Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledziłem wcześniejszych wypowiedzi ale domyślam się, że też masz pace. Włączyłem nc go na sagemie i powiem szczerze, że dużo tam jest filmów. Jest różnica. Może uda mi się dostać nowe dekodery (jakieś media box) w lepszej cenie. Tylko boję się, żeby nie zwiększyli mi abonamentu ale wprowadzili opłat za MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy nowych dekoderach przy MR zawsze jest dodatkowa opłata?? Dzisiaj proponowali mi 6 miesięcy gratis a później 10zł. Może uda mi się uzyskać 0zł przez cały okres??? Gdyby tak to spoko. Za aktywację 2 dekoderów chcą 150zł + 50zł za drugi. Wiem, ze to troche kasy ale opłata jednorazowa a filmów w bibliotekach jest sporo. Dekodery też szybciej chodzą. Sam już nie wiem. Zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża biblioteka jest za free w necie i to legalna. Zauważ, że nowym abo sprzęt wydają za free. Chcesz być naciągnięty i w zamian za tak dużą kasę dostać stary odrestaurowany prądożerny dekoder? Chyba jednak nie. Jak już to powalcz o Premium box i WiFi box za free.

 

Edit. Byk poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Powoli kończy mi się umowa z NC+ (koniec styczeń 2015).

Wypowiedzenie umowy oczywiście zostało wysłane. Aktualny pakiet to Universe+ za średnio 45 zł miesięcznie.

 

Dzisiaj dzwonili (z kierunkowego 22) i zaproponowali kontynuację tego samego, umowa 15 miesięcy za 39,99 zł miesięcznie.

Czy da się tutaj jeszcze obniżyć cenę? Ten pakiet który mam jest dla mnie całkowicie wystarczający.

 

Czy da się jakoś też wynegocjować wymianę dekodera? Mam w tej chwili stary dekoder HD od Nki i on jest bardzo "mułowaty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prondożerny

Co to jest prond?

 

Dostałem dziś taką ofertę: wszystkie zwykłe pakiety, Canal+, HBO, MR za 59,90 zł. Drugi dekoder Pace za 20zł, w sumie 79,90zł. Odrzuciłem. Mam to samo za 64 zł.

 

Druga propozycja to plus Cinemax za 84,90zł. Też odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długaaa rozmowa z DUK Kraków:

Umowa na 24 miesiące, dawny Universe+, 6x canal, Adv, History 1,2, Sundace, Hustler HD, MR 2x camel, Pace + Sagem = 69,90 ale w strasznym łamańcu (6x9 i 12x89). O darmowym HBO i Filmbox na 6 miesięcy nie wspomnę, bo nie oglądam.

Mam to com chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dalej brak osób które by przy przedłużeniu umowy dobrali Wifi Premiumboxa lub Mediaboxa.Czyli blokada dalej jest w systemie.Chyba przewidują duże kolejki w punktach przed świętami i obawiają się by nie zbrakło tych dekoderów.

 

Ja własnie walczę o premiumboxa wifi. Wczoraj zadzwonili z kolejną propozycją, zacząłem pytać o zmianę dekodera to babka zaczęła mi wciskać kity, że premiumboxa będzie można dostać ale dopiero od marca. Wg mnie bzdura i kobieta mnie po prostu zbyła.... chyba że ktoś ma podobne informacje w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi dostają dla stałych nie ma takiej możliwości w systemie.

A istnieje coś takiego jak "blokada w systemie"? Czy to tylko wymówka konsula? Bo ja rozmawiałem z konsultantem i owszem dekoder turbo był wciskany ale staneło na mediaboxie. Oczywiście była gadka że ich chwilowo brak w punktach natomiast ja wskazałem konkretny APS gdzie napewno był bo go widziałem będąc akurat w tym dniu na zakupach . I nagle system puszcza,kierownik wyraza zgode i jest !

No ale może to jest tak jak usłyszałem że "jest to oferta specjalnie i tylko dla mnie" Narazie go co prawda nie mam w domu ale tylko dlatego że nie zaakceptowałem warunków .Więc tez trochę gdybam bo byc może idąc po media dostałbym turbo i bujał sie z reklamacją :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...