Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maciekmm napisał(a):

Czy miałeś HBO do tej pory ? 

Nie

 

umowa nowa tak wygląda czy jest ok? Jeszcze nie podpisana 

IMG-6041.jpg
IMG-6045.jpg

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jest ok.

 

@maciekmmdostał CANAL+ na 3 miesiące bez opłat z możliwością wyłączenia. Gdyby dostał również CANAL+4K to po 3 miesiącsch nie mógłby zrezygnować z opcji CANAL+ i wtedy płaciłby 30 zł/m. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciekmm napisał(a):

 

@mxv1

Co miałeś wcześniej?


Hustler też mogę wyłączyć ?
Bo chce pozostać za 24,99zl tylko z optimum+ i jak dadzą później to canal+;film i seriale za 10zl i może jak się uda dopełnienie do extra za 10zl 


miałem taką ofertę 

Optimum+ za 24,99zł

paczka canal+ 19,90zł

canal+ 4K 0zł

dekoder + dysk 1TB 0zł

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

 

Czyli:

canal+ 

HBO i HBO max 

hustler 

 

wszystko wyłączę bez problemu by nie płacić za nie i zostanę tylko przy optimum+ za 24,99zł?

 

bo miałem przygodę w grudniu właśnie z canal+ 4K który miałem i nie mogłem wyłączyć canal+ paczkę 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał(a):

@mxv1 Tak, wszystko wylaczysz bez problemu. Oferta na prawde fajna. 


Nie walczyłem wcale dostałem to na infolinii, umowa była do 31.12.2023r

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, maciekmm napisał(a):

Super. Na prawde fajna oferta.

W grudniu też dostałem fajną ofertę tylko że był błąd w canal+ że nie mogłem wyłączyć tej opcji bo dostalem canal+4K jeszcze, ale odstąpiłem od umowy i cofnęli mi do poprzedniej a dziś zadzwoniłem i dali mi taką ofertę co wyżej bo na canal+ film i seriale nie mogłem zmienić z paczki canal+ co miałem za 19,90zl więc nie chciałem canal+ a dali mi do końca kwietnia za 0zl i resztę 😊

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mxv1 napisał(a):


Hustler też mogę wyłączyć ?
Bo chce pozostać za 24,99zl tylko z optimum+ i jak dadzą później to canal+;film i seriale za 10zl i może jak się uda dopełnienie do extra za 10zl 


miałem taką ofertę 

Optimum+ za 24,99zł

paczka canal+ 19,90zł

canal+ 4K 0zł

dekoder + dysk 1TB 0zł

To podnieść sobie pakiet do pełnego Extra+ za 44,99 zł przy przedłużeniu umowy i dostaniesz opcję C+ Seriale i Filmy za 0 zł na pełen okres umowy w cenie pakietu Extra+ za 44,99 zł. Na to samo wychodzi tak jak po twojemu składak z dopełnieniami. :-) I możesz mieć pewność że prędzej na tych samych warunkach przedłużysz to co będziesz mieć z opcją C+Seriale i Filmy za 0 zł niż przy dopełnieniach z którymi różnie bywa i ich ceną. :-)

Tylko jest jeden problem. Masz opcję C+ w pełnej paczce a opcja C+Seriale i Filmy jest tylko dla tych co nie mieli na umowie opcji C+pełnego. :-( Próbuj to może się uda. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pablo21 napisał(a):

Na to samo wychodzi tak jak po twojemu składak z dopełnieniami. :-)

 

Niby na to samo wychodzi ale przy kolejnym przedłużeniu startuje z wyższego pakietu i już nie wróci gdyby chciał do Optimum za 24,99.  Ja jestem zdania, że korzystniej jest mieć niższy pakiet główny+dodatki.  Te zawsze możesz w przyszłości wyłączyć i tym samym obniżyć abo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem. Też miałem wcześniej Nowy Comfort+ za 22,50 zł + Dopeł. do Extra+ za 10 zł + Filmbox Pack za 5 zł czyli razem płaciłem 37,50 zł.

Przy przedłużeniu dostałem propozycję pełnego pakietu Extra+ za 44,99 zł i do tego paczkę C+Seriale i Filmy za 0 zł na cały okres umowy + do tego Filmbox Pack nadal za 5 zł.

Oferta Extra+ za 44,99 zł w cenie z opcją C+Seriale i Filmy to wg. mnie bardzo dobra cena i potem na utrzymanie też bardzo dobra. :-)

Przy tym poziomie chętniej konsule dają więcej gratisów niż przy tych niższych ofertach. :-)

U mnie jak nie wywalczę przy kolejnym przedłużeniu opcji Filmbox Pack za 0 zł w cenie pakietu tak jak C+Seriale i Filmy to Filmboxy wyłączę bo nie są warte nawet te 5 zł. Powinny być w cenie pakietu C+Seriale i Filmy. Przecież to kanały teraz w 100% należące do Grupy C+. :-( Powinny być scalone z paczką C+. :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne Filmboxy  5 zeta są nie warte ale za darmo chętnie przyjmnę😂 Filmboxy powinny być w cenie C+Seriale i Filmy a ta druga opcja najlepiej za darmo lub za 5 zeta. Gdzie śmieciowa oferta filmowa nawet Viaplay to kosztuje 20 zeta🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablo21 napisał(a):

 

Przy przedłużeniu dostałem propozycję pełnego pakietu Extra+ za 44,99 zł i do tego paczkę C+Seriale i Filmy za 0 zł na cały okres umowy + do tego Filmbox Pack nadal za 5 zł.

 

Zwiększyłeś zobowiązanie. Z tego operator się zawsze ucieszy. Ja pisałem o sytuacji zejścia na niższy pakiet.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dwie umowy:

1. Nowy Start + 14.99 zł

2. Extra+ z Canal+ za 35 zł (z modułem CAM)

Koniec umowy w kwietniu. Warunki mi odpowiadają na jaką ofertę mogę liczyć? Ewentualnie zastanawiałem się nad Netflixem dodatkowo ale nie mam pojęcia jak cenowo wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pawel napisał(a):

Niby na to samo wychodzi ale przy kolejnym przedłużeniu startuje z wyższego pakietu i już nie wróci gdyby chciał do Optimum za 24,99.  Ja jestem zdania, że korzystniej jest mieć niższy pakiet główny+dodatki.  Te zawsze możesz w przyszłości wyłączyć i tym samym obniżyć abo.

Dokładnie i dla tego mam już zatwierdzoną umowę optimum+ za 24,99zł tak jak wyżej z gratisami  i jak dadzą to wezmę canal+ Film i Seriale za 10zl a nad dopełnieniem do Extra+ za 10zl się zastanowię czy potrzebuje 🫠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 23:19, czerstwy napisał(a):

Zabawne Filmboxy  5 zeta są nie warte ale za darmo chętnie przyjmnę😂 Filmboxy powinny być w cenie C+Seriale i Filmy a ta druga opcja najlepiej za darmo lub za 5 zeta. Gdzie śmieciowa oferta filmowa nawet Viaplay to kosztuje 20 zeta🤣

Faktycznie Filmboxy nie są warte nawet 5 zł. Ale jeśli będą w cenie pakietu np. extra to niech tam sobie są. A co tam... Zawsze lepiej jak coś jest niż nie ma. Mam ogólnie też wrażenie że wciskanie Filmbox na siłę nawet z automatu  przy przedłużaniu umowy na miesiąc za free to jakaś umowa pomiędzy C+ a FB. A może kogoś tam te kanały zainteresują i zechce ktoś wykupić... Tylko że tam oferta filmowa to po prostu mniej niż niszowa. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...