Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziisiaj przedluzylem umowe do końca 2014.

do tej pory:

universe, 6xc+, 3xhbo za 64pln + 20 pln za 2 multir.st

dalej mam to samo, tylko za 59pln +20

umowę miałem do 30.04.2014

Też mam umowę do 30.04.2014r i bardzo mi się Twoja podoba. Napisz proszę jak ją uzyskałeś: wypowiedzenie , telefon itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączałeś kiedykolwiek ten kanał w tej promocji? Czy był Ci czytany regulamin? Jak nie to się nie udzielaj. Proponuję wszystkim zainteresowanym zadzwonić do BOK i zapytać o regulamin promocji wtedy nie będzie większych wątpliwości.

Kolego wiem co mowie bo mam większe doswiadczenie od ciebie w sprawach NC+ znam platformę od podszewki

Ale oczywiście dzwon do BOK dla pewności jak nie wiezysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth w Cyfra za Pace nie płaciłem nic.W tej chwili opłata dotyczy chyba tylko mediaBox.Za rok będzie trzeba walczyć o zniesienie haraczu przy przedłużaniu umowy :D

Ty nie płaciłeś, ja płaciłem i chyba jednak większość użytkowników płaciła. Za pierwszym razem miałem w 2-letniej umowie chyba z pół roku za free potem standardowo 20 zł, przy kolejnej umowie zeszli do 10 mimo twardych negocjacji, bo umowę przedłużyłem dopiero po jej zakończeniu :) Dopiero w nc+ dostałem deka za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się tłumaczył nie nie z postów na forum ;)

Możesz się jedynie domyślić jak poglowkujesz ;)

Jeżeli promocja jest określona na 3 ,6,9 mies i cena jest nizsza promocyjna to jesteś zobowiązany korzystać nie możesz zrezygnować przed upływem tego terminu

Jeśli biezesz opcje dodatkowa z cena standardowa to kiedy chcesz wylaczasz

Tyle w tym temacie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie tyczy kanału Redlight HD. Tu masz promocję ze stałą cena 9.90 przez 9 miesięcy, a możesz wyłączyć dostęp do kanału w każdym miesiącu. Co do mojego doświadczenia z ów platformą nc+ w ciągu 6 miesięcy aneksowałem umowę aż 3 razy ( w tym również cofałem migrację), wygrywałem wiele reklamacji i przemęczyłem wiele minut na telefonie. Więc proszę Cię nie wprowadzaj innych w błąd skoro nawet ciężko Ci zadzwonić na infolinię i się dokładnie wypytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to doświadczenie to pisanie postów na forum? Ja włączałem kanał Redlight HD w promocji za 9.90zł /9 m-cy i czytany był mi regulamin i wiem co piszę. A gdybanie pozostawiam Tobie.

 

Sugerujesz więc że można wyłączyć ten program w trakcie tych 9 m-cy? Nie chce mi się wierzyć. Skoro jednak piszesz że wykupiłeś ten pakiet na 9 m-cy i podczas czytania regulaminu było jasno powiedziane że można to szczerze mówiąc jestem przez Ciebie nieco "zakręcony" ale w takim razie jesteś jak widzę pewien że można dokonać wyłączenia przed upływem 9 m-cy bez żadnej kary????!!!!!

Ja mimo że rozważam włączenie tej opcji bardziej skłaniam się do tego co pisze Q77.

Niemniej zwrócę się do operatora o wyjaśnienie tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Regulaminu :

 

Abonent ma prawo zrezygnować z Opcji Dodatkowej na warunkach niniejszej promocji :

 

1.W okresach gwarantowanego korzystania o których mowa w rozdz 1 ust 4 pkt 1 i 2 ze skutkiem wyłączenia na koniec okresu rozliczeniowego w którym przypada koniec okresu gwarantowanego korzystania z Opcji Dodatkowej.

 

A to oznacza że mozesz zrezygnować na koniec okresu rozliczeniowego czyli koniec miesiąca w którym przypada koniec okresu gwarantowanego korzystania czyli dopiero po terminie 6 lub 9 mieś

 

Wiele osób niestety nie kapuje o co chodzi w tym zapisie

 

Nastepny zapis już nie chce mi się go przepisywać jest o tym że jak rozwiążesz wcześniej aneks na te kanały to nc+ zażada kary z tytułu przedterminowego rozwiązania umowy w wysokości udzielonych ulg

A udzielone ulgi to 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie tyczy kanału Redlight HD. Tu masz promocję ze stałą cena 9.90 przez 9 miesięcy, a możesz wyłączyć dostęp do kanału w każdym miesiącu. Co do mojego doświadczenia z ów platformą nc+ w ciągu 6 miesięcy aneksowałem umowę aż 3 razy ( w tym również cofałem migrację), wygrywałem wiele reklamacji i przemęczyłem wiele minut na telefonie. Więc proszę Cię nie wprowadzaj innych w błąd skoro nawet ciężko Ci zadzwonić na infolinię i się dokładnie wypytać.

Może by tak napisać coś konkretnego na temat propozycji dla stałych abo NC+ a nie tylko prowadzić dialog na w/w temat. Zadałem wcześniej pytanie. Gdzie dzwonić, pisać itd w celu przedłużenia umowy z NC+ żeby uzyskać najlepsze warunki przedłużenia a tu taki bełkot na temat jednego kanału. To jest temat o ofertach!!!!!!!!!!!! Interpretacją regulaminu niech się zajmą prawnicy!!!!!!!!!!!!!!!!

Aha. Wiara kto co dostał i na ile nie ma nic wspólnego z tym co się dostaje....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym wydaje się być że skoro operator obniża cenę kanału o 30% to w zamian żąda minimalnego okresu aktywności usługi w tym przypadku 9 miesięcy.Brałem kiedyś w podobnej promocji HBO i jest to jasno określone w regulaminie.Jest niższa cena ale trzeba mieć (HBO) 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozmawiają o ofercie dla stałych i na jakiej zasadzie jest ta oferta.Więc o co chodzi?

Nie no jasne to ma sens!!!!!! Wałkujcie zatem dalej temat !!!! Proszę tylko nie zapominać że są jeszcze inne możliwe oferty i propozycje a ten kanał jest tylko jako dodatek który zawsze można zamówić. Zatem nie traktował bym tego kanały jako " Oferta dla stałych abonentów". Powodzenia w negocjacjach i w Nowym 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym wydaje się być że skoro operator obniża cenę kanału o 30% to w zamian żąda minimalnego okresu aktywności usługi w tym przypadku 9 miesięcy.Brałem kiedyś w podobnej promocji HBO i jest to jasno określone w regulaminie.Jest niższa cena ale trzeba mieć (HBO) 6 miesięcy.

 

Oczywiście, tylko każda opcja promocyjna może mieć inny regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym wydaje się być że skoro operator obniża cenę kanału o 30% to w zamian żąda minimalnego okresu aktywności usługi w tym przypadku 9 miesięcy.Brałem kiedyś w podobnej promocji HBO i jest to jasno określone w regulaminie.Jest niższa cena ale trzeba mieć (HBO) 6 miesięcy.

 

Oczywiście, tylko każda opcja promocyjna może mieć inny regulamin.

 

blade, widzę ze idziesz w zaparte a racji nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...