Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wepses napisał(a):

Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, ale zamierzam to zrobić (czy nadal da się to zrobić przez strefę Canal+?)

Bez problemu w Strefie wystarczy wysłać wiadomość. Nie ma potrzeby nic podpisywać i załączać.

 

Obecnie Optimum+ za 29,99 zł. Umowa do 31.01.2023, wypowiedzenie zarejestrowane i dzisiaj pierwszy kontakt z DUK (żaden konsultant nawet nie dzwonił do mnie wcześniej).

 

Oferta:

1. Optimum+, Canal+, Netflix HD za 77 zł

2. Optimum+, Canal+, wymiana Turboboxa na Dualboxa bez dysku za 55 zł.

 

Dodatkowo Pani ma się zorientować czy muszę zdawać dekoder przy ewentualnej wymianie na nowy. Mieszkając za granicą jest to trochę kłopotliwe.

 

Edytowane przez Art83
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Art83 napisał(a):

...Dodatkowo Pani ma się zorientować czy muszę zdawać dekoder przy ewentualnej wymianie na nowy. Mieszkając za granicą jest to trochę kłopotliwe.

 

Nawet jak pozwolą Ci go zostawić, to i kłopot będziesz miał z nowym dekoderem. Operator Ci go nie przyśle za granice i nikt go z rodziny nie odbierze. Chyba, że dałeś komuś upoważnienie. 

Następna sprawa.  Dualbox, to nie Turbacz,  częściej się psuje. Co wtedy? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ale to masz w umowie nie zdasz sprzętu płacisz karę.

 

5 godzin temu, ircios napisał(a):

Nawet jak pozwolą Ci go zostawić, to i kłopot będziesz miał z nowym dekoderem.

Ja wiem, co jest w umowie. Kwestia tego, że ostatnio mailowo jeden z konsultantów stwierdził, że przy wymianie sprzętu nie muszę go zdawać od razu, jedynie po zakończeniu umowy jest do zwrotu. Mimo, że turbobox to już leciwy dekoder. Ze strony Canal+ wynika, że części dekoderów nie trzeba zwracać.

 

5 godzin temu, ircios napisał(a):

Operator Ci go nie przyśle za granice i nikt go z rodziny nie odbierze. Chyba, że dałeś komuś upoważnienie. 

Następna sprawa.  Dualbox, to nie Turbacz,  częściej się psuje. Co wtedy? 

Ale ja nie mówiłem, że ma mi go wysłać za granicę. Upoważnienie dla innej osoby jest już od lat, więc to nie problem. Chodzi jedynie o możliwość odbioru nowego dekodera a zdanie starego tydzień później. Turbacz ma swoje lata i też zaczyna mieć swoje kaprysy. To czy zepsuje się stary czy nowy dekoder, skutek dla mnie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Art83 napisał(a):

Chodzi jedynie o możliwość odbioru nowego dekodera a zdanie starego tydzień później.

Raczej nie przejdzie, bo karta przecież także do wymiany? 

A jeśli masz cameleona to już w ogóle zwrot, bo przy wymianie muszą w system nową kartę i dekoder wbić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi już tylko 3 dni do końca wypowiedzenia i pytanie do Was na co mogę liczyć? Do tej pory miałem:

 

Optimum+ 24,99

Dop. do Extra+ 10

HBO (+Max) 20

C+ 19,90

C+ 4K, Family 0

Eleven 11,90

MP 5

Dekoder 0

Razem: 91,79

Umowa na 12msc

 

Czy można utrzymać w tej cenie i/lub dobrać za 0 viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jak zwykle przed końcem umowy zaglądam do Was po poradę i zawsze udaje mi się coś dzięki Waszej pomocy wynegocjować.

 

Obecnie umowa do 31.01.2023:

Comfort+ za 22,50 na turboboxie i multiroom premium za 20,00 na białym dekoderze = 42,50 zł

 

Propozycja to pakiet Optimum za 29,90 zł i multiroom za 20,00 zł, czyli razem 49,90 zł

Do tego w prezencie Canal+ i HBO na 3 mce. 

Czy coś tu jeszcze udałoby się ugrać ? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Liakon napisał(a):

Comfort+ za 22,50 na turboboxie i multiroom premium za 20,00 na białym dekoderze = 42,50 zł

Sporo płacisz za multiroom. W Polsacie za 4 dekodery płacę 20 zł (+ 30 zł za Familijny Max).

W C+ mam Comfort+ za 22,50 zł na module CAM. Dodatkowo mam w umowie Canal+ Online, który pozwala oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie. Moje telewizory Samsunga i LG mają aplikację Canal+ Online w usługach smart, więc mam treści i kanały TV z Comfort+ w każdym telewizorze i to bez kabla antenowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tajniak+ napisał(a):

Sporo płacisz za multiroom. W Polsacie za 4 dekodery płacę 20 zł (+ 30 zł za Familijny Max).

Rozumiem. Ponoć cena za multiroom jest stała. To jest multiroom premium.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą rozmawiałem z konsultantem i zaproponował mi: 

Optimum+
Canal+ (cała paczka)
Eleven
Mistrzowska piłka
Viaplay
BBC Player
Movies Fun
najem dekodera ultrabox za 0zł

Umowa na 15miesięcy

Cena na całość umowy 76.80zł
Obecnie mam to co powyżej tylko bez Viaplay i płacę 66.79zł

Dodam tylko, że nie składałem jeszcze wypowiedzenia
Czy to jest dobra oferta? Czy można jeszcze coś ugrać?
Teoretycznie konsultant mówił, że od stycznia pakiety drożeją, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto na co się dzisiaj zgodziłem:

 

Pakiet Optimum za 29,90 zł i multiroom premium za 20,00 zł, czyli razem 49,90 zł do tego viaplay na cały okres umowy za 5 zł/mc i bbc player za darmo.

W gratisie: HBO, Canal+ na 3 mce za free. Cinemax i Multimanpack na 1 mc za free.

Nie płacę dużo więc nie spodziewałem się wodotrysków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Optimum+ - 24,99 zł

C+- 19,90 zł

Mistrzowska Piłka - 5 zł 

Eleven Sports - 11,90 zł

Najem Wifi PremiumBox+ (G5) - 0 zł 

Najem WiFi Box+ - 0 zł

Multiroom Standard - 0 zł

Łącznie 61,79 zł


Wypowiedzenie już złożone, czy jest do wyrwania ten sam zestaw plus viaplay za małą dopłatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 12:14, kkooccuurr napisał(a):

Witam, 

 

Wypowiedzenie zarejestrowane, obecnie płacę 82.5zł/m za:

 

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ 82,50
Opcje dodatkowe HBO Max - tv w aplikacji 0,00
HBO Max - wideo w aplikacji  0,00
VOD+ 0,00
HBO  0,00
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu 0,00

 

Ile waszym zdaniem będę musiał zapłacić za zejście do Optimum+ w pakiecie z Canal+ i ewentualnie z Mistrzowską piłką?

 

Czy istnieją jakieś inne opcje optymalizacji obecnego pakietu? 

 

Wielkie dzięki za pomoc! 

 

 

Skończyło się na pakiecie poniżej za 69,89 (HBO będzie automatycznie wyłączone po 5 miesiącach): 

 

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

Powoli i u mnie nadchodzi czas końca umowy - 30.04.2023. Obecnie posiadam:

Optimum+ - 24,99 zł/m,

CANAL+ - 25,00 zł,

CANAL+4K ULTRA HD - 0zł,

Multiroom Standard - 10 zł (WIFIBOX)

Najem 4K UltraBox+ - 0zł,

Najem Dysk 1TB - 0zł

 

Całość wychodzi 59,99 zł/miesiąc.

Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, ale zamierzam to zrobić (czy nadal powoduje to że można  otrzymać lepsza oferte bo trafia się DUK zamiast kontaktu BOK??? )

Serdeczna prośba do wszystkich o pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków przedłużenia umowy. Na co mogę liczyć w najniższej cenie? Zależy mi przede wszystkim na sporcie. Czy lepiej próbować zamknąć temat do końca bieżącego roku, czy za daleko do końca umowy by dostać dobre warunki, a może nie ma to znaczenia? Czy są jeszcze umowy na 12 miesięcy? Z racji sytuacji mieszkaniowej wolałbym roczne zobowiązanie.  A może zrezygnować w ogóle z telewizji satelitarnej i zabrać canal + online??? W takiej sytuacji Można wspóldzielić konto z kumplami i zejść z kosztów?  Czy aplikacja w danym momencie pozwala  korzystać tylko na jednym urządzeniu?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.


 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja umowa kończy się w marcu, ale już zaczęły się telefony. Obecnie posiadam:

 

PAKIET EXTRA+ (44.99 PLN)

VIAPLAY (19 PLN)

CINEMAX (8 PLN)

CANAL+ 4K (0 PLN)

HBO (15 PLN)

H / H2 (2.99 PLN)

MISTRZOWSKA PIŁKA (0 PLN)

HBO MAX (5 PLN)

CANAL+ (19.90 PLN)

NAT GEO PLAY (0 PLN)

ELEVEN SPORTS (11.90 PLN)

SERIES FUN (0 PLN)

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) (0 PLN)

MULTIROOM STANDARD (10 PLN)

NAJEM DYSK (5 PLN)

 

W sumie daje to 141.78 PLN. Czy jest możliwość zachowania wszystkiego i dostania Viaplay za 0 PLN czy coś jeszcze można urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa się kończy z końcem roku, wysłane rozwiązanie:
Obecnie:
Extra+ 64,99
Filmbox 0
Nat Geo 0
Fun 0
Ultrabox 0
Dysk 5


Otrzymana propozycja
Extra+ 49,99
Filmbox 0
Canal+ seriale i filmy 5
player(bez reklam) 16 lub z reklamiami za 0
player bbc 0
Ultrabox+ 5

Czy da się coś więcej ugrać, np. player(bez reklam) za 0. Ewentualnie za rozsądne pieniadze Canal Sport/viaplay/ Canal 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Jestem abonentem c+ już jakieś 15 lat, moja obecna umowa kończy się z dniem 31.1.2023 r.
Wypowiedzenie umowy zarejestrowane, na tę chwilę miałem jedną rozmowę jeszcze przed złożeniem wypowiedzenia. Obecnie posiadam :
Extra z canal + 99,99 zł,
HBO z Max 0,00 zł,
Cinemax 0,00 zł,
Filmbox pack 0,00 zł,
Eleven 11,90 zł,
Mistrzowska piłka 0,00 zł,
Multiroom standard 0,00 zł,
Dekoder 4K ULTRABOX z HDD 5,00 zł
W sumie płacę 116,99 zł.

Konsultant proponuje w tej samej cenie ale już bez Cinemax i Filmbox lub za 5 zł. więcej z viaplay, plus dodatkowo płatne 40 zł za drugą umowę extra z canal + i mistrzowską piłkę, ponieważ nie  mam możliwości połączyć Multiroom przez wifi lub kablem. Czy jest szansa coś tu sensownego wymyślić żeby nie płacić tyle (w sumie to by wychodziło min. 156,99 zł.) ?
Albo dostać wszystko to co mam obecnie w tej samej cenie? Ewentualnie do drugiej umowy otrzymać w gratisie hbo i/lub Eleven?
Z tego co dowiedziałem się od konsultanta, to ta oferta jest ważna do końca tego roku, bo od nowego roku to nie wiadomo czy będzie ta opcja za 40 zł i żeby brać co jest bo taniej nie będzie... Ma dzwonić w sobotę.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U konsuli zawsze nie będzie potem taniej jak nie godzisz się odrazu na warunki. Mam podobną ofertę i też kończy mi się z końcem stycznia, ale dekoder z dyskiem mam za 0.  Proponują mi to samo co Tobie, tyle, że za filmbox chcą już 5 zeta. Cinemax pozostaje. W dodatkowej umowie za 40 nie wyrwiesz na całą umowe za free HBO i niczego innego. Tylko MP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...