Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem propozycję: Superpremium 4K + HBO/HBO Max + Mistrzowska Piłka + FilmBox Pack + Eleven Sports + BBC Player na 24 miesiące za 109,90 zł, dekoder UltraBOX 4K+ z dyskiem za 0 zł wynajem.

 

Nie ma pewności, czy w tym zestawie będzie dostęp do LM.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dzwonili I też już proponowali przedłużenie umowy. Od razu powiedziałem Pani konsultant,  że póki nie będzie jednoznacznie wiadomo co z Ligą Mistrzów to umowy nie przedłużę.  

Mówiła, że "raczej" powinienem mieć dostęp do tych rozgrywek w ramach pakietu C+, ale 100% pewności dać mi nie może. No "raczej" to za mało, by przedłużyć umowę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał(a):

Ja dostałem propozycję: Superpremium 4K + HBO/HBO Max + Mistrzowska Piłka + FilmBox Pack + Eleven Sports + BBC Player na 24 miesiące za 109,90 zł, dekoder UltraBOX 4K+ z dyskiem za 0 zł wynajem.

 

Nie ma pewności, czy w tym zestawie będzie dostęp do LM.

Jaką masz obecnie ofertę?Do kiedy obecna umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31 lipca 2024. Zaproponowali mi na przedłużenie to co mam obecnie w tej samej cenie, czyli Superpremium 4K + HBO/HBO Max + Mistrzowska Piłka + FilmBox Pack + Eleven Sports + BBC Player na 24 miesiące za 109,90 zł, dekoder UltraBOX 4K+ z dyskiem za 0 zł wynajem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam pakiet Optimum za 29.99 zł + dopełnienie do Extra za 10 zł. Dekoder DualBox z dyskiem za 0 zł.

Kończy mi się umowa w tym roku i złożyłem już wypowiedzenie no i dzwonią. Z racji tego że tak naprawdę nie oglądam za dużo rozważam zejście na niższy pakiet Entry lub Relax.

Za ile wg Was mógłbym mieć te pakiety?

Czy mając Optimum za 29.99 jestem w stanie zejść za ten pakiet do 24.99?

Konsultant proponuje mi:

Entry za 10 zł na 12 msc potem 15 zł 

Relax za 24.99 zł

Optimum bez zmian 29.99 zł 

Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam 

Edytowane przez benny
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Proszę o opinie i radę czego można oczekiwać przedłużając ten pakiet

 

Obecny pakiet

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE 72,50

Eleven Sports 11,90

CANAL+4K ULTRA HD 0

Najem wifipremium box 0

Mistrzowska piłka 0

Razem 84,40

 

Umowa do końca sierpnia. dziś mają dzwonić z propozycją

Co ciekawe mam też online dostęp do hbo mimo, że nie mam go w pakiecie. chyba mieli go włączyć promocyjnie na pół roku i tak gra 2 lata

 

Zależy mi właściwie tylko na piłce nożnej a konkretnie liga polska, hiszpańska i liga mistrzów bo nic więcej nie oglądam tam

Hiszpańska będzie na C+ i eleven, polska c+ liga mistrzów c+ ale nie wiem jaka konfiguracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, benny napisał(a):

Witam. Aktualnie mam pakiet Optimum za 29.99 zł + dopełnienie do Extra za 10 zł. Dekoder DualBox z dyskiem za 0 zł.

Kończy mi się umowa w tym roku i złożyłem już wypowiedzenie no i dzwonią. Z racji tego że tak naprawdę nie oglądam za dużo rozważam zejście na niższy pakiet Entry lub Relax.

Za ile wg Was mógłbym mieć te pakiety?

Czy mając Optimum za 29.99 jestem w stanie zejść za ten pakiet do 24.99?

Konsultant proponuje mi:

Entry za 10 zł na 12 msc potem 15 zł 

Relax za 24.99 zł

Optimum bez zmian 29.99 zł 

Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam 

Wziąłem Entry wg powyższych warunków i dorzucili BBC za 0 zł przez cały okres umowy. Pozdrawiam Pana Konsultanta który śledzi ten wątek 😁👋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę:

 

Optimum + - 24,99 zł

Multiroom standard - 0 zł

Ultrabox 4K z dyskiem - 0 zł

Wifibox- 0 zł

BBC Player - 0 zł

Canal plus - 19,90 zł

Canal plus 4K - 0 zł

 

RAZEM: 44,89 zł

 

ps. Konsultant Ultraboxa 4K z dyskiem obniżył mi z 5 zł na 0 zł, po konsultacji z przełożonym.

 

 

 

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

mam CANAL+ SERIALE I FILMY  za5zł oraz Optimum za 25 wraz z MR - łącznie 39,99/mc umowa terminowa wygasa końcem roku.

Mam ochotę zostać z tym co mam za 5zł więcej na czas nieokreślony (bez lojalek itd).

Pytanie czy C+ wypowiada umowy z własnej inicjatywy (nadmieniam że jestem rzetelnie obsługuję powzięte zobowiązania i nigdy nie dochodzi do opóźnień w realizacji) - sądzę, że cena jest raczej niska jak na obecne czasy i może nieco "boleć" operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 12:42, marcin123456789 napisał(a):

Witam Pytanko czy wynegocjuje coś czy pozostać na czasie nie określonym mam 2 umowy które się kończą wrzesień/październik

1.

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50

Dekoder 4k DualBox+ -5zł

MULTIROOM STANDARD + 0zł

wifi Premiumbox+ 0zł

C+ Famili 0zł

 

2. 

Pakiet Extra+ 15zł

wifi Premiumbox+ 0zł

NAJEM DYSK  0zł

C+ Famili 0zł

 

obecnie za 2 umowy płace 42,50 po umowie na czas nieokreślonym mam 1.(31,50) , 2.(19,00) co daje 50,50zł 

czy jest coś do negocjacji czy niema co się szarpać i pozostać na nieokreślonym

Mam podobnie, tyle że wg warunków umowy, po okresie promocji, zmienia mi się cena najmu dekodera na 20 zł. 

Więc albo tak jak wyżej, albo wypowiedzenie i może poprawią obecna ofertę 39+20 zł. Za dekoder nie płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, minęły 2 lata i znowu nadszedł czas negocjacji przedłużenia oferty z C+. Dostałem taką oto ofertę:

Optimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów (Premium a nie Standard),

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K DualBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (09/22)

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

Razem 89,99. Do tej pory płaciłem 84,99 ale miałem ViaPlay w cenie. Teraz wyszło 5 zł drożej ale z Maxem Premium (obecny pakiet to odpowiednik Standard). Multiroom nie potrzebuję. Co sądzicie? Kusi mnie ich przeczekać (mam jeszcze 6 m-cy), ale MAX premium brzmi fajnie a dziś oferta na to się kończy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@funny4 Co obecnie masz w jakiej cenie? 

Zwyżka jest 10 zł na Optimum+ (płaciłem 25 zł) i odpadł ViaPlay za 5 zł - stąd łącznie zwyżka 5 zł. Oferta bez złożonej rezygnacji bo dopiero za pół roku się kończy. Wydzwaniają do mnie i proponują ten Max Premium jako coś super. Chyba odpuszcze i poczekam bliżej daty rozwiązania...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@funny4 Spokojnie po złożonej rezygnacji odtworzysz pakiet Optimum+ w obecnie posiadanej cenie 24,99 zł/m i paczkę CANAL+ wynegocjujesz za 19,90 zł/m. Jak nie zależy Ci na treściach 4K i Dolby Atmos w serwisie MAX i nie będzie Ci przeszkadzać późniejsza opcja serwisu MAX w Full HD, to możesz odpuścić i negocjować dopiero po złożonej rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet

OPTIMUM

175 KANAŁÓW

WTYM 104 HD

CANAL FAMILY

FOX HD

EUROSPORT 1

ELEVEN SPORTS 4

DODATKOWE KANAŁY Z PAKIETU EXTRA+

OPTIMUM+

49.99 zl

ELEVEN SPORTS

11.90 zl

DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+

0.00 zl

CANAL+

0.00 zl

CANAL+ FAMILY

0.00 zl

62 ZŁ

przez 24 miesiące

Taka propozycja dostałem na maila czy warto i czy tam jest 11 canalow c+

I nie rozumiem co to jest dop.do EXTRA dla optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łuki Obecnie jaką posiadasz ofertę i do kiedy masz umowę? Ciężko się odnieść, czy dobra oferta, czy nie jeśli nie ma porównania do obecnie posiadanej oferty. W tej ofercie co napisałeś powinny być kanały CANAL+, ale najlepiej jakbyś wkleił z tabelki na mailu z sekcji wybrane promocje jakie konkretne masz promocje przyznane, bo tak to nie jest to do końca jasne.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukx95 napisał(a):

@Łuki Obecnie jaką posiadasz ofertę i do kiedy masz umowę?

Posiadam optimum+ płacę 99zl

Umowa do końca miesiąca 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łuki Dobrze, ale pakiet Optimum+ w jakiej konkretnie cenie masz i po ile każda z opcji dodatkowych? Wszystko masz na rachunku tv w PDF, który dostajesz co miesiąc na maila i na dekoder. Cena 99 zł/m to za całość i nic to nie mówi konkretnie. Negocjujesz przedłużenie po złożonej rezygnacji, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lukx95 napisał(a):

@Łuki Wszystko masz na rachunku tv w PDF, który dostajesz co miesiąc na maila i na dekoder. Cena 99 zł/m to za całość i nic to nie mówi konkretnie. Negocjujesz przedłużenie po złożonej rezygnacji, czy nie?

RACHUNEK ZA 06/2024
Pakiet Optimum+ 44,98
Opcje dodatkowe CANAL+ 28,01
CANAL+4K ULTRA HD 5,00
Eleven Sports 12,00
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
Czynsz najmu sprzętu 10,00
DO ZAPŁATY DO 18/06/2024 99,99 zł

Dane z faktury chce przedłużyć bez rezygnacji.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kończy mi się niedługo umowa, mam aktualnie Nowy Comfort+, Eleven sport, 2 multiroomy, wifibox z dyskiem. Płace 56zł.  Czy jest opcja dostać w podobnych pieniądzach  Optimum + dopełnienie  extra + plus full C+, Czy można zejść z tych 40 zł za dwa multiroomy. Rezygnacja złożona. Czekam na telefon z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...