Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mając Universe+ z 6C+ oraz MR Standard za 69 zł/msc (59 zł + 10 zł za MR - migrowałem z n-ki, a w Cyfrze miałem C+ i dlatego dali mi 59 zł, zamiast 49 zł) jest szansa ugrać tą ofertę Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO - umowa na 15 m-cy, 5 x 0 zł, 10 x 79,90 zł średnio 53,26 zł/msc?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie: Dawny pakiet Silver + HBO za 0 dla przechodzących od innych operatorów) = 79zł

Ponieważ mam małe dziecko i czasu mało na oglądanie chcę zbić do Comfort+ i ewentualnie 6xC+ (czasami jakiś dobry film czy mecz by się obejrzało) HBO mnie nie interesuje ani żadne multi.

Ile realnie mogą zbić cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu bez HBO? Tzn., w ogóle, na mniej miesięcy też?

A jaka by była cena z HBO?

 

Dzięki!

Na kilka miesięcy to może dostaniesz. Lepsze warunki się dostaje jak już ma się HBO w pakiecie. W temacie jest wszystko napisane, co? jak? i za ile :);)

 

@ Wolander. Z wypowiedzeniem od 39 do 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiedzenie wysłane, telefon z Krakowa i na początek proponują to co miałem, mianowicie comfort +, 6xC oraz 3xHBO na 15 miesiecy za 79, 90. Proszę o opinię weteranów czy warto. Pozdrawiam

 

Kolejny telefon i dodatkowo cinemax na całość umowy za 79, 90 zł. Jednak zaczałem zastanawiać sie nad MR... Zamierzam wymienić dekoder na mediabox (bo n-ki mi sie po 4 latach zaczyna wieszać) ale potrzebuję też mydelniczki - ile ona kosztuje? Jaką cene mogę ugrać?

Na bank w cisną Ci aktywacje mboxa+5 lub 10 zł./m. Drugi dek do MR to kolejna aktywacja. MR standard 49 zł+ 10/m,premium 99 zł+20/m.

 

@ tomeq22. 69

A może tak: 79, 9 za powyższą ofertę +10 za MR na 15 miesiecy- w sumie 89, 9 , za mediabox płacę all (149+49) a mydelniczka 15 miesiecy x 0 zł (ewentualnie zapłacić za aktywację). Realne to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon i bardzo śmieszna oferta pakiet full extra bez prapremier, redligdht i paczki noc, umowa na 24 miesiące pierwsze 12 99,90 potem 119,90 i wymiania na multiroom premium, aktywacja 49zł. Oferta niegodna nawet uwagi. Za długa umowa, bez prapremier i ta aktywacja, nie można też niby zbic opłaty za multiroom premium ani za multiroom standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę.

 

Do tej pory:

 

Universe,6xC,MR pocyfrowy, Pace w dzierżawie razem 64.

 

Kilkanaście telefonów przed wypowiedzeniem, zawsze to samo pytanie "to bardzo dobra oferta prawda" przy ofertach rzędu 99zł za to samo. Wiele razy byli bardzo zdziwieni, że się nie złapałem... Po wypowiedzeniu 3 telefony, na 2 odmówiłem. Przy drugim konsultantka z wielkim oburzeniem pożegnała mnie tekstem, że już nie zadzwonią bo nie mają dla mnie nic lepszego. A tu nagle następnego dnia dzwoni konsultant, że co by musieli zrobić żeby mnie zatrzymać, no to ja mu moją propozycję. On na to że takiej nie ma ale spyta "przełożonego". Chwilę pomilczał i efekt jest taki:

 

Comfort,6xC+,Extra,Multiroom,Pace + HBO na cały okres za 0. Płatność 4x0,11x79,9. Chciałem ich przetrzymać do końca żeby uzyskać niełamańca, ale jak się zgodził wczoraj na moją propozycję głupio było się wycofywać:)

 

Także polecam cierpliwość i stanowczość. A jak sie nie uda to można zawsze olać telewizję, która podobno kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Pan konsultant powiedział mi, że nie ma już tych ofert 4x0 11x79,90 Comfort + Extra + 6xC+ + HBO na 15 miesięcy. Czy to prawda czy gościu sobie jaja robił i chciał mi wcisnąć coś gorszego. Proponował to samo za 79,90 lub na 24 miesięcy średnia około 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj wypowiedzenie aktualnie mam platynę za 99 zł. Jak sądzicie od jakiej kwoty mogę później zacząć z nim negocjacje. A zaznaczam, że chciałbym comfort z multi i wszystkie canal plusy. I być może jeszcze hbo lub cinemax za 0 zł przez cały okres umowy. Czy jest na to szansa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Pan konsultant powiedział mi, że nie ma już tych ofert 4x0 11x79,90 Comfort + Extra + 6xC+ + HBO na 15 miesięcy. Czy to prawda czy gościu sobie jaja robił i chciał mi wcisnąć coś gorszego. Proponował to samo za 79,90 lub na 24 miesięcy średnia około 70.

 

Coś drogo. Średnia około 70dych? Hmmm

 

Ja mam teraz:

 

Comfort Extra 6xCanal MR Cameleon HBO na 7mscy za 0zł

 

Całość 6x0zł 18x79zł średnia 59zł, ewentualnie później jeszcze HBO za 2 dyszki ale nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krycho wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i należy próbować dostać jak najlepszą ofertę oraz granica gdzie oferta jest dobra uległa przesunięciu, ale odpowiednik tego co masz plus HBO za 79zł to nie jest zła oferta, chociaż niektórym dają za 59zł :mrgreen:

 

I bądź tu człowieku mądry :crazy: no nic, każdy przypadek jest inny :jupi:

 

@tektyw85 po pierwsze-najlepiej zrobisz jak założysz, że dobrą ofertę dostaniesz dopiero w czerwcu. Za Comfort+/Extra+/6xCanal+/HBO max.79zł, ale chyba nie muszę pisać, że im mniej tym lepiej.

 

Wyżej jest np. oferta Kolegi mik którą jak nic można życzyć każdemu a bywają i lepsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Canal+Silver + HBO + MR standard + Pace PVR HD za 69zl, wypowiedzenie wysłane w kwietniu skutkujące na koniec czerwca.

 

Przedłużyłem wczoraj umowe na 24 miesiace:

Comfort+ Extra+ Multi+

6C+

3HBO

MR Standard (2 camele)

wynajem dekodera pace pvr hd

12 miesięcy za 49,90zł + 12 miesięcy za 79,90zł (średnio 65,90zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krycho wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i należy próbować dostać jak najlepszą ofertę oraz granica gdzie oferta jest dobra uległa przesunięciu, ale odpowiednik tego co masz plus HBO za 79zł to nie jest zła oferta, chociaż niektórym dają za 59zł :mrgreen:

 

I bądź tu człowieku mądry :crazy: no nic, każdy przypadek jest inny :jupi:

 

@tektyw85 po pierwsze-najlepiej zrobisz jak założysz, że dobrą ofertę dostaniesz dopiero w czerwcu. Za Comfort+/Extra+/6xCanal+/HBO max.79zł, ale chyba nie muszę pisać, że im mniej tym lepiej.

 

Wyżej jest np. oferta Kolegi mik którą jak nic można życzyć każdemu a bywają i lepsze ;-)

 

Kibo miałem jedną ofertę już dawaną 4x0 i 11x79,90 za to samo tylko HBO na 9 miesięcy a chciałem na cały okres, więc myślę, że stać ich przynajmniej na to co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...