Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam canal+ platinum , mrm, history hd, za 101zł

 

proponują cena bez zmian 101zł cena stała, comfort, estra, hbo, cinemaxy, history hd, mrm, 6x c+ 12miesiecy.... odmówiłem.

 

teraz comfort, estra, history hd, mrm, 6x c+ na 24miesiace. 81zł - 9miesiecy , reszta miesięcy po 91zł

 

odmówiłem,, stać ich na więcej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 30.04. Wypowiedzenie złożyłem 7.03. Do tej pory zero kontaktu ze strony nc+. Czy mam pytać np mailowo czy dostali wypowiedzenie?

Od paru dni próby kontaktu ze strony nc+. Dwie rozmowy telefoniczne i propozycja: Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO - umowa na 15 m-cy, 6 x 0 zł, 9 x 79,90 zł średnio 53, 23 zł. Czy to jest oferta do przyjęcia? Do tej pory płaciłem 59/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś pierwsza oferta po wysłaniu wypowiedzenia.

 

Do tej pory SIlver+ cały C+ HD, MR (2xCameleon), Pace 500 - to za 64zł - do tego Phil 250 za 20zł i HBO za 25zł - miesięcznie 109zł

 

Oferta:

To co mam do tej pory z HBO + Cinemax lub Filmbox za 89zł na 15 miesięcy

 

Patrząc na oferty myślę, że idealnie dla mnie to :

1. na 15 miesięcy 5x0 + 10x 79,90

2. na 24 miesiące 6x0 + 18x 79,90

 

to i tak mniej niż 89 po mimo łamanej umowy a dla mnie finansowa korzyść (średnia 53 lub 60zł). Dodatek w formie Cinemax mnie nie rajcuje, liczyłem na odrzucenie i zejście do kwoty 79,90 i dalsze negocjacje aż do łamańca (pkt 1 lub 2). Ich propozycja nie jet "bezczelna" ale daleka od zadowalającej, to początek drogi przez mękę ale.... może się opłaci.

I tak człek nie ma czasu tego wszystkiego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zostało jeszcze 5 dni umowy lecz konsultant który ze mną negocjował bardzo się zirytował ostatnią rozmowa i brakiem mojej akceptacji aż rzucił słuchawką ciekawe czy zadzwoni jeszcze

Mam to samo. Z tą różnicą, że rozmawiałem z "bardzo niemiłą" konsultantką.

 

Mam umowę do 30.04. Wypowiedzenie złożyłem 7.03. Do tej pory zero kontaktu ze strony nc+. Czy mam pytać np mailowo czy dostali wypowiedzenie?

Od paru dni próby kontaktu ze strony nc+. Dwie rozmowy telefoniczne i propozycja: Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO - umowa na 15 m-cy, 6 x 0 zł, 9 x 79,90 zł średnio 53, 23 zł. Czy to jest oferta do przyjęcia? Do tej pory płaciłem 59/m-c.

Jeśli to co napisałeś byłoby prawdziwe czyli 6x0zł i 9x79,90 zł to średnia wyszłaby 47,94 zł a to mogła by być najlepsza oferta do tej pory.

Chyba powinno być 5x0zł i 10x79,90zł ?

Ja też mam umowę do końca kwietnia i jakoś nie dzwonią. Ale jestem zadziwiająco spokojny. Może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek1958 kalkulator się zaciął? ;-) bo mnie to wychodzi trochę inaczej, na Twoją korzyść oczywiście. Kolega p.saw mnie uprzedził.

 

@cm812 daleki jestem od stwierdzeń, że coś jest niemożliwe, ale zejście z takiego abo do odpowiednika poniżej 60zł wydaje się wysoce nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzis nc przypuscilo atak :D 3 telefony 2 pierwszych nie moglem odebrac . Oferty ponizej z gory powiedzialem by nawet nie przedstawiano oferty lamanej .

 

1. 24 m-ce 79,90 zł za comfort extra multi 6xC+ i 3xHBO

2 . 15 m-cy 79,90 oferta programowa ta sama co w pierwszym wariancie

 

Obie odrzucone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie realne? Tylko dlatego, że teoretycznie płacę 109zł, można zrezygnować z Phila i HBO - pakiet będzie za 64zł taki jak mają inni ;)

Ostatecznie 79,90 jest dla mnie do przyjęcia i będę walczył, Cinemax'y czy Filmbox mogą sobie darować byle nie przekroczyli 80zł.

 

Choć jak wspomnę inni taki sam pakiet mają za śr. 54zł.... ech, więcej na tobie zarobili wcześniej i teraz wydoić chcą na maxa za tą samą ofertę co dla innych.

 

mam czas, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze przedstawilem swoja oferte 15x 69 zl. za powyzsze oferty programowe lecz babka konsekwentnie dazyla do przedstawienia oferty lamanej wiec zostala splawiona na szczaw . Chyba cos zmienia sie na plus wzgledem zawierania aneksow bo na wstepie calej rozmowy w razie gdybysmy doszli do porozumienia zarzadalem potwierdzenia oferty mailem a kobitka dodala ze teraz beda juz wysylane maile i dodatkowo listy polecone , wiec moze wreszcie nadejdzie kres samowoli i niekompetencji konsultantow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zostało jeszcze 5 dni umowy lecz konsultant który ze mną negocjował bardzo się zirytował ostatnią rozmowa i brakiem mojej akceptacji aż rzucił słuchawką ciekawe czy zadzwoni jeszcze

Mam to samo. Z tą różnicą, że rozmawiałem z "bardzo niemiłą" konsultantką.

 

Mam umowę do 30.04. Wypowiedzenie złożyłem 7.03. Do tej pory zero kontaktu ze strony nc+. Czy mam pytać np mailowo czy dostali wypowiedzenie?

Od paru dni próby kontaktu ze strony nc+. Dwie rozmowy telefoniczne i propozycja: Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO - umowa na 15 m-cy, 6 x 0 zł, 9 x 79,90 zł średnio 53, 23 zł. Czy to jest oferta do przyjęcia? Do tej pory płaciłem 59/m-c.

Jeśli to co napisałeś byłoby prawdziwe czyli 6x0zł i 9x79,90 zł to średnia wyszłaby 47,94 zł a to mogła by być najlepsza oferta do tej pory.

Chyba powinno być 5x0zł i 10x79,90zł ?

Ja też mam umowę do końca kwietnia i jakoś nie dzwonią. Ale jestem zadziwiająco spokojny. Może się mylę.

ja już chciałem się zgodzić bo moja oferta to było 59 zł za komfort ekstra i 6x c+ +10zł seriale + i 10złza mr standard tylko konsul se zażyczył 49 zł za aktywacje którą płaciłem już dwa raz najpierw za standard potem za premium wiec podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś iti nie ma skrupułów, aby kasę wydzierać od swoich owieczek. Szkoda, że jeszcze nie biorą aktywacji przy wymianie deka,jak ulegnie awarii

 

 

a zapoznałeś się z tym co ci przesłałem jakieś rady

Tak. Właśnie się zapoznałem. Powiem Ci, że dawno tak się nie uśmiałem, nie z Ciebie oczywiście ;) . W tym nagraniu słychać jak iti jest nastawione na okradanie abonentów przez te aktywacje. Upieraj się dalej przy swoim. Max 69 z MR i nie daj sobie wcisnąć aktywacji po raz 3, bo wiadomo, że mogą to odpuścić. To wszystko oczywiście z serialami+. Myślę, że jak na ogarniętego konsula trafisz to ugrasz to co chcesz i może jeszcze HBO na kilka miesięcy Ci wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiedzenie wysłane, telefon z Krakowa i na początek proponują to co miałem, mianowicie comfort +, 6xC oraz 3xHBO na 15 miesiecy za 79, 90. Proszę o opinię weteranów czy warto. Pozdrawiam

 

Kolejny telefon i dodatkowo cinemax na całość umowy za 79, 90 zł. Jednak zaczałem zastanawiać sie nad MR... Zamierzam wymienić dekoder na mediabox (bo n-ki mi sie po 4 latach zaczyna wieszać) ale potrzebuję też mydelniczki - ile ona kosztuje? Jaką cene mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypowiedzenie wysłane, telefon z Krakowa i na początek proponują to co miałem, mianowicie comfort +, 6xC oraz 3xHBO na 15 miesiecy za 79, 90. Proszę o opinię weteranów czy warto. Pozdrawiam

 

Kolejny telefon i dodatkowo cinemax na całość umowy za 79, 90 zł. Jednak zaczałem zastanawiać sie nad MR... Zamierzam wymienić dekoder na mediabox (bo n-ki mi sie po 4 latach zaczyna wieszać) ale potrzebuję też mydelniczki - ile ona kosztuje? Jaką cene mogę ugrać?

Na bank w cisną Ci aktywacje mboxa+5 lub 10 zł./m. Drugi dek do MR to kolejna aktywacja. MR standard 49 zł+ 10/m,premium 99 zł+20/m.

 

@ tomeq22. 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...