Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze mam takie pytanie jesli np chce ten Comfort+, extra +, 6xc+, 3xHBO, HBO Go i gto wszystko zdekoderem z nagrywarka (Turbobox) za max 79zl (w tym juz oplata za dekoder) to powiedziec im to wprost przy rozmowie czy krecic i powoli zbijac cene?

 

Jak z nimi najlepiej gadac z doswiadczenia?:> a moze jednak da sie jeszcze taniej takie cos dostac:P??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam takie pytanie jesli np chce ten Comfort+, extra +, 6xc+, 3xHBO, HBO Go i gto wszystko zdekoderem z nagrywarka (Turbobox) za max 79zl (w tym juz oplata za dekoder) to powiedziec im to wprost przy rozmowie czy krecic i powoli zbijac cene?

 

Jak z nimi najlepiej gadac z doswiadczenia?:> a moze jednak da sie jeszcze taniej takie cos dostac:P??

 

Ja sam dzwoniłem do nich z zapytaniem o ofertę bo muszę ewentualnie kupić polsat i wynegocjowałem prawie cały pakiet 6C+ HBO HBO go Cinemax film box history sundance nc+go canal+vod multiroom na 2cameleonach jeden pace i dostałem gratis drugi sagem ze stałą ceną na 24 miesiące 79,90

Wcześniej płaciłem po reklamacja 59,90 z jednym dekoder em pace drugi własny i nie miałem sundance i history

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Dzisiaj telefon z zapytaniem, czy wiem gdzie i co mam oddać po wygaśnięciu umowy. Oczywiście padło pytanie co się stało że rezygnuję, ponoć mam nałożoną blokadę, że nie mogą do mnie dzwonić z ofertą, nie wiem skąd, wcześniej nie było problemu, może podczas ostatniej rozmowy, po usłyszeniu beznadziejnej propozycji, chyba rzuciłem coś w stylu "z takimi ofertami to nie ma sensu, żeby Państwo dzwonili". No i spytałem się gdzie mogę to odwołać, a on że jak wyrażę zgodę podczas rozmowy to mi zaproponuje, ale więcej nie zadzwoni, bo to trzeba na piśmie złożyć, a ja już nie zdążę bo jest 13 listopada i zanim dojdzie, oni odhaczą, to będzie grudzień.

 

W każdym razie, mam C+ Platinum, HBO, Pace 500 GB i multiroom za 99 zł. Proponował rozszerzenie o kanały Cinemax i wszystkie Filmboxy też za 99 zł. Umowa na 2 lata, ale może pójść do kierownika i się spytać, czy może mi to dać na 15 m-cy. 99 zł to dla mnie za dużo, dlatego odmówiłem. Wspomniałem, że z ciekawości zajrzałem na forum. On zaczął gadać, że wie i że wszyscy gadacie bzdury, że już widział takich co mają to co ja za 50 zł, że to nierealne bo musieliby dopłacać i nie dostanę nic taniej, bo on dzwoni z centrali i ma najtaniej. Jeżeli czytają, to pozdrawiam serdecznie. Moja przygoda z nc+ dobiegła chyba końca, bo jak sam zadzwonię, to raczej lepszej oferty nie dostanę, z pracą nigdy nie wiadomo jak, 100 zł co miesiąc, nawet jak 15 m-cy to chyba też niezbyt ok, bo umowa skończy mi się w słabym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i spytałem się gdzie mogę to odwołać, a on że jak wyrażę zgodę podczas rozmowy to mi zaproponuje, ale więcej nie zadzwoni, bo to trzeba na piśmie złożyć, a ja już nie zdążę bo jest 13 listopada i zanim dojdzie, oni odhaczą, to będzie grudzień.

Pismo możesz również wysłać e-mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałeś :roll: . Nic straconego wyślij wypowiedzenie w styczniu i nie pękaj-juz masz wpis u konsulów-ON CHCE Z NAMI ZOSTAĆ :brawo:

Ja mam umowę do grudnia ,wypowiedzenie złozone w punkcie w pazdzierniku ,do tej pory zero kontaktu i się zastanawiam czy sam do nich dzwonić czy nie dzonić .Potrzebuje multiroom do oferty i mediaboxa do nagrywania bo mi trują w domu żona i dzieci . Są tacy co sami sprawę w swoje ręce wzieli i wywalczyli całkiem niezłe oferty .Z drugiej strony nie chce się wystawiać i dawać znaku że mi zależy, bo zalezy ale chciałbym tylko coś dobrać i utrzymać cenę. Dzwoniąć z pytaniem "czy wypowiedzenie doszło" tylko się zbłaznie bo przecież w punkcie złozyłem więc jak mogło nie dojść ;) lub "że ktos do mnie dzonił" w systemie pewnie jest adnotacja że nikt nie dzwonił ,no chyba ze nie notuja tego nie wiem .

Chyba że ktoś wie?

 

Mam comfort,multi,extra,C+family&sport(3xC)HBO,dekoder adb box+ za 59

chcę comfort,multi,extra,6xC,HBO,multiroom,dobrać mediaboxa daję 64,90 ;)

No jak dadza wezme jeszcze cinemaxa w tej cenie

Czekać? Dzwonić?Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzwonisz, czy doszło wypowiedzenie, ale czy w systemie jest odnotowane - to taka drobna różnica...

 

w większości zaobserwowanych wypadków najlepiej jest poczekać jak najdłużej...

ostatecznie jak zadzwonisz, to zawsze możesz powiedzieć, że właśnie masz czas i i dzwonisz, aby sprawdzić, czy mają wreszcie jakąś ofertę dla Ciebie (czy są elastyczni), czy nie...

 

poczytaj forum, od razu pomysłów na negocjacje będzie bez liku, trzymam kciuki! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa konczy mi sie pod koniec grudnia albo w styczniu, pewny nie jestem bo nie przysłali umowy a w ICA nie idzie tego ustalić....

wydzwaniają od 2miesiecy, wypowiedzenia nie wysłałem jeszcze

obecnie płace 69zł za 6xC+ + 3xHBO, dekoder turbo 500gb na własność

 

oczekuje: minimum tego samego

Proponują 109zł czy tam 99zł, nawet dokładnie nie słucham, warunki nie do przyjęcia, jestem w n/nc+ od samego początku, mówie dla konsultanta to samo w tej samej cenie i zostajemy razem ale są nieugięci,

Uczciwe pieniądze za takie oczekiwania to jakie ? Nie chce MR, VODu, ze sportu tez moge zrezygnować (twierdzą ze sie nie da) bo nie oglądam.

Czy jest szansa na taką oferte w takiej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post, jako że śledziłem forum od jakiegoś czasu i pozwoliło mi to wynegocjować trochę tańszą ofertę to się podzielę tą informacja.

Do tej pory płaciłem 105zl, nie pamiętam co dokładnie miałem, ale było to chyba canal+ platinium plus jeszcze jakieś gratisy.

Pierwsza oferta 120zł -> podziękowałem i wypowiedziałem umowę. Po wypowiedzeniu oferta za 89zł, sport+film plus dodatki typu vod, filmbox, bez HBO. Taka oferta pojawiała sie kilkukrotnie, 3-4 razy podziękowałem. W tym tygodniu propozycja (wczesniejsze z nr WWA 22 455 ....) z nr tel 22 255 (nie wiem czy ma to znaczenie ale moze o czym za chwile) : canal+sport + film, extra+, HBO, Filmbox, VOD, na cały okres umowy (15M) za 69.9. Pewnie i mozna bylo sie targować bardziej, ale mi juz sie nie chcialo, wiec sie zgodzilem.

A teraz mała ciekawostka, dzien po przedluzeniu umowy kolejny telefon z nr 22 455, z oferta przedluzenia. Poinformowalem ze juz przedluzylem umowe, po sprawdzeniu okazalo sie ze jednak nie. Pani zaproponowala ze przedluzymy ponownie (chyba ona chciala zgarnac prowizje), a jako ze nie chcialem skladac reklamacji, to sie zgodzilem. Zdziwienie duze, bo oferta byla o wiele gorsza, drozsza i z platnym dekoderem. Ponownie zadzwonilem na 22 255 .... i przedluzylem na pierwotnie ustalonych warunkach, ze tak sie wyraze 'z marszu' wiec chyba mozna negocjowac taniej.

Mam nadzieje ze komus informacje sie przydadza. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do 31.12.2014.Wypowiedzenie wysłane 30.10.2014.Miałem do tej pory Universe+ i CANAL+ Platinum.Jeden miesiąc gratis , pozostałe 59 zł/miesiąc więc średni rachunek to 54 zł.Generalnie ten pakiet mi wystarczy tylko czy jestem w tej cenie dostać mediaboxa? Mój turbacz 500 GB coś coraz bardziej rzęzi :cry: .Co ewentualnie można ugrać?

 

Wczoraj pierwszy telefon z Warszawy.Za to co mam zaśpiewała mi pani 79 zł.Co do wymiany tunera to powiedziała,że mój turbacz 4 letni jest najnowszym dekoderem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...