Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taką ofertę, chcę dekoder UltraBox+ ale podobno tylko się da dobrać do tej drugiej umowy ale wtedy C+ 4K jest za 10 zł:

 1 umowa:
 - Comfort+ - 29,99 zł (podobno nie da się taniej)
 - C+ 11  kanałów- 19,99 zł
 - MR - 0 zł
 - Wifi PremiumBox+ - 0 zł
 =  49.98 zł
 
 2 umowa:
 - Extra + z C+ 11 z MP - 35 zł 
 - Eleven - 11,9 zł 
 - UltraBox+ z dyskiem - 10 zł

 - C+ 4K za 10 zł (da się lepszą cenę dostać?)
66,9 zł

 

Razem 116.88 zł

UltraBox+ chce dla siebie dlatego drugą umowę muszę wziąć lepszą, pierwsza dla rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa przedłużona w lipcu na dwa lata, mam pytanie czy da się wyciągnąć viaplay w korzystniejszej cenie niż to 19zl? 

Teraz mam 

EXTRA

CANAL+6 z c+4k

Mistrzowska pilka 

Multiroom standard 10zl

Ultra box z dyskiem 6zl 

Za całość place 88.50zl

Zależy mi tylko na C+ i właśnie viaplay ;) już bardziej coś w stylu entry+sport by mi odpowiadało;) czy jest szansa coś ugrać z nimi? :) podpisanie nowej umowy wchodzi w grę:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domini1234 napisał:

Witam umowa przedłużona w lipcu na dwa lata, mam pytanie czy da się wyciągnąć viaplay w korzystniejszej cenie niż to 19zl? 

Najtaniej dla Ciebie to wziąć w opcji w/w bez zobowiązania,  albo do końca umowy za 19, przy czym masz 2 m za free, jeśli aktywujesz np 2 października. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa,

Mam obecnie umowę do końca listopada 2022. Wczoraj wysłałem wypowiedzenie. 

Dotychczas:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Eleveny 11,90zł
Mistrzowska piłka za free
Dekoder 4K Ultrabox+ i najem za free

Razem 81,89zł miesięcznie

 

Zadzwoniłem na wskazany numer i przedstawiłem co chciałbym dostać (wzorowałem się na tym co dostał wczoraj @axelmateuss 

Czyli Extra+ ze wszystkim Canal+ (czyli w moim przypadku podwyżka do 79,99 zamiast 69,99)

Canal+4k za 0

MP za 0

Eleveny za 11,90 

Viaplay za 0

HBO za free na 5 miesięcy

 

Łącznie 91,89zł. Konsultant zaakceptował ofertę. Ustaliliśmy, że już więcej się nie da dorzucić. Przypomniał kiedy wyłączyć HBO, poprosił o chwilę, żeby ją wklepać. Zagrała muzyczka po czym wrócił przeprosił i stwierdził, że wygląda na to, że już tak się nie da bo mu system odrzuca. I jedynie może być viaplay za 19zł/miesięcznie (bez pierwszego miesiąca). W takiej sytuacji nie przedłużyłem... Czyżby coś zmienili w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu umowa przedłużona po wcześniejszym wypowiedzeniu.

 

Wybrane usługi:

Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje:

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Sprzęt: Ultrabox+WifiBox

Calość powyższa na 24 miesiące za - 109,99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mikoko napisał:

Coś mi się wydaje Viaplay już nie dają za 0 zł. Wcześniej chłopaki pisali. Może zrobili „limit” i finito

Nie wymyślaj swoich teorii bo ktoś jeszcze w to uwierzy. 

Viaplay jest za 0 dla superpremium-4k wciąż możliwy do ugrania. 

 

Edit: kolega wyżej akurat spadł z nieba :)

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

W skrócie superepmium 4k + MP + Viaplay + cinemax na 5 mies za free 109.99 + 2 x multiroom = 129.99. 

 

Dzisija zaakceptowane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli interesują kogoś niższe pakiety to zaoferowano mi coś takiego.

Wybrane usługi: Optimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+.

 

Wybrane promocje:

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21),

HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22),

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 71,79 zł

 

Co ciekawe w wybranych promocjach nie jest wyszczególniony Eleven Sports (chyba wcześniej miałem) również opłata za Multiroom nie jest podana. Kilka stron wcześniej widziałem, że jeden z użytkowników dostał ten pakiet za 66,79, ale z uwagi na nadchodzące podwyżki już nie miałem nerwów kłócić się o większy rabat.

 

PS. Przepraszam za tyle tekstu, ale nie potrafiłem wrzucić screena z oferty mailowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cavalier napisał:

ciężko rozgryźć te "zasady" 😉

Optimum, C+, C+4K, MP, Eleven w cenie do 70 PLN (o które pytał @zibi45 ) jest możliwe, a Relax, C+, C+4K, MP, VP, Eleven z modułem nie jest mozliwe za 60zl (nawet na 24m)?

A gdyby zamiast Relax był Nowy Comfort+?

Podbijam, bo gdzieś zaginęło w gąszczu 😉 Ogólnie staram się zrozumieć czy rezygnacja z Ultraboxa i MR może się przyłożyć na podniesienie Entry+ o oczko wyżej.

Jeśli zdecydowałbym się na pakiet taki jak mają nowi, czyli Entry+Sport, to czy i jaką korzyść można uzyskać za przedłużenie w porównaniu z tym co dostają nowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymał ktoś Viaplay za 19 zł bez posiadania Canal+?

 

No i pytanie czy zmiana składaka Extra+, Canal+, Canal+4K na pakiet Extra+ z Canal+ może mieć jakieś skutki (negatywne) przy następnej negocjacji umowy?

Obecnie mam m.in. E+ za 45 zł i C+ za 20 zł (C+4K za 0) a pakiet byłby za 80 zł ale końcowo wychodzi całkiem OK...

Edytowane przez pociej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...