Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek umówiłem się na:

24 m-ce:

Comfort,

Extra,

C+x6,

RedLight,

Pace 500GB,

S t a ł a c e n a : 69,9zł

 

Poprzednio:

Universe+ za 49,9zł

 

Do dziś sygnału nie było więc zadzwoniłem i okazało się, że nowa umowa nie została aktywowana.

Jest tylko notatka o tym co wyżej ale łamaniec 6x0 + 18x89,90. Pan powiedział, że pewnie ktoś zablokował,

bo zobaczył, że cena stała a takich ofert podobno nie ma.

Czyli zabawa od nowa.

Zgodziłbym się na tę ofertę ale ze stałą ceną, a w łamańcu to już trochę mniej atrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko notatka o tym co wyżej ale łamaniec 6x0 + 18x89,90.

Spróbuj to wynegocjować na 6x0 + 18x79,90 i o ile nie przeszkadza Ci łamaniec wyjdzie Cie ŚREDNIO mniej bo 59,93

 

Ja bardzo chętnie ale "oni" pewnie nie, a może Tobie się udało dostać taką ofertę?

(ew. mógłbym dać średnio 69 gdyby dołożyli HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arzak

Ja jeszcze nie migrowałem, jestem ostatnim Mohikianinem z cyfrą do końca września :D.

Ale była taka oferta przedstawiana na forum tj. 6x0 + 18x79,90 za Sport&Film + HBO więc myślę, że jak najbardziej można dostać Sport&Film + Redlight w tej cenie.

Mamy chyba podobne oczekiwania, ja liczę na:

Sport&Film w średniej cenie 53,27 zł (5 x 0 zł + 10 x 79,90 zł)

lub

Sport&Film + HBO w średniej cenie 59,92 zł (6 x 0 zł + 18 x 79,90 zł)

lub

Sport&Film + HBO + Redlight w średniej cenie 67,43 zł(6 x 0 zł + 18 x 89,90 zł)

 

Tak więc próbuj i daj znać co udało się uzyskać.

 

PS: tak w ogóle można, że konsultant przedstawia ofertę, klient się godzi a nowa umowa nie jest akceptowana bo ktoś zablokował? Może tutaj coś reklamacją da się wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz5891

 

Nie, nie chcę reklamować, zawsze to jakiś kłopot i tak naprawdę, to ta oferta którą obiecali nie jest chyba warta tego zachodu.

Mam jeszcze prawie miesiąc do końca umowy (już wypowiedzianej), wiec chyba najlepiej będzie poczekać na ruch ze strony NC+.

 

Dam znać jak podpiszę cyrograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ewidentnie ceną wyjściową przy następnych negocjacjach będzie ostatnia wpłata z odcinka, a w moim przypadku było by 79,90 sic! za comforta z 6xC+

czyli długo nie dedukując pakiet nr 4 w zestawie tj. sport&film za .... 79,90 no ale niby 5 miesięcy gratis

 

to za 15 miesięcy ciekawe co by mi zaproponowali? hbo na 3 miesiące gratis i 15 x 79.90 ? oj złodziejaszki się robią !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: Canal+GOLD, HBO, Seriale+, HBO OD, NetVOD+ konto podst. 89,9zł + 20zł 2x MR = 109 zł

Oferta zaakceptowana, po 5-ciu konsultacjach miłej pani z kierownikiem, umowa na 15 mc-y:

 

HBO HD 0zł

Multi+ 0zł

HBO GO 0zł

FILMBOX NC+ 7m 0zł

HBO NC+ OD 0zł

Premium Sport &Film 40 PLN

Comfort+ PG 39,90 zł

netVOD+ konto podst. 0 zł

CANAL+ VOD 0zł

VOD+ Seriale + 0zł

Extra+ 10zł

2x Multiroom 20zł

 

Razem 109,90

 

Dla mnie oferta dobra, nie płacę więcej niż dotychczas, zyskałem Canal+ VOD i Filmboxy na 7 mc-y. :D

Dodam, ze na początku podobna ofertę - bez Seriali+ proponowali mi za ~ ok. 130 zł.

 

Powodzenia w negocjacjach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!teraz mam canal plus platyna z multiroomem cyfry za 99 zyla i umowe do 17 lipca!dzis wyslalem wypowiedzenie!czy mam szanse na comfort extra sport z tym multiroomem co mam za 59 zl czy raczej trudno bedzie zejsc na mniejszy pakiet!z gory dzieki za odp!pozd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi po 3tygodniach :shock: przysłali pismo, że mają 30dni na rozpatrzenie mojej reklamacji w sprawie wymiany dekodera. Chciałem Sagemcom na Pace'a zamienić ale ponoć się nie dało. Zobaczymy co wyniknie z reklamacji. Reszta oferty ok.

 

6x0zł 18x79zł = 24x59,92

Comfort, Extra, Multi, SportFilm, MR Cameleon

HBO 7mscy 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drogo, trzeba bylo zadac w tej cenie jeszcze cinemax, history, sundance, lub jakis pakiecik z erotyka

Ps. od przybytku glowa nie boli.

Nie było szans, ledwo udało mi się wynegocjować to co miałem do tej pory w tej samej cenie, wcześniej proponowano mi znacznie gorsze i drogie oferty. Dopiero jak stanowczo powiedziałem, że nie zamierzam płacić więcej niż dotychczas, konsultantka przez 10 minut gadała z kierownikiem, żeby załatwić to co przyjąłem. Tłumaczyła się tym, że seriale+ są standardowo za 30 zł, HBO nie dają na cały okres umowy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dostałem dziś sms'a z informacja, że kończy mi się promocja na abonament. Jak się okazało kończy się również umowa. I tutaj mam do was pytanie. Obecnie mam:

C+ silver

HBO

C+ film i premiere

Multiroom standard(2 karty) i płacę 129,09 zł

Jaką minimalną cenę mogę za to ugrać, zostając przy takiej samej ilości kanałów?

Konsultant zaproponował mi dokładnie to co mam plus cinemax za 139zł/15msc lub 119zł/24msc. Chciałbym jeszcze wymienić dekoder Sagemcom na PACE PVR, ale konsultantka stwierdziła, że nie ma takiej możliwości, chyba, że dopłacę 15zł(!!!) i zmienie multiroom na nowy, w którym dekodery muszą być ze sobą połączone.

Cena nie jest rewelacyjna, a chciałbym ugrać chociaż wymianę na PACE, ale nie wiem czy jest to fizycznie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i bardzo prosze o podpowiedz bo nie jestem w temacie az do konca stycznia mam umowe ale szwagier mnie prosil,kroremu konczy sie umowa z koncem tego miesiaca. A wiec tak w tej chwili ma uniwers ,3x HBO mial na 6 ms,,MR(2 KARTY) i PACE i placi 49 zl. Teraz chcialby odpowiednik uniwers bodajze comfort+exstra(jesli zle pisze prosze poprawcie mnie) z 6x Canal+,i HBO. Wypowiedzenie wyslal i dzisiaj mial tel z propozycja za to wszystko na 24 miesiace za 79,90. stala opłata, I tu mam(a w zasadzie szwagier)prosbe za ile max mozna to dostac?. Bardzo prosze o odpowiedz bo naprawde nie mam czasu sledzic tego watku a chcialbym mu pomoc ,bo ja dzieki temu forum mam to co w podpisie i jestem mega zadowolony. Z gory dzieki za kazda podpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak reklamuję,

zadzwoniłem dziś jeszcze raz, żeby się upewnić, że aktualne jest wypowiedzenie i okazało się że nie.

Dla przypomnienia, rano dzwoniłem, że od poniedziałkowej rozmowy nie mam tego co obiecano,

powiedziano mi, że pakiet jest nieaktywny, jest tylko komentarz o szczegółach oferty która ma być łamańcem

zamiast obiecanej stałej ceny.

Przy drugiej rozmowie nie było już mowy o ich pomyłce, wypowiedzenie anulowane i obowiązuje nowa oferta z łamańcem.

Na zarzut, że jak obowiązuje, skoro po dwóch dniach nadal mam stara ofertę i nie ma nowych kanałów,

pani przełączyła mnie (po przyjęciu reklamacji) do technicznego.

Na słowa, że odstępuję od umowy, bo zawarta na odległość i świadczenie nie rozpoczęte,

pani odparła, że rozpoczęte, bo w systemie ma zaznaczone, że uruchomione.

Od poniedziałku miałem włączony dekoder na TVN HD i TVP1HD i nie pobrało nowych uprawnień,

techniczny powiedział, że to możliwe, bo ma być na TVPINFO.

Ktoś wie czy to możliwe? Poprzednim razem na TVPINFO nie włączałem i po max 12 godz miałem nowe kanały.

Na mój gust, to dopiero dziś, po moim telefonie włączyli, choć w ICA mam ciągle stary pakiet.

Przepraszam,trochę przynudziłem, ale mnie zagotowali.

 

Pozostaje czekać na rozpatrzenie reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arzak

zdecydowanie reklamacja - w ramach tego żądaj czegos konkretnego - obniżenia abonamentu albo dodatkowych kanałow lub odstąpienia od umowy :) warto pisze z własnego doswiadczenia. To co mam w podpisie to dzięki reklamacjom za ich - NC+ - błędy.

 

Znowu trzeba im trochę srubę podkręcic żeby traktowali klientow poważnie. Jak rok temu bo widac pamięc mają krotką i nie uczą się na wczesniejszych błędach

 

piszę z telefonu więc z gory przepraszam za częsciowy brak polskich liter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak skusiłem się dziś na nowe (molestował mnie 1,5 miesięcy hehehe).. comfort+extra+6x canal+,+ cinemaxy+filmboxy+ history+3xhbo+mrm 2karty+ jakieś vody = 99,90pln.stała.um: 24m, mi nie przeszkadza na tyle czasu..

 

poprzednio canal+ platinum + history = 101,99pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...