Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja przedłużyłem umowe na nastepujących warunkach:

- Comfort+

- Multi+

- Extra+

- Premium & Sposrt (6xCanal +)

- HBO

- Cinemax

- Filmbox

- History

- Sundance

- Multiroom Standard ( 2X Cameleon )

- Dekoder ( Pace PVR 500 GB )

Umowa na 15 miesięcy abonament 99.90 zł

 

Pozdrawiam

 

heh, mi za okrojony w porównaniu z tym o połowę krzyczą 120zł

doprawdy zenada, brałbym to co masz za tyle z pocałowaniem ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, narzekacie ze tyle dzwonią, a ja to bym tak chciał. Jest jeszcze co prawda czas, bo do końca października umowa. Przez cały czas trwania jeszcze jednak nigdy ani jednego telefonu, wypowiedzenie złożone tydzień temu, tez zero kontaktu. Dzwoniłem do nich z pół roku temu z jakimś problemem i przy okazji pytałem czy czasami nie ma u mnie na koncie zakazu kontaktu w celach marketingowych, ale niby nie. Widocznie nie do wszystkich dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Drodzy koledzy, możecie mi powiedzieć co tak widzicie w tych Filmboxach, Cinemaxach, History i Sundance, że chcecie do nich dopłacać z górą 4 dychy i jeszcze gratulujecie oferty? :) A może to HBO o kilka miechów dłużej, bo na całą umowę, tak Was kręci? Pytanie kieruję zwłaszcza do czołowego tutejszego speca od najlepszych ofert, wiadomo o kogo chodzi ;)

Sądzę jednak, że wchodzi w grę tutaj satysfakcja z posiadania wszystkich kanałów, mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sensu bulić ponad 60 proc drożej za tych kilka kanałów, HBO jeszcze rozumiem bo niby nowości, ale w ofercie do 60 zł przez x miesięcy też dają w promocji gratis, a później też można znaleźć tańszy sposób. Nie wiem co jest w Sundance ale pewnie też za parę złotych do dokupienia, nad resztą tych kanałów spuszczę kurtynę milczenia... Niech każdy robi co chce, ja tylko przedstawiam swoje zdanie, staram się najoptymalniej dobrać stosunek cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amber Gold

U mnie w domu filmowe kanały każdy ogląda, każdy znajdzie sobie coś na różnych tych kanałach. Jeśli można mieć je w tej cenie, to i ja chcę. Dlaczego mam za ten zestaw płacić powyżej 120? Canal+ i HBO mam od ponad 11 lat. Nikt u mnie nie ogląda kanałów z oferty DVB-T. Nikt nie ogląda CBS i innych wynalazków z jakością poniżej krytyki. A za to płacę. I dlatego najniższa kwota za ten zestaw jest jak najbardziej wskazana. Nie mogę wykupić samych c+ ,HBO itd. Muszę płacić za śmieci przepełnione reklamami. Co do History to ten kanał już jest dnem i go nie potrzebuje, ale jak dają w tej cenie, to dlaczego i ja mam go nie mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Drodzy koledzy, możecie mi powiedzieć co tak widzicie w tych Filmboxach, Cinemaxach, History i Sundance, że chcecie do nich dopłacać z górą 4 dychy i jeszcze gratulujecie oferty? :) A może to HBO o kilka miechów dłużej, bo na całą umowę, tak Was kręci? Pytanie kieruję zwłaszcza do czołowego tutejszego speca od najlepszych ofert, wiadomo o kogo chodzi ;)

Sądzę jednak, że wchodzi w grę tutaj satysfakcja z posiadania wszystkich kanałów, mam rację?

 

generalnie w tych czasach posiadanie kanałów filmowych i to na dodatek w pseudo HD i jeszcze płacenie za nie jak za zboże mija sie z celem, spójrzmy na zawartość np. 4 kanałów c+ i 3 kanałów HBO, w kółko to samo leci i na dodatek jak mówię w jakości full SD co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, no i słusznie, jak naprawdę potrzebujesz i masz kasę to bierz, nie musisz się bawić w różne łamańce za parę złotych mniej, dla mnie jest już zdecydowanie za wiele kanałów na głowę i przede wszystkim czas domownika. Co do dvb-t to nawet nie trudziłem się podłączać anteny drucianej :) Co do History - ktoś powinien zakazać im już używania tej nazwy i przerobić np. na Discovery2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że też trochę zmądrzałem przy wyborze nowej oferty NC+, niestety nowej, bo oczywiście nie można zamienić tunera na moduł CI+.

 

Do tej pory miałem z tunerem ofertę Full Extra za 99 głównie dla Canal+, HBO i Cinemax. I to rozwiązanie było dla mnie w nowej ofercie najważniejsze :)

 

Z definicji modułu CI+ wszelkie kolekcje VOD odpadły.

Likwidowany Picture Box - przez rok nie obejrzałem tam ani jednej pozycji.

Seriale+ dawno straciły status "premierowych", skoro seriale są w nich kilka miesięcy po premierze w USA.

Sundance - dla wyjątkowych koneserów

History - wojny magazynowe 24h / dobę mnie znudziły, a jedyna atrakcja - Wikingowie - też szybciej obejrzana :)

Filmbox - jak i Picture Box - programy świeciły rok, ale nie widziałem na nich ani jednej pozycji.

 

Dlatego nie należy iść na ilość, a na jakość. Dla mnie najlepsza oferta to programy HD + Canal+ i HBO. Na module dodatkowo plusem jest własna lista kanałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Drodzy koledzy, możecie mi powiedzieć co tak widzicie w tych Filmboxach, Cinemaxach, History i Sundance, że chcecie do nich dopłacać z górą 4 dychy i jeszcze gratulujecie oferty? :) A może to HBO o kilka miechów dłużej, bo na całą umowę, tak Was kręci? Pytanie kieruję zwłaszcza do czołowego tutejszego speca od najlepszych ofert, wiadomo o kogo chodzi ;)

Sądzę jednak, że wchodzi w grę tutaj satysfakcja z posiadania wszystkich kanałów, mam rację?

 

 

Finsnsowo mogłem pozwolić sobie na bogatszą ofertę czyli większy wybór wśród oferowanych kanałów np.do zasobów mniej lub bardziej ambitnych filmów itd.Canal+podstawa,HBO i cinemaxy jako uzupełnienie HBO.Sundance i History za free do końca umowy.Za ok.5 mogłem dołożyć filmboxy-ale kiedyś z nich korzystałem -nic specjalnego.Oferta optymalnie mi odpowiada.Kasowo nigdzie nie byłoby taniej.

 

W sumie kto zabroni bogatemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po roku.

Ale teraz "zaspałem" i nie wypowiedziałem umowy. Poczytałem kilka stron forum ale nie znalazłem podobnej sytuacji a nie bardzo mam możliwość zapoznania się z większym materiałem.

Może ktoś zorientowany podpowie - umowa do końca sierpnia. Jeżeli dzisiaj wyślę wypowiedzenie to okres wypowiedzenia będzie wynosił jeden miesiąc czy już trzy. A jeżeli trzy to czy mogę na okres wypowiedzenia zrezygnować z Canal+ i HBO a może nawet przejść na pakiet podstawowy by nie generować dodatkowych kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia dobrej ofert nie zalatwisz, a wszystkie ceny powinienes miec w tabelce w regulaminie promocji.

 

Wydaje mi sie ze universe ci podrozeje do 79 zł :) Albo twoj pakiet jest traktowany jako calosc i cena rosnie np. do 199 zł...

Wtedy masz pozamiatane :) Bo lepiej ci wziac oferte np. za 89 zł na 12m, bo wyjdzie na to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że oferty "roku" to mi nie dadzą. Ale jak zechcą po mnie pojechać po bandzie to po latach wrócę do naziemnego zasięgu. No i ucieknie im w przyszłości kolejna aktywacja bo rodzinie podobał się mój pakiet i w zasadzie po zakończeniu umowy z Polsatem planowałem im dobrać aktywację w nc+.

Wypowiedzenie napisałem i dzisiaj wyślę. Ale może jeszcze wcześniej zadzwonię na infolinię, może uda się bardziej pokojowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie rozmowy gdy zadał pytanie czy uruchomić usługę stwierdziłem, że usługa ma być świadczona od 01.08.2014.

Konsultant stwierdził, że dla aneksu nie stosuje się przepisu o odstąpieniu, bo umowa nadal jest ta sama.

 

A Ty sie dałeś nabrać i powiedziałeś TAK?

Z rozmów przedstawionych wynika wyraźnie, że musiałeś w którymś momencie powiedzieć TAK na słowo o rozpoczęciu, obowiązywanie nowej umowy miało być od 01.08, oni tak prowadza rozmowe aby zachecic klienta do wlaczenia nowych uslug od razu ale umowa obowiazuje od miesiaca nastepnego. Klient najczesciej sie zgadza bo zyskuje jeszcze te dni bez nowych oplat ale juz z nowym pakietem.

Standart prowadzenia rozmow nc+

Chyba nie wszystko doczytałeś. To wszystko działo się 6 lipca, nowa usługa miała być aktywna po 31 lipca , 11 lipca wysłałem odstąpienie od umowy. NC+ stwierdziła, że nie ma możliwości odstąpienia od umowy, bo umowa jest ta sama, a to był tylko aneks. Konsultant odczytał pismo dotyczące mojego odstąpienia z którego wynikało, że umowa zostanie rozwiązana na moją prośbę z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia jednocześnie zapłacę karę ponad 1500zł.

Nie padło słowo, że nowa usługa była aktywna (zreszta faktycznie nie była) tylko, że nie ma możliwości odstąpienia od niej gdyż to jest tylko aneks!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby się temat z pytaniami i odpowiedziami dla nc+;

 

często pada tu informacja by złożyć wypowiedzenie, możecie mi odpowiedzieć od kiedy do kiedy trzeba takie wypowiedzenie złożyć, gdzie i w jaki sposób (listownie, osobiście, pisemnie czy elektronicznie), czy jest jakiś wzór takiego wypowiedzenia?

dodam że w zeszłym roku migrowałem z cyfry do nc+;

 

do multiroom standard dają dekodery iti 5800 s, tak? to jest identyczny sprzęt jak w starej N, czy może stosownie zaktualizowany jak np. dsi87, który dostał to fikuśne menu z ikonkami i w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby się temat z pytaniami i odpowiedziami dla nc+;

 

często pada tu informacja by złożyć wypowiedzenie, możecie mi odpowiedzieć od kiedy do kiedy trzeba takie wypowiedzenie złożyć, gdzie i w jaki sposób (listownie, osobiście, pisemnie czy elektronicznie), czy jest jakiś wzór takiego wypowiedzenia?

dodam że w zeszłym roku migrowałem z cyfry do nc+;

 

do multiroom standard dają dekodery iti 5800 s, tak? to jest identyczny sprzęt jak w starej N, czy może stosownie zaktualizowany jak np. dsi87, który dostał to fikuśne menu z ikonkami i w ogóle :)

Wypowiedzenie wysłać pisemnie listem poleconym minimum trzydzieści dni przed końcem umowy (ja w tym roku zaspałem) a potem to już trzy miesiące wypowiedzenia (i większych opłat - bez promocji)

Adres wysłania wypowiedzenia: ITI Neovision S.A. Skrytka pocztowa 8, 02-100 Warszawa.

 

Ja niżej podpisany ...... ........niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nc+ i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem wymaganego w umowie czasu. (coś w tym stylu). W nagłówku dane kontaktowe, adres, można telefon, i koniecznie Nr abonenta.

Wypowiedzenie możesz też złożyć w punktach sprzedaży nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo - REWELACJA.

Przynajmniej tak mi się wydaje.

Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię popróbować negocjacji i ze "spuszczoną głową" wyjaśniłem sytuację.

Rozmawiałem z przemiłą Panią i uzyskałem informację, że w tej cenie to z HBO się nie da i by musiała doliczyć za pakiet standardową opłatę, a jeżeli bym zrezygnował z HBO to, to co miałem może mi pozostawić w cenie 59,92. Zdecydowałem się na umowę 24 miesiące by za rok się nie martwić o negocjacje i dodatkowo dostałem HBO na 6 m-cy w gratisie.

Myślę, że oferta całkiem przyzwoita biorąc pod uwagę pół miesiąca do końca umowy bez wysłanego wypowiedzenia.

Także polecam rozmowy z maksimum kultury w rozmowie a wszystkim powinno być łatwiej i nam i konsultantom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amber Gold , chodzi o to żeby " wyłudzić " (wynegocjować*) jak najwięcej i jak najmniej płacić skoro konsultanci kłamią jak z nut Ty-My przyjmujemy tą samą taktykę i tym sposobem za : Canal+, HBO, FilmBox, Comfort+, Extra+, Multi+, Multiroom, Najem Pace PVR, Canal+ VOD - płacimy po niżej 65,- pln . Ci co dają się oszukać za podobne zestawy płacą po 129,- pln ............ i oto w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...