Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

@k05 Ja mam taniej niż Ty Extra  Odpowiednik Extra+C++C+4K+MP+Viaplay. Ale ja miałem zawsze tanio bo potrafiłem z nimi negocjować a Ty schodzisz z droższej opcji.

Oferta, którą przedstawiłem jest ofertą dla innej, starszej osoby, interesującą się tylko sportem. 

Był bardzo zadowolony z tej oferty tym bardziej, że od października miał płacić 134,99zł, bo przegapił termin końca umowy. 

Ogólnie patrząc po historię jego ofert potrafił płacić przez lata najem za zwykły dekoder. Ogólnie z czym dzwonili to brał.

Ja tej oferty bym nie wziął, ale skoro jemu pasuje to ok. To on będzie płacił. W sumie co miesiąc zostaną dwie dyszki w kieszeni. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne - przecież to normalne, że narzekam na ofertę, a potem przedłużam umowę i grzecznie im płacę przez kolejne 2 lata. Wiadomo, wiadomo... 🤣😂

 

Z tym "krojeniem" to też śmiechu warte. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Chociaż jeszcze kilka dni temu mogliśmy przeczytać, że żużel #nikogo i takie tam, więc faktycznie - trudno brać Twoje wypowiedzi poważnie. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne - przecież to normalne, że narzekam na ofertę, a potem przedłużam umowę i grzecznie im płacę przez kolejne 2 lata. Wiadomo, wiadomo...
 
Z tym "krojeniem" to też śmiechu warte. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Chociaż jeszcze kilka dni temu mogliśmy przeczytać, że żużel #nikogo i takie tam, więc faktycznie - trudno brać Twoje wypowiedzi poważnie.
gdybyś miał ten pakiet co poprzednio za 79,99 a nie 109,90 to też byś pewnie przedłużał i przedłużał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam Extra+ z Elevenami i płacę 59,89zł.

Dziś kolejny telefon od nich i tym razem coś takiego:

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay Medium, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Reasumując, dodają mi paczkę kanałów Canal+, Canal+4K, Viaplay medium, MP, BBC Player na całą umowę oraz Hustler(na 6 miesięcy) i HBO,HBO Max(na 3 miesiące)

Cena jaką proponują za taki zestaw, to 100,79 zł 

Umowa na 15 miesięcy.

 

Jak myślicie? Da się wynegocjować jeszcze lepszą cenę za taki zestaw?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni do konca umowy, wypowiedzenie zlozone i dzisiaj oferta 167zl za to co mam w sygnaturze - Extra+, 6 x C+, Eleveny, Mistrzowska Piłka (LM), MR - 3 dekodery - 4K Ultrabox+, Wifibox x2, Netflix 4K, HBO Max, Viaplay - 164,89 zł, ale bez Viaplay. Zapasy...

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Moja aktualna oferta po dawnej cyfrze Dwie karty dwa dekodery jakby dwie umowy.                                                                                                                                                                                                                                              Ta jakby główna to Extra+ 44,99 MP-0 Canal+19,90 Wi-fi premiumbox+ 0zł razem 64,89zł  I ta jakby druga umowa ważna tylko z pierwszą : Extra+z Canal+ 25zł MP-0 Wi-fi premiumbox+0zł. razem 25zł         I taka prośba do ogarniających tu temat. Na co realnie mogę liczyć po wypowiedzeniu jakie są realne propozycję które abonenci dostają za taki pakiet. Pomogliście dwa lata temu dostać uczciwą ofertę to i teraz liczę na was forumowicze,człowiek już troche lat ma to i nie wszystko szybko ogarnia.

Edytowane przez siedoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 14:51, emarti napisał(a):

Obecnie Extra z Canal+ i Piłką. Dekoder 4K z dyskiem. Multiroom z Cameleonem z Wifi Box. Całość 75.89 zł w tym najem za dekoder i dysk. Multiroom za 0 zł. Dziś oferta: utrzymanie tego co mam za 81 zł (zdjęcie opłaty za dekoder 4K ale dodanie opłaty 10 zł z Multiroom). O dziwo Multiroom zostanie na takich samych zasadach i karta Cameleon zostanie ze mną. Pytałem dwa razy. Nie wiem czy to błąd konsultanta z Utrzymania Klienta i czy później nie okaże się że coś innego będzie. 

Druga rozmowa raptem po kilku minutach i praktycznie to samo. Multiroom za 12 zł. Nie wiem czy to już nie norma że nie będzie możliwości utrzymania ML za 0 zł. Zastanawia mnie tylko że pozwalają go zostawić na takich samych warunkach z Cameleonem. 

Mam nadzieję że odezwie się jakaś dobra dusza z informacją czy aby napewno ten Multiroom zostaje na takich samych zasadach które mam obecnie wraz z kartą Cameleon. Bo niby ma zostać to wszystko tak jak jest. No i ten też Multiroom przestanie być za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, emarti napisał(a):

Mam nadzieję że odezwie się jakaś dobra dusza z informacją czy aby napewno ten Multiroom zostaje na takich samych zasadach które mam obecnie wraz z kartą Cameleon. Bo niby ma zostać to wszystko tak jak jest. No i ten też Multiroom przestanie być za 0 zł. 

A otrzymałeś pismo o wyłączeniu od października drugiej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2023 o 12:00, Lukas_zpl napisał(a):

Dzień dobry! 

30.10.2023r. kończy mi się umowa na:

Extra+ 49,99 zł

Viaplay 19,00 zł 

Canal plus (bez 4K) 19,90 zł 

WiFi premiumbox+ 0,00 zł 

Najem dysku 2,00 zł 

Razem 90,89 zł. 

Chciałbym dobrać pakiety: Mistrzowska piłka i eleven sports. 

Oferta, z którą regularnie dzwonią, to 112,79 zł za cały zestaw, który chcę. 

Czy uda się wynegocjować niższą cenę, czy na tą chwilę już bez szans? 

Pozdrawiam forumowiczów! 

Dokładnie za taki sam zestaw wczoraj zaproponowali mi 100,79 zł na 15mcy. Także jak widać da się taniej.

23 godziny temu, januask napisał(a):

Witam,

obecnie posiadam Extra+ z Elevenami i płacę 59,89zł.

Dziś kolejny telefon od nich i tym razem coś takiego:

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay Medium, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Reasumując, dodają mi paczkę kanałów Canal+, Canal+4K, Viaplay medium, MP, BBC Player na całą umowę oraz Hustler(na 6 miesięcy) i HBO,HBO Max(na 3 miesiące)

Cena jaką proponują za taki zestaw, to 100,79 zł 

Umowa na 15 miesięcy.

 

Jak myślicie? Da się wynegocjować jeszcze lepszą cenę za taki zestaw?

 

 

@k05 co sądzisz? Może być taki składak, czy jeszcze mogę coś wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, januask napisał(a):

 

@k05 co sądzisz? Może być taki składak, czy jeszcze mogę coś wywalczyć?

Myślę, że przy ofercie zawartej na 15 miesięcy to bardzo dobra oferta. Jak w trakcie umowy Viaplay zakończy działanie to zapewne odpanie Ci to 19zł z zobowiązania. Ja bym bral. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, guli83 napisał(a):

Witam ponownie.

U mnie NOWY COMFORT+ za 24,99 zł. 

Okres minimalny do: 30.09.2023, na wypowiedzeniu od dzisiaj.

Proponowali OPTIMUM+ w tej samej cenie, ale czy jest szansa na jakieś extra opcje typu C+ lub HBO, oczywiście w gratisie?

Warto sprawdzić czy nie korzystniej będzie dla Ciebie przejście na Optimum+. Tam np. znajdziesz dodatkowo takie kanały jak Eurosport2 czy Eleven Sports4, których nie ma w Nowy Comfort+. 

 

Jeżeli chodzi o gratisy to możesz zapytać co najwyżej o jakieś gratisowe miesiące na te opcje. 

 

Znam osobę, która ostatnio przedłużała umowę na kolejne 2 lata na Optimum+ za 24,99zł to mogła wybrać prezent w postaci paczki C+ lub HBO na 3 miesiące gratis. Potem trzeba wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...