Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Posiadam pakiet relax z dekoderem 4k z dyskiem. Obecnie placę 24.99. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie jeszcze nie puszczone. Oczywiscie już mnie atakują telefonami. Chcę utrzymać obecny pakiet. Propozycja ze strony monsultantów to 29.99. Wiem, że 5 zł w dzisiejszych czasach to nawet na browara nie wystarczy, ale odezwała się we mnie nutka hazardzisty. Pytanie. Targowac się czy brać za 3 dychy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane do tej pory taki pakiet:

Cytat

Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) do tego kanały History za 2,99zł do tej pory płaciłem 112,98 umowa 12 miesięcy

 

zaproponowano niby superpremium po otrzymaniu oferty na @ okazuje się że to extra+ tzn to co poniżej 24 miesięcy za 114,88 a  12 msc za 5zł drożej:

 

Cytat

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
HBO i HBO GO 25 zł/m dla Abonentów
History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Multiroom Standard 12 zł/m dla Abonentów (04/23) - L
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

114,88zł

 

mogę na cos lepszego liczyć? Multiroom już nie jest rabatowany na 0zł?

Możecie coś doradzić? bo nie wiem jak z nimi gadać i co ogólnie mogę wynegocjować?

Edytowane przez Bambus1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PawelTSW napisał(a):

 

tak miałem za 0zł, powiedziałem to panu co proponował wielce twierdził że już nie maja kodu rabatowego na multiroom za 0zł pomimo że już miałem za 0zł i że teraz jest za 12zł dla przedłużających i za ileś tam więcej dla nowych...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bambus1 napisał(a):

tak miałem za 0zł, powiedziałem to panu co proponował wielce twierdził że już nie maja kodu rabatowego na multiroom za 0zł pomimo że już miałem za 0zł i że teraz jest za 12zł dla przedłużających i za ileś tam więcej dla nowych...

@Bambus1 W nowej ofercie co pokazałeś z tego co widzę tracisz kanały Cinemax, które masz teraz w pakiecie Superpremium+. Może lepiej jak przejdziesz na czas nieokreślony z obecnie posiadaną ofertą? Oczywiście jeszcze spróbuj ponegocjować ofertę i odtworzenie bezpłatnego Multiroom na kolejny okres umowy. Tylko jak obecnie dostałeś nową ofertę do akceptacji na e-maila, to musiałbyś ją odrzucić i na nowo składać rezygnację, bo wysłanie oferty na e-maila wiąże się z automatycznym wycofaniem rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lukx95 napisał(a):

@Bambus1 W nowej ofercie co pokazałeś z tego co widzę tracisz kanały Cinemax, które masz teraz w pakiecie Superpremium+. Może lepiej jak przejdziesz na czas nieokreślony z obecnie posiadaną ofertą? Oczywiście jeszcze spróbuj ponegocjować ofertę i odtworzenie bezpłatnego Multiroom na kolejny okres umowy. 

Z tego co konsultant mówił na @ wysyła "Propozycja oferty CANAL+" i tak w wiadomości na meilu jest "

Drogi Abonencie,

zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 30 maja 2023, z których możesz skorzystać.

"
nie mam w wiadomości email możliwości zaakceptowania tej propozycji, mają w sprawie akceptacji i wybrania oferty/propozycji mają dzwonić.

Hmm przy czasie nieokreślonym cena dużo wzrasta czy idzie utrzymać obecną kwotę?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelTSW napisał(a):

Wyślij wypowiedzenie i wtedy negocjuj warunki. 

 

Wypowiedzenie już wysyłałem w tamtym tygodniu, dziś z DUK do mnie dzwonili i powyższa propozycję dostałem. Sprawdziłem w strefie canal+ wychodzi mnie za obecną ofertę na nieokreślony "157.98 zł"

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bambus1 To jak propozycja to rezygnacja nie powinna zniknąć z umowy. Widoczność rezygnacji zawsze możesz sprawdzić w Strefie CANAL+ w zakładce "MOJA OFERTA". Ja bym dalej twardo negocjował i nie przyjmował tej oferty z płatnym Multiroom. Spróbuj z innym konsultantem negocjować, bo promocja na odtworzenie bezpłatnego Multiroom jeśli do tej pory go tak miałeś powinna być nadal dostępna. Może konsultant, z którym rozmawiałeś jest niedoinformowany, albo liczy na większą prowizję dla siebie jak zmieni u Abonenta bezpłatny Multiroom na płatny. Powinno Ci się udać odtworzyć obecną ofertę w całości na bazie obecnego Superpremium+, tak jak masz w tej samej cenie. Możesz nawet dostać do obecnej oferty kolekcję BBC Player za 0 zł/m, czy ponegocjować o Viaplay Medium za 5 zł/m i o kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukx95 napisał(a):

@Bambus1 To jak propozycja to rezygnacja nie powinna zniknąć z umowy. Widoczność rezygnacji zawsze możesz sprawdzić w Strefie CANAL+ w zakładce "MOJA OFERTA". Ja bym dalej twardo negocjował i nie przyjmował tej oferty z płatnym Multiroom. Spróbuj z innym konsultantem negocjować, bo promocja na odtworzenie bezpłatnego Multiroom jeśli do tej pory go tak miałeś powinna być nadal dostępna. Może konsultant, z którym rozmawiałeś jest niedoinformowany, albo liczy na większą prowizję dla siebie jak zmieni u Abonenta bezpłatny Multiroom na płatny. Powinno Ci się udać odtworzyć obecną ofertę w całości na bazie obecnego Superpremium+, tak jak masz w tej samej cenie. 

Sprawdzałem na strefie C+ mam opcje aby wycofać wypowiedzenie.

Tak chyba bedę musiał zrobić, chciałbym zostać przy tym co mam czyli superpremium+ a nie schodzić na extra+ z kombinacjami jak w powyższej ofercie.

Czyli przy mojej ofercie i cenie która mam moge bez problemu walczyć o C+4k i bbcplayer za 0zł? bo HBO Max pewnie już dodatkowo płatne?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było :
Pakiet Nowy Comfort+ 34,99
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
CANAL+ 25,00
Co daje nam 59,99.


Jest nadal to samo , tylko dodatkowo 10 kanałów: fox comedy , eurosport 2  itp. Dodam tylko że wynegocjowanie takiej oferty było możliwe tylko po złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bambus1 Jest możliwość odtworzenia Multiroom za 0 zł/m, tak jak miałeś. Trafiłeś po prostu na nieodpowiedniego konsultanta. Spróbuj z innymi konsultantami negocjować w DUK. Co do Twojego pytania, to tak masz szansę na kolekcję BBC Player za 0 zł/m, CANAL+ 4K UHD za 0 zł/m. Co do HBO Max to bezpłatne jest w pakiecie Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m, ale w tym pakiecie masz w cenie kanały Eleven oraz FilmBoxy zamiast Cinemaxów, które wchodzą w skład zwykłego Superpremium+. Odezwij się do kolegi @Krzysiek11:) może pomoże w otrzymaniu korzystnej oferty. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów :)


Umowa do końca lipca 2023 z pakietem Nowy Comfort+ za 22,50 z multiroom.

 

Otrzymałem dzisiaj poniższą ofertę:

1. Extra+ z Canal+ oraz MP za 40 zł jako osobna umowa

2. Pakiet Optimum+ (24,99zł ) + dekoder 4K (5 zł) bez dysku + Multiroom (0 zł)+ BBC Player za wszystko 29,99 zł

Jeżeli dekoder z dyskiem to dodatkowo + 5 zł.

Wolałbym multiroom w pakiecie za 40 zł jednak można tylko jeden dekoder w tej ofercie posiadać.

 

Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adaszu napisał(a):

Witam wszystkich Forumowiczów :)


Umowa do końca lipca 2023 z pakietem Nowy Comfort+ za 22,50 z multiroom.

 

Otrzymałem dzisiaj poniższą ofertę:

1. Extra+ z Canal+ oraz MP za 40 zł jako osobna umowa

2. Pakiet Optimum+ (24,99zł ) + dekoder 4K (5 zł) bez dysku + Multiroom (0 zł)+ BBC Player za wszystko 29,99 zł

Jeżeli dekoder z dyskiem to dodatkowo + 5 zł.

Wolałbym multiroom w pakiecie za 40 zł jednak można tylko jeden dekoder w tej ofercie posiadać.

 

Co sądzicie ?

 

taka oferta w ramach migracji z camelona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytanie o sens podwyżki po końcu umowy. Płacę miesięcznie 69,99 zł, chciałem zostać na tych samych warunkach, zaproponowali podwyżkę na 79,99 zł. Nie rozwiązując umowy, czyli przechodząc na okres nieoznaczony, cena będzie wynosiła 73,99 zł, czyli mniej niż gdybym przyjął propozycję. Gdy powiedziałem o tym konsultantowi, który dzwonił z ofertą to trochę to zbiło go z tropu. Kiedyś chyba te ceny po końcu umowy mocniej rosły? A teraz to całkiem korzystna opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

bez wypowiedzenia  dostałem:

 

optimum- 49,99zł

H2HD -1,99zł

ADVENTURE -0,51zł

HISTORY HD -1,99zł

FILMBOX PACK -0zł

C+ FAMILI - 0zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ - 0zł

HBO -0zł

razem 54,99zł umowa na 12 miesięcy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Umowa do 30.09.2023, jeszcze bez wypowiedzenia ale obecnie nie jestem w temacie nazewnictwa pakietów. Zaczęły się już telefony i za to co mam chcieli przy przedłużeniu 109,40 czyli 15 zł więcej niż teraz mam. Składa się na to:

- Pakiet Extra+ z Canal+

- Canal+4K Ultra Hd

- Mistrzowska Piłka

- Eleven Sports

- Movies Fun

- Multiroom Premium

 

Do wyżej wymienionych pakietów interesowało by mnie tylko i wyłącznie Viaplay z piłką nożna (KSW i F1 prawie w ogóle nie oglądane). Jak by taka kombinacja cenowo wychodziła jak najtaniej? HBO, Cinemaxy i inne rzeczy mnie nie interesują, ewentualnie Netflix jeśli jeszcze jest w pakiecie? Zawsze przy przedłużaniu dostawałem HBO na 6 miesięcy gratis i były ciągłe problemy z dostaniem Multirooma za darmo, ale się udawało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
19 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

jeśli miałeś za 0 to dalej żądaj za 0

 

17 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@Bambus1 Jest możliwość odtworzenia Multiroom za 0 zł/m, tak jak miałeś. Trafiłeś po prostu na nieodpowiedniego konsultanta. Spróbuj z innymi konsultantami negocjować w DUK. Co do Twojego pytania, to tak masz szansę na kolekcję BBC Player za 0 zł/m, CANAL+ 4K UHD za 0 zł/m. Co do HBO Max to bezpłatne jest w pakiecie Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m, ale w tym pakiecie masz w cenie kanały Eleven oraz FilmBoxy zamiast Cinemaxów, które wchodzą w skład zwykłego Superpremium+. Odezwij się do kolegi @Krzysiek11:) może pomoże w otrzymaniu korzystnej oferty. :)

Są pewne kody ofert, w których nie ma możliwości odtworzenia Multiroom za 0 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Oferta SMS-owa z dnia dziecka Platforma C+. Zadzwoń pod krakowski numer 12-294-78-79, zadzwoniłem i ....

 

EXTRA - 44,90zł

C+ (4K) - 19,90zł

HBO-Max - 20,00zł (ew. 3 mies. gratis, ale potem 30zł) 

Cinemax - 10,00zł

Filmbox - 5,00zł

Multiroom - 20,00zł

ew.

N4K -38+ 17,00zł

Viaplay Total 29,00zł

 

Trochę jestem zdziwiony, bo do grudnia umowa, a tutaj taka oferta...? Co o niej sądzicie? Do tej pory:

 

EXTRA - 47,50zł

C+ (4K) - 19,90zł

HBO-Max - 20,00zł

Cinemax - 8,00zł

Multiroom - 15,00zł

N4K - 38,00zł

Viaplay - 19,00zł

 

Jestem umówiony w poniedziałek - wstępnie jestem na Tak, a wy?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek Ładnie Cię chcą rabować. Cinemax +2zł, Multiroom +5zł, Netflix 4K +17zł, Viaplay +10zł =34zł ale za to masz rabat -2,60zł na Extra+ 

Masz płacić więcej o 31,40zł za te same usługi ... i Ty jesteś wstępnie na Tak. (Na 100% dostaniesz rangę złotego klienta wśród konsultantów) 😂

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...