Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca listopada. Dzisiaj odebrałem telefon w sprawie przedłużenia. Nie wiem czy po prostu gadałem z jakimś niedoświadczenym konsultantem czy coś jest na rzeczy, ale odnośnie Ligi Mistrzów padło stwierdzenie, że wkrótce ten pakiet ma być bardziej zrabatowany

Jak będzie pewnie przekonamy się wkrótce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko

konczą mi sie dwie umowy, jedna we wrzesniu druga w grudniu

 

mam bardzo dobre warunki i planuje przejsc na umowe bezterminową, w systemie canal+ mam zapis ze pierwszy miesiac po skonczeniu umowy bede placił 4zł wiecej niż obecnie

 

i teraz pytanie czy kolejne miesiące też będą w tej cenie powiekszonej o 4zł czy coś mogą zmienić w kwocie do zaplaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

Mam umowę do końca listopada. Dzisiaj odebrałem telefon w sprawie przedłużenia. Nie wiem czy po prostu gadałem z jakimś niedoświadczenym konsultantem czy coś jest na rzeczy, ale odnośnie Ligi Mistrzów padło stwierdzenie, że wkrótce ten pakiet ma być bardziej zrabatowany

Jak będzie pewnie przekonamy się wkrótce. 

To masz dobry przedział czasowy na przedłużenie, ja miałem w maju, kiepsko się wstrzeliłem z negocjacjami. A do rozdania wszystkich kart w sporcie jest jeszcze czas właśnie do września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedłużyłem ofertę na warunkach:

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł/m dla Abonentów (07/24),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość 111,88 zł od sierpnia.  Po złożonym wypowiedzeniu. Przyznaję że po pierwszej rozmowie z konsultantem bo wyjeżdżam i nie mam czasu się już tym zajmować.

Jestem ciekawy czy byłbym w stanie coś więcej ugrać przy dłuższych negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brami napisał(a):

Witam. Przedłużyłem ofertę na warunkach:

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł/m dla Abonentów (07/24),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość 111,88 zł od sierpnia.  Po złożonym wypowiedzeniu. Przyznaję że po pierwszej rozmowie z konsultantem bo wyjeżdżam i nie mam czasu się już tym zajmować.

Jestem ciekawy czy byłbym w stanie coś więcej ugrać przy dłuższych negocjacjach.

@brami Jaką ofertę miałeś do tej pory? Ciężko ocenić czy mogłeś coś więcej wynegocjować jeśli nie wiadomo co było przed przedłużeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca lipca obecnie mam extra+canal+(6) 69.99 do tego eleven 11,90 i Multiroom premium za 0zl. Wypowiedzenie złożone, dziś pierwsza rozmowa z DUK i oferta na przedłużenie to extra+canal(6) ~74zl, eleven 11,90 i konsultant twierdził że koniecznie muszę wymienić dekodery zwłaszcza ten od Multiroom nowy za 13zl miesięcznie. To standardowa oferta czy chciał mnie naciągnąć? Na chwilę obecną podziękowałem i podtrzymalem swoją decyzję o rezygnacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia  mam  nowy start + , canal+ i viaplay i płacę 53,89 zł.

Propozycja Relax + 14,99 zł  canal+ 19,90 zł Viaplay Medium z Premier League i wybranymi walkami KSW 29 zł.

Czy można mieć taniej i czy to VIaplay MEDIUM jest z Premier League  tak jak pisze bo  jest chyba w Total

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie:

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+, HBO, HBO MAX, VIAPLAY, BBC PLAYER, MISTRZOWSKA PIŁKA, ELEVEN SPORTS, PLAYER (BEZ REKLAM), CANAL+4K ULTRA HD, NAJEM DYSK, NAJEM 4K ULTRABOX+.

Płacę 89,89 zł

Umowa do 31.12.2024

Chciałbym podobny zakres za ile mogę przedłużyć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia  mam  obecnie:

Optimum+35,00 zł

Viaplay Medium 5,00 zł

CANAL+ Family0,00 zł

BBC Player0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD0,00 zł

CANAL+19,90 zł

MOVIES Fun0,00 zł

Najem Dysk0,00 zł

Najem 4K UltraBox+0,00 zł

łącznie 59,90zł

 

złożone wypowiedzenie. Zależy mi na sporcie, wiec obowiązkowo LM, liga angielska, polska.  Co mogę wywalczyć w najkorzystniejszej cenowo ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2024 o 22:38, domin107 napisał(a):

Podpisana nowa umowa od 1.09. Stara do 31.08

 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

całość 114 zł.

 

Już nie chciało mi się czekać. Ponoć od 1.06 mają wejść nowe stawki.

Aktualizacja

Po reklamacji nowa umowa wchodzi 1.08 i zawiera pakiet super sport i dekoder dual box

za sierpień płacę 114 a od września 134,88 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z DUK i propozycja za Superpremium+ 4K z Netflixem 4K, Viaplay Medium, Super Sport i 5 dekoderów do multiroomu Ultrabox+4K oraz dekoder główny Utrabox+4K cena 328 PLN do tej pory płacę 259 PLN za to samo. Ktoś tam z koniem na rozum się zamienił. Jak nie ugram tego samego w podobnej cenie to jaką płacę obecnie to kończę z nimi współpracę. Poczekam jeszcze co przyniesie zapowiadana sierpniowa modyfikacja pakietów i cennika. Ale nie oczekuję raczej z ich strony autorefleksji... umowa wypowiedziana - trwa do 31 października 2024 r.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...