
  • Najem ultraBOX+
  • MULTIROOM STANDARD na camelach
  • Multi+
  • Premium Sport &Film
  • EXTRA+
  • Redlight HD
  • HBO
  • 99zł

oferta:

Extra+

8x CANAL+ 

Cinemax   6m 

Eleven Sports 

CANAL+ VOD

Najem ultraBox+ 

MULTIROOM STANDARD cameleon

87,85zł

 

Pierwsza oferta byla za 79,9 pakiet Extra i 6x c+ bez dodatkow. Nc+ to dla mnie jedyna opcja ze wzgledu na piłke, chce przedłużyć.

Da sie jeszcze taniej ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przedłuzyłem

 

wczesniej 8 c hbo wszystkie podstawowe 79,90

 

obecnie na 24 miesiace superpremium 8 c + eleveny co miesiac 107,85

 

i cekawostka konsultant twierdził ze eleveny beda po roku dostępne ze zniżka, kwestia "odnowienia promocji"

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze,nie widziałem żeby ktoś próbował taki pakiet wyciągnąć.

Po drugie,według ich rozumowania to byłoby całkiem mozliwe.Bo jeśli koledze dali tyle za 107 zł to wylicz sobie ile to kosztuje jeśli wyrzucisz 2xC+ i cinemaxy.Seriale i discovery wyliczają do 10-20 zł a cinemax podobnie.

Wychodzi nawet taniej niż 80 zł ;)

To realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel,

ok rozumiem Twoje argumenty i je szanuje.

W pewnym sensie mój tok rozumowania jest podobny - akurat cenę ~80zł za full sport uważam za OK, ale jeżeli na przykład przyszłoby mi zmierzyć się z podwyżką do 120zł, to pisałbym tak jak Ty. Kwestia osobistej wyceny wartości pakietów i wygody.

Co do Netii czy UPC, to być może bym się zdziwił - nie wiem, po prostu nie mam rozeznania co ciekawego można u nich wykręcić :) Wiem tylko, że Cyfrowy Polsat to opcja, które absolutnie mnie nie interesuje z uwagi na brak piłki nożnej.

Skoro 80zł uważasz ok, to nie ma sprawy ale nie musisz krytykować tych co uważają, że powinno być taniej. Nikt z kosmosu takich niskich cen nie bierze, skoro było tanio to ludzie chcą mieć to dalej, to chyba normalne. Nc+ ma prawo zarządzać więcej, taka ich polityka, my nie musimy tego brać, taka nasza wola. Ludzie maja prawo ponarzekać. Nc+ chce mieć mniej klientów ale za to z większym abonamentem i wyjdą na to samo, przy mniejszych kosztach obsługi tych klientów. Ja dla samej zasady nie mam zamiaru im więcej płacić. Fani piłki nożnej jak będzie 150zł to też zapłacą ja ich nie krytykuję, taka ich wola. Nasuwa się jeden wniosek, że skoro od dłuższego czasu trwa taka polityka to znaczy, że im to pasuje i ludziska biorą to co jest teraz po takich cenach jakie są. Nadzieja jest tylko taka, że dzięki tym co zrezygnują może w przyszłości encepence wróci przynajmniej w jakiejś części to starej polityki i Ci co zostali na tym skorzystają. Więc nie krytykuj tylko podziękuj. Gdyby wszyscy brali jak leci to co jest to pewne przy następnym przedłużaniu umowy znowu by było drożej. Edytowane przez wojtas777
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli cinemax jeszcze dorzucili.

Myślę że można było powalczyć o nie dorzucanie cinemaxów(oraz ew.c+seriale i discovery) i wyciągnięcie tego za max 80zł. 

czyli 6 c+,hbo i eleven ;)

była jeszcze taka mniej wiecej oferta

 

extra, 8 canal, hbo 6 miesiecy darmo, po 6 miesiącach 12,50 oraz eleven (co mnie wiecej wychodziło 99 zł, a po roku 79 chyba hbo odpadało - "nie zrozumiałem do konca oferty oferty":) i wole stała cene

 

był takze superpremium 6 c za 94 zł

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31.01.16r, wypowiedziałem ją oraz zgłosiłem sprzeciw na marketing. Teraz pozostaje czekać aż wygaśnie i zdać sprzęt. Nie rozumiem ich aktualnej polityki odnośnie aneksowania umów oraz proponowanych ofert. Pamiętam jeszcze ubiegłoroczny aneks który musiałem reklamować, ponieważ był błędnie wprowadzony. Oglądam coraz mniej TV więc rozstaje się bez żalu. Mój ISP wprowadził IPTV więc nie będę miał problemu z dobraniem rozsądnego pakietu w relacji cena/jakość u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...