Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w czerwcu ubr. zmigrowałem z c+ do nc+ na rok z opcją: Comfort+ 6x C+, HBO na 12m 0zł, i płacę 89,00 zł i inne jakieś multibzdety które mnie nie interesują bo mam własny dekoder

Pierwsza oferta po wypowiedzeniu (umowa kończy się w sierpniu): Pakiet Comfort +, Multi+, Extra+, Premium Film C+, HBO, Cinemax (na swoim dekoderze) na 24 miesiące w cenie 74.90 zł/mc z o dziwo!!! stałą ceną.

Oczywiście wcześniej zaznaczyłem, że sportem nie jestem zainteresowany, do tej oferty dochodziliśmy przez 20 minut, ale powiedziałem zeby zadzwonili później to jeszcze pogadamy.

Czy coś da się więcej ugrać i czy to jest dobra oferta???

 

 

Z góry dziękuję za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy umowa przedłużona; Comfort+, extra+. multi+, 6 x Canal+ 4 miesiące za 0 zł 11 miesięcy za 79.90. dodatkowo HBO na 15 miesięcy za 0 zł. Umowa na 15 miesięcy. Chciałem 5x0 10x79.90zł ale Pani powiedziała , że HBO na całą umowę za 0 zł to już raczej wykluczone. Dobra oferta? Myślę , że tak poprzednio miałem universum plus 6 x canal+ za 59zł. Rozmowa krótka i naprawdę rzeczowa powiedziałem czego oczekuję i to dostałem a Pani Bardzo miła. Pozdrawiam i dzięki wam mam taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypowiedzenia w APS to do 8 kwietnia wypowiedzenia mogli składać tylko abonenci "n", abonenci nc+ i c+ mogli tylko w centrach nc+, od 8 kwietnia już wszycy mogą składać wypowiedzenia w punktach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem wiadomość z nc+ o treści:

Mamy dla Ciebie nową ,specjalną ofertę nc+ ,po więcej szczegółów zadzwoń na numer 158149401.Dzwoniłem dwa razy i mimo wszystko nie połączyłem się z konsultantem.Bardzo mnie zaskoczył ten numer telefonu ,miał ktoś może podobną wiadomość?

 

viewtopic.php?t=32968&p=939074#p938993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w czerwcu ubr. zmigrowałem z c+ do nc+ na rok z opcją: Comfort+ 6x C+, HBO na 12m 0zł, i płacę 89,00 zł i inne jakieś multibzdety które mnie nie interesują bo mam własny dekoder

Pierwsza oferta po wypowiedzeniu (umowa kończy się w sierpniu): Pakiet Comfort +, Multi+, Extra+, Premium Film C+, HBO, Cinemax (na swoim dekoderze) na 24 miesiące w cenie 74.90 zł/mc z o dziwo!!! stałą ceną.

Oczywiście wcześniej zaznaczyłem, że sportem nie jestem zainteresowany, do tej oferty dochodziliśmy przez 20 minut, ale powiedziałem zeby zadzwonili później to jeszcze pogadamy.

Czy coś da się więcej ugrać i czy to jest dobra oferta???

 

 

Z góry dziękuję za porady

Zdecydowałem się na podobną ofertę-polecam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 kwietnia, 30 za pasem, a telefon głuchy. Raz dzwonili w zeszłym tygodniu, nie było mnie akurat w domu. Chyba im nie zależy :D

 

jest nas dwóch tylko ja dziś miałem tele z duku tylko pan powiedział że on nie może mi zaproponować takiej oferty jak poprzedni konsul wiec spróbuje go odnaleźć i poprosi go o kontakt ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

HBO

History HD

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

Premium Sport &Film

VOD+ Picture BOX

VOD+ Seriale+

Sundance HD na 9 miesięcy

 

Razem 99 zł umowa na 24

 

Dopiero teraz pokazała mi się nowa oferta na stronie nc po logowaniu na konto.

Lecz programy jeszcze nie świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 m-ce za stałą cenę 74.90 zł/m-c zgodnie z poniższym:

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HBO

MULTI+

PREMIUM FILM

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

 

Dziękuję za szybkie podpowiedzi.

 

Co mnie dziwi - to była pierwsza ich oferta (ale konsul był bardzo kumaty), a do końca umowy było jeszcze 4 miesiące. No, ale po co się boksować jeżeli płacę o 15 zł mniej, mam dodatkowo CINEMAXY a sport który mi zabrali mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 m-ce za stałą cenę 74.90 zł/m-c zgodnie z poniższym:

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HBO

MULTI+

PREMIUM FILM

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

 

Dziękuję za szybkie podpowiedzi.

 

Co mnie dziwi - to była pierwsza ich oferta (ale konsul był bardzo kumaty), a do końca umowy było jeszcze 4 miesiące. No, ale po co się boksować jeżeli płacę o 15 zł mniej, mam dodatkowo CINEMAXY a sport który mi zabrali mnie nie interesuje.

Ok, spoko mogłeś powalczyć o pełną paczkę canal+ w podobnej kwocie.Najważniejsze, że jesteś zadowolony z aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem sms od nc+ ze za trzy dni stracę możliwość oglądania telewizji i żebym dzwonił bo to ostatnia szansa :D .

Wyglada na to ze zostane odciety od okna na swiat :D .

 

Ja też, radzilibyscie mi zadzwonic pod podany numer telefonu? Bo w sumie do konca zostaly juz 2 dni, ostatnią łamaną ofertę miałem 5 dni temu - 53,27 za Comfort i 6C+ ale nie chcieli dac HBO na całą umowe.

 

W negocjacjach zawsze slabszy przychodzi-dzwoni do silniejszego... i wiem, ze taki telefon moze byc kamikaze.

 

Ciekawe jaka ma sie pozycje negocjacyjna po rozwiazaniu umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem sms od nc+ ze za trzy dni stracę możliwość oglądania telewizji i żebym dzwonił bo to ostatnia szansa :D .

Wyglada na to ze zostane odciety od okna na swiat :D .

 

Ja też, radzilibyscie mi zadzwonic pod podany numer telefonu? Bo w sumie do konca zostaly juz 2 dni, ostatnią łamaną ofertę miałem 5 dni temu - 53,27 za Comfort i 6C+ ale nie chcieli dac HBO na całą umowe.

 

W negocjacjach zawsze slabszy przychodzi-dzwoni do silniejszego... i wiem, ze taki telefon moze byc kamikaze.

 

Ciekawe jaka ma sie pozycje negocjacyjna po rozwiazaniu umowy...

Ciśnienie rośnie. @ograbarz cierpliwie czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w życiu sam do nich nie zadzwonię! To strzał w kolano. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Więc odradzam. Jest miesiąc na zdanie sprzętu. Jak im zależy to jeszcze po umowie zadzwonią... Przecież ze zdaniem nie musisz się spieszyć. No chyba, że coś się w przepisach pozmieniało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

HBO

History HD

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

Premium Sport &Film

VOD+ Picture BOX

VOD+ Seriale+

Sundance HD na 9 miesięcy

 

Razem 99 zł umowa na 24

 

Dopiero teraz pokazała mi się nowa oferta na stronie nc po logowaniu na konto.

Lecz programy jeszcze nie świecą.

To coś dla mnie :D ,prócz tych śmiesznych vodotrysków :mrgreen: SUPER OFERTA :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...