Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to na 4 dni przed końcem umowy przedłużyłem.

Było C+ Gold + HBO + Cinemax + multiroom + Pace PVR za 79 zł.

Pierwsza propozycja: to co mam + Filmboxy + Sundance HD + History HD wszystko za stałą cenę 79,90 zł/15 m-cy.

Stwierdziłem, że drogo.

Druga propozycja to samo z łamańcem za średnią około 68 zł (dokładnie nie pamiętam).

Stwierdziłem, że na Cinemax mi specjalnie nie zależy, Filmbox, Sundance i History nie są dla mnie kartą przetargową.

Mnie wystarczy 6xC+ oraz HBO.

Ostatnia propozycja Comfort+multi+Extra+6xC+HBO+multiroom+PVR - wszystko na 15 miesięcy z ofertą łamaną czyli 5x0 zł i 10x79,90 zł. Średnia w okolicach 53,27zł. Przyjąłem.

Mam otrzymać potwierdzenie w poniedziałek na maila. Konsultant konkretny a rozmowa przyjemna ale stanowcza. Jeśli mam zostać w nc+ to chcę dostać taką ofertę jak "ktoś" w rodzinie. Rozmowa krótka - 10 minut i spokój (mam nadzieję) na 15 miesięcy.

Być może ta druga propozycja była by całkiem niezła ale szczerze naprawdę nie potrzebuję Cinemaxa, Filmboxa, Sundance i History - to po co przepłacać?

Założyłem, że będę płacił co miesiąc średnią, czyli 54 zł. Jedyny minus to ARPU 79,90 przy kolejnych negocjacjach. Ale co będzie w lipcu 2015 roku nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taniej to chyba juz być nie może przecież...? Jeszcze jakiś czas temu dobrą ofertą z C+/HBO/MR/Pace było 79zł a teraz jak się patrzy też jest 79zł, tyle, że z pięcioma miesiącami za 0zł ;-) to nawet CP tu wymięka, chociaż Premium dają w podobnej cenie 89,90zł przy 12/5.

 

@ircios Ty jesteś w tej komfortowej sytuacji, z racji tego, że aktualnie deczko przepłacasz :mrgreen: i co by Ci nie dali to będzie taniej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

 

Dołączę się do dyskusji ponieważ propozycja którą dostałem (po 4 burzliwych rozmowach negocjacyjnych) wydaje się być już tą - którą warto byłoby zaakceptować.

Obecnie (do końca kwietnia) posiadam Comfort+ za29 zł.

 

W wyniku negocjacji oferta jest taka:

- Comfort+

- Multi+

- HBO

- Canal+

- Canal+ VOD

- Cimemax

to na cały okres 15-miesięcznego kontraktu, a do tego

- pakiet NOC na 6 m-cy

- wymiana dekodera na Mediabox (aktywacja 50 zł + 0 zł/mc)

 

Całość tradycyjnie już w propozycji cenowej 5x0 zł i 10x79,90 zł. Średnio 53 zł.

"Walczę" jeszcze o wyzerowanie opłaty aktywacyjnej za Mediaboxa, ale wg DUK to niemożliwe, bo opłatę pobiera punkt dystrybucyjny w którym wymienię dekoder.

 

Ale uważam, że to już szczyt negocjacji i przystanę na ofertę. W końcu tak wiele za tak niewiele :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę jak na fakturze zobaczę ;-) w normalnym trybie nie było takiego przypadku.

 

Dzisiaj dzwonił do mnie inny konsultant - niby w zastępstwie - i potwierdził że właśnie taką ofertę mam na kartotece.

Sam też przyznał, że on nikomu takiej oferty z przełożonymi ;) nie ustalił.

 

Nie zgubiłeś przypadkiem w ofercie Extra+?

Pewnie, że zgubiłem. Dzięki ;)

Oferta jest taka:

- Comfort+

- Multi+

- Extra+

- HBO

- Canal+

- Canal+ VOD

- Cimemax

to na cały okres 15-miesięcznego kontraktu, a do tego

- pakiet NOC na 6 m-cy

- wymiana dekodera na Mediabox (aktywacja 49 zł + 0 zł/mc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i aż się boje!! Dlaczego pytacie ? teraz mam już okres aneksowania umowy , Za czasu C+ jechało się do punktu sprzedaży i były fajne oferty teraz jak widzę ile trzeba się namęczyć żeby dostać to co nowi to aż głowa boli...

Już nie wiem jak mam to rozegrać mam to co w opisie i chciałbym przy tym zostać jakie ceny dostanę bez wysyłania wypowiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster. A to aby nie koloryzowanie z tymi wspaniałymi ofertami przedłużeniowymi w Cyfrze, bez wypowiedzenia? :? Zaliczyłam z nimi 10 lat i wcale nie wspominam ich ofert z nostalgią. Obniżałam rachunki odłączając jakieś kanały i czekając aż po paru miesiącach odezwą się z "promocją" na ponowne ich podłączenie. Ot i wszystko. Dopiero na koniec dobrzy ludzie oświecili mnie co oczywistej korzyści ze składania wypowiedzenia :oops: i dopiero wtedy poczułam że mam jakiś wpływ na swoje rachunki. Ale że w międzyczasie przepłacałam, to do tej pory nie mogę dojść do takiej oferty jak co niektórzy. Może teraz? Niestety, mam wypas (z wyjątkiem fikołków), nie mam zamiaru z niczego rezygnować, a wycisnąć z nich chcę minimum 20zł (teraz płacę 99 zł). Nie wiem czy się uda. Do najlepszych, którzy za to co mam ja wyciągnęli teraz średnio 53zł to raczej nie dołączę. Ale mam miesiąc, świstek zarejestrowany, zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...