Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, esc_98 napisał:

Panowie a tak z czystej ciekawości, mam taką ofertę:

Extra

Canal+

Canal+ 4k

HBO

HBO Max

Netflix 4k

Eleven

 

Rachunek miesięczny 138 zł.

Czy to jest dobra cena???.

Powinieneś do tego jeszcze dostać viaplay za free ale nie każdy chce mieć viaplay...... ja nie chce ale muszę ;D
 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CiekawskiC
Podobno cały DUK już wie, że jestem na tym forum. ;D Ja już się przespałem z ofertą którą dostałem i w ostateczności po prostu zrezygnuje z netflix, bo ja np wole dopłacić te 5zł i mieć niezależny netflix, który mogę w każdej chwili wyłączyć (ewentualnie podzielić konto z rodziną) niż włączyć coś na 2 lata i oszczędzać 5zł miesięcznie. Także za to co mam wychodziłoby 124zł w tym 15 za multiroom high standard i viaplay,  ale jak chcesz to po negocjacjach wstawie tu swoją ofertę jak tylko ogarnę jak tu wstawiać zdjęcia bo są za duże. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj im oferty. Ja napisałem dokładnie czego oczekuje, a i tak dostałem ofertę taką samą, którą już wcześniej odrzuciłem. ;)) Ja rozumiem, że może już się nie da, może już jest trudno. Nie rozumiem tylko po co do mnie dzwonią z ofertą, którą wiedzą, że odrzucę, ale może dlatego, że bardzo mnie lubią.... Ja ich chyba też. ;))

Nawet będzie mi trochę smutno jak dadzą mi te 145-147 i już do mnie nie zadzwonią, dziwi mnie tylko że jeszcze nikt mi nie zaproponował że skonsultuje to 17zł gdziekolwiek wyżej 17X 24 daje 408zł a 147x 24 to 3528 ale jak nie chcą moich pieniędzy to trudno. ;D znajdę jakieś promo na c+online gdzie c+ rabatuje netflix. ;D

Edytowane przez _Artek_
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _Artek_ napisał:

Lepiej sam do nich zadzwoń przed 15 października tak niski abo dostaniesz bez problemu.  

Dlaczego przed 15.10. ?

:rolleyes:

Szykują się drastyczne 😉 podwyżki?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest taka konkurencja i promocja za promocją że jak się wie gdzie szukać to czasem bez umowy wychodzi taniej niż z 2 letnią umową
Poza tym nie zapominajmy o tym że telewizja nie jest produktem pierwszej potrzeby i przy takiej inflacji ludzie będą z niej rezygnować. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CiekawskiC napisał:

@_Artek_ kolega @esc_98 dawał wpis 5.09 na temat tego przedłużenia,więc NIE, nie powinien dostać VIA PLAY za 0.Za to dostał ofertę jakiej Ty nie jesteś w stanie wynegocjować :)

 

 

Tak, dokładnie.

Wtedy jeszcze nie było Viaplay w ofercie.

Zresztą nie wiem czy nawet by się na to decydował, ja to raczej filmiarz jestem a nie kibic sportowy. 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj im oferty. Ja napisałem dokładnie czego oczekuje, a i tak dostałem ofertę taką samą, którą już wcześniej odrzuciłem. ;)) Ja rozumiem, że może już się nie da, może już jest trudno. Nie rozumiem tylko po co do mnie dzwonią z ofertą, którą wiedzą, że odrzucę, ale może dlatego, że bardzo mnie lubią.... Ja ich chyba też. ;))
Nawet będzie mi trochę smutno jak dadzą mi te 145-147 i już do mnie nie zadzwonią, dziwi mnie tylko że jeszcze nikt mi nie zaproponował że skonsultuje to 17zł gdziekolwiek wyżej 17X 24 daje 408zł a 147x 24 to 3528 ale jak nie chcą moich pieniędzy to trudno. ;D znajdę jakieś promo na c+online gdzie c+ rabatuje netflix. ;D

Odpisali ze przygotowali nową ofertę która konsul przedstawi mi jak najszybciej się da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...