Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.08.2023 o 11:07, umtiti napisał(a):

Witam wszystkich.

 

Od lat obserwuję forum i szukam podpowiedzi gdy nadchodzi czas :) Tym razem postanowiłem się zarejestrować i zapytać wprost o poradę.

 

Dotychczas mam to co poniżej - bez Fbox Arthouse i Sundance oraz Eleven - za to wszystko 85 zł bez groszy. Umowa do końca sierpnia 2023 r. (wypowiedzenie złożone w lipcu).

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Arthouse, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, SunDance HD, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

W zasadzie chciałbym utrzymać stan posiadania + ewentualnie Viaplay ale tylko dla Premier Leauge (KSW i F1 mnie nie interesują).

 

W jakiej cenie można to dostać, co ewentualnie można jeszcze ugrać - innymi słowy jaki tu wariant identyczny lub podobny będzie najbardziej opłacalny.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Jakoś zostało bez odpowiedzi - w tzw. międzyczasie telefon z BUK - propozycja w tej samej cenie przy czym Viaplay Medium za 19 zł ? Czy to dobra cena z V ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam.

Extra+ 59,99zł

Canal+ 19,90zł

Viaplay 5zł

Dekoder WIFI PREMIUMBOX+ 0zł

Posiadam też 2 Multiroom standard oba razem za 20zł

Razem 104,89

Chciałabym zachować to co mam ale zrezygnować z Viaplay. Zamiast Viaplay wybrać HBO i HBO

Chciałabym również zmienić dekoder główny na 4k W jakiej cenie mogę zmienić Viaplay na HBO oraz w jakiej cenie mogę dostać dekoder 4k(kiedyś dało się ugrać za 0zł miesięcznie)?

Drugie pytanko jeszcze w jakiej cenie mogę przejść z pakietu Extra+ na Superpremium+ 4k

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez kreatywna9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, kreatywna9 napisał(a):

Witam.

Obecnie posiadam.

Extra+ 59,99zł

Canal+ 19,90zł

Viaplay 5zł

Dekoder WIFI PREMIUMBOX+ 0zł

Posiadam też 2 Multiroom standard oba razem za 20zł

Razem 104,89

Chciałabym zachować to co mam ale zrezygnować z Viaplay. Zamiast Viaplay wybrać HBO i HBO

Chciałabym również zmienić dekoder główny na 4k W jakiej cenie mogę zmienić Viaplay na HBO oraz w jakiej cenie mogę dostać dekoder 4k(kiedyś dało się ugrać za 0zł miesięcznie)?

Drugie pytanko jeszcze w jakiej cenie mogę przejść z pakietu Extra+ na Superpremium+ 4k

Pozdrawiam serdecznie

HBO z HBO Max to koszt 25 zł miesięcznie, dekoder 4K bez dysku za 5 zł miesięcznie, z dyskiem 10 zł miesięcznie.

 

Superpremium+ 4K najmniej za 109,99 zł/m.

 

1 godzinę temu, ten co sie zna napisał(a):

Witam da sie wymienic WIFI BOX+ na inny szrot lepiej działający 

Głowny dekoder TYP 4K ULTRABOX+

Da się na dekoder 4K w Multiroom - koszt 20 zł miesięcznie bez dysku, 25 zł/m z dyskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, umtiti napisał(a):

Jakoś zostało bez odpowiedzi - w tzw. międzyczasie telefon z BUK - propozycja w tej samej cenie przy czym Viaplay Medium za 19 zł ? Czy to dobra cena z V ?

@umtiti Jak masz pakiet Extra+ za 44,99 zł/m, to jak wybierzesz przejście za ten pakiet o 5 zł więcej na cenę 49,99 zł/m za Extra+, to wtedy powinno się udać dostać opcję Viaplay Medium za 5 zł/m. Opcja Viaplay Medium w tej tańszej wersji wskakuje jak cena pakietu bazowego się lekko zwiększy. Natomiast paczkę CANAL+ możesz wynegocjować taniej, bo w cenie 19,90 zł/m. Pozostałe opcje jak HBO z HBO Max za 20 zł/m, Eleven Sports to 11,90 zł/m i Mistrzowska Piłka za 0 zł/m, tak jak miałeś może zostać na tych samych warunkach. Do oferty możesz jeszcze dostać kolekcję BBC Player bez opłat. Dekoder jak masz w bezpłatnym najmie, to tak może zostać. Ewentualna wymiana na nowy dekoder 4K DualBox+ ze sparowaną kartą dekodującą, to koszt 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem 500 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 17:18, lukx95 napisał(a):

   Przy podwyżce ceny dodatkowej umowy specjalnej z kwoty z 25 zł/m do 35 zł/m przysługuje Ci otrzymanie bezpłatnie opcji dodatkowej FilmBox Pack na cały okres oznaczony umowy.

Nie ma możliwości odtworzenia oferty za 25 zł tak jak w przypadku innych umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą o ocenienie propozycji C+ po wypowiedzeniu umowy. Umowa do 31 października 23r.

Propozycję dostałem nie przez telefon a, z punktu C+.

1. propozycja:

Optimum+                     34,99zł

C+                                  19,90zł

C+ 4K                            0zł

Dekoder  4K UltraBox   5zł

Multiroom                      12zł

Viaplay Medium             19zł

BBC player                      0zł

razem:                            90,89zł

 

2.propozycja to samo co w 1 propozycji plus

paczka Eleven Sport z 4K

Mistrzowska Piłka 

 

razem    98,79zł ale facet nie chciał mi powiedzieć w 2 propozycji ile kosztują poszczególne paczki.

 

Z góry dziękuję za ocenę w/w propozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i w zasadzie te same propozycje:

Umowa do końca miesiąca i do tej pory nowy comfort+ (29,99zł), canal+ i 4k (19.90), eleven (11,90), viaplay (19zł) dobrane w trakcie umowy czyli całość za 85.79 bo dekoder 5zl. Twierdzą że jesli viaplay chcę utrzymać w wersji total to mus 10zł więcej i ewentualnie 5zł obniżki za dekoder, więc nic poniżej te 90.79 nie ma opcji i jedynie obniżać pakiety typu bez eleven albo viaply medium tracąc F1 i ksw jeśli chcę taniej. Na sugestię że w podobnych pieniądzach mogę przedłużyć, ale tylko z MP to powiedział że muszę dychę dopłacić bo za 0zł nie ma.
Nic więcej nie ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

HBO z HBO Max to koszt 25 zł miesięcznie, dekoder 4K bez dysku za 5 zł miesięcznie, z dyskiem 10 zł miesięcznie.

 

Superpremium+ 4K najmniej za 109,99 zł/m.

 

Da się na dekoder 4K w Multiroom - koszt 20 zł miesięcznie bez dysku, 25 zł/m z dyskiem. 

Jeśli chodzi o pakiet Superpremium+ 4k za 109,99 czy w tą cenę jest wliczony dekoder i multiroom czy to osobno trzeba liczyć? Coś taniej może się udać w dziale utrzymania?

Jeśli chodzi o zmianę głównego dekodera WIFI PREMIUMBOX+ na dekoder 4k da się ugrać w dziale utrzymania za 0zł?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, kreatywna9 napisał(a):

Jeśli chodzi o pakiet Superpremium+ 4k za 109,99 czy w tą cenę jest wliczony dekoder i multiroom czy to osobno trzeba liczyć? Coś taniej może się udać w dziale utrzymania?

Jeśli chodzi o zmianę głównego dekodera WIFI PREMIUMBOX+ na dekoder 4k da się ugrać w dziale utrzymania za 0zł?

 

 

Nie jest wliczony ani dekoder, ani Multiroom. Taniej tego pakietu nie będzie nawet w dziale utrzymania, to samo z dekoderem nawet w dziale utrzymania - nie ma oferty za 0 zł za dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Aktualnie posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + MP za 69,99zł. Umowa do 10.2023r. Złożyłem wypowiedzenie. Zasadniczo nie chcę płacić więcej i zależy mi tylko na MP oraz na kanałach dla dzieci ale też nie jakoś kurcze na zabój. Nie chcę płacić więcej a nawet chciałbym zejść z tej ceny. Co jestem w stanie utargować z konsultantem przy założeniu, że chcę mieć MP?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.10 br. wypowiedzenie złożone.

Obecnie:

optimum - 24,99 zł

C+ family - 0 zł

ultrabox 4k - 0zł (niestety ADB)

dysk - 5 zł

MR - 10 zł

Chciałbym zostać z tym co mam na kolejny okres, jedynie pozbyłbym się dysku (nie używam).

Czy to możliwe?

 

 

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Mam kilka pytań:

 

1. Gdzie w umowie znajdę szczegółowe rozbicie pozycji "Pakiet Extra+ z Canal+" ? Mam za 79,99zł/m-c tę pozycję, jednak nigdzie nie mogę znaleźć jak to zostało rozbite, należy przyjąć, iż cała paczka Canal+ jest za 19,99, a Extra+ za 59? Tudzież Extra+ 54,99, zaś Canal+ 25? Rozumiem, że zejście z ceny jest niemożliwe?

 

2. Mam umowę do 31.10., czy jest możliwość utrzymać pakiet schodząc przykładowo z ceny Viaplay Medium (19zł/m-c) gdzie zależy mi na wszystkim w ofercie (Premka, F1)? (Aktualnie płacę 125,89zł/m-c: 79,99+11,90 Eleveny+19 Viaplay+15 najem + MR)

3. Czy jest możliwość zejścia z płatności za Multiroom (10zł) lub najmu dekodera 4K Ultrabox+ (5zł)?

4. Czy jest możliwość wymiany bez dodatkowych opłat dekodera WifiBox+? Jest u rodziców, mam 2x karty Cayman, jednak ten dekoder bardzo często im się resetuje, wyłącza i po chwili uruchamia.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2023 o 18:09, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie jest wliczony ani dekoder, ani Multiroom. Taniej tego pakietu nie będzie nawet w dziale utrzymania, to samo z dekoderem nawet w dziale utrzymania - nie ma oferty za 0 zł za dekoder. 

Hmm pewnie zależy na jakiego konsultanta się trafi.

Na jednej grupie na Facebooku widziałam post gdzie facet wstawił zdjęcie umowy gdzie cenę za ten pakiet Superpremium+ 4k ma za 80zł chyba i dekoder również za 0zł. Właśnie z działu utrzymania. Trzeba chyba dobrze negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/10/2023 at 6:09 PM, Krzysiek11:) said:

 to samo z dekoderem nawet w dziale utrzymania - nie ma oferty za 0 zł za dekoder. 

W sensie teraz juz nie dają? Bo ja mam dek 4K za 0zł pod 1.5 roku i płacę jedynie 5zł za dysk, ale obecnie chcieli mi i to zrabatować do 0zł. Nie przyjąłem bo całościowo chcieli więcej za viaplay. Chyba że mowa tylko o multiroom to ok, bo tego nie mam.

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiler napisał(a):

Bez znajomości nie. 

Mnie się udało opisywaną ofertę uzyskać, bez żadnych znajomości w C+ ( 79,99 + 5 dekoder)😛. Szkoda tylko, że na rok. Ciekawy jestem tylko, jak to będzie z przedłużeniem umowy po 12-tu miesiącach. W prognozie rachunków po skończonym okresie oznaczonym ma wzrosnąć o 15 zł i zastanawiam się czy jest sens składać w odpowiedniej chwili wypowiedzenie, czy zostać z tym co proponują ( 99,99). Chyba niższej oferty na Pakiet Superpremium + 4K z MP raczej nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, as10A napisał(a):

Mnie się udało opisywaną ofertę uzyskać, bez żadnych znajomości w C+ ( 79,99 + 5 dekoder)😛. Szkoda tylko, że na rok. Ciekawy jestem tylko, jak to będzie z przedłużeniem umowy po 12-tu miesiącach. W prognozie rachunków po skończonym okresie oznaczonym ma wzrosnąć o 15 zł i zastanawiam się czy jest sens składać w odpowiedniej chwili wypowiedzenie, czy zostać z tym co proponują ( 99,99). Chyba niższej oferty na Pakiet Superpremium + 4K z MP raczej nie dostanę.

Jak udało Ci się uzyskać taką ofertę? W dziale utrzymania? Dekodery masz w cenie czy płacisz dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kreatywna9 napisał(a):
8 godzin temu, as10A napisał(a):

Mnie się udało opisywaną ofertę uzyskać, bez żadnych znajomości w C+ ( 79,99 + 5 dekoder)😛. Szkoda tylko, że na rok. Ciekawy jestem tylko, jak to będzie z przedłużeniem umowy po 12-tu miesiącach. W prognozie rachunków po skończonym okresie oznaczonym ma wzrosnąć o 15 zł i zastanawiam się czy jest sens składać w odpowiedniej chwili wypowiedzenie, czy zostać z tym co proponują ( 99,99). Chyba niższej oferty na Pakiet Superpremium + 4K z MP raczej nie dostanę.

Rozwiń  

Jak udało Ci się uzyskać taką ofertę?

Dobry bajer nie jest zły.  Czasami szarakom zdarzają się oferty pracownicze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał(a):

Dobry bajer nie jest zły.  

To prawda, musiałem się trochę nagadać zanim pojawiła się ta oferta "spod lady" dla szaraka. Oficjalnie takich ofert nie ma na "rynku". Zapewne pomogło mi kilkuletnie doświadczenie negocjacyjne u konkurencji.

11 godzin temu, kreatywna9 napisał(a):

Jak udało Ci się uzyskać taką ofertę? W dziale utrzymania? Dekodery masz w cenie czy płacisz dodatkowo?

Negocjacje i jeszcze raz negocjacje. Oferta dla nowego. Jeden dekoder Dualbox 4K ( 79,99 + 5,-).

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...