Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, astalavista napisał:

Jako ze nie mam dostępu do sygnału sat (dekoder zbędny)...zostaje mi tylko aplikacja c+ online to interesuje mnie przedłużenie umowy (wypowiedzenie złożone) na:

Canal + (wszystkie kanały) + jakis pakiet minimum Entry czy cos tam...w jaką minimalną cene moge celować ? 😏

34,90 zł/m (Entry+ 15 zł/m, CANAL+ 19,90 zł/m. Czasami w tej cenie można wyrwać bogatszy pakiet Relax+ z C+. 

47 minut temu, romer napisał:

Witam czy to dobra oferta?

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,89  zł
 

 

Dobra, lepszej już nie będzie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Propozycja z DUK do akceptacji:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m, Viaplay 0 zł/m, Najem WiFi PremiumBox za 0 zł/m dla Abonentów.

Obecnie to samo bez Viaplay w cenie 64,89.

 

Przypomniałem sobie ,że warto o netflix podpytać. Jak myślicie w jakiej cenie mógłbym go uzyskać? Pakiet premium. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam, bo nie dostałem odpowiedzi:

Teraz mam (koniec 31.10.2022 r., już wysłałem wypowiedzenie):

Superpremium+ 4K - 109.99
Mistrzowska Piłka - 0

najem 4K Ultrabox+ - 5
multiroom WifiBox+ - 10
najem dysk. - 0

razem = 124.99

Jak dzwonili, to proponowali to samo za tyle samo. Po wypowiedzeniu, id dwóch dni 0 telefonów. Jest szansa na ugranie czegoś po wypowiedzeniu? Viaplay?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, defender napisał:

....Jak dzwonili, to proponowali to samo za tyle samo. Po wypowiedzeniu, id dwóch dni 0 telefonów. Jest szansa na ugranie czegoś po wypowiedzeniu? Viaplay?

A co jest pisane od kilku dni o tym pakiecie i VP?

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mikoko napisał:


Coś ci w negocjacjach nie poszło. Moje drugie wycofanie przedłużenia bo nie lubię jak mi ktoś żeni kit.

Moje PS. Do dzisiejszego wypowiedzenia i odpowiedz:

Jeśli chcielibyście Państwo dać mi i sobie jeszcze jakąś szanse na myślę owocną współpracę proszę ewentualnie o kontakt. Pozdrawiam

Szanowny Panie,

zarejestrowałem Pana rezygnację. Umowę rozwiążemy blablabla r.
Dodatkowo zleciłem kontakt z Panem w sprawie ewentualnego przedłużenia umowy.

Czemu wycofałeś się z aneksu? chyba miałeś całkiem niezłe warunki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy  od ceny jaką miałeś. Ten viaplay za free to często ukrywa się w wyższej opłacie za inne elementy pakietu....Poza tym według plotek na negocjacje pozostało już niewiele czasu. 😂

Postanowiłem sam do nich napisać z ofertą i ceną jaką jestem zainteresowany i dostałem taką odpowiedź


"dziękuję za zainteresowanie ofertą. Mamy dla Pana specjalnie przygotowaną ofertę na przedłużenie umowy.  Przedstawi ją Panu nasz konsultant. Zadzwonimy do Pana jak najszybciej." 

Ciekawe coż to za oferta :D już nie mogę się doczekać

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy  od ceny jaką miałeś. Ten viaplay za free to często ukrywa się w wyższej opłacie za inne elementy pakietu....Poza tym według plotek na negocjacje pozostało już niewiele czasu. 

Postanowiłem sam do nich napisać z ofertą i ceną jaką jestem zainteresowany i dostałem taką odpowiedź


"dziękuję za zainteresowanie ofertą. Mamy dla Pana specjalnie przygotowaną ofertę na przedłużenie umowy.  Przedstawi ją Panu nasz konsultant. Zadzwonimy do Pana jak najszybciej." 

Ciekawe coż to za oferta  już nie mogę się doczekać

Uważasz ze przy cenie 146 nie powinienem otrzymać VP za 0?

Widzisz? Wystarczyło sensownie do nich napisać i kontakt będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kontakt ale pewnie znowu z propozycją netflix standard za 146 albo 4k za 161.  ;D ja rozumiem że nie ma rabatów przy niskich pakietach ale przy tak wysokich i umowach na 2 lata  opłaca im się dawać wszystko co się da chociażby po to żebym płacił im przez 2 lata a nie przeszedł do konkurencji albo składał to samo z promocji na pepperze ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wypowiedzenie wysłane. Umowa do 31.12.2022r

moja aktualna oferta to:

Optimum+ 24.99zł

HBO 20zł

MP 10zł

Canal+ 25zł

Canał+4k 0zł

Eleven 11.90zł

dopełnienie do extra 10zł

Będzie mnie interesować identyczna oferta, czy orientujecie się ile można taniej dostać taki pakiet?

 

Edytowane przez ntbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

30 listopada kończy się umowa moim rodzicom. Jak co 2 lata, zamierzam w ich imieniu ponegocjować z DUK. Oczywiście pełnomocnictwo w systemie jest złożone.

Obecnie posiadana oferta to pakiet Comfort+ w cenie 22,50/mc. W międzyczasie (październik 2021) ojciec, na którego jest umowa, dał się namówić na wymianę dekodera (4K Ultrabox), za który dopłaca +5 złotych/mc, przez co całość rachunku opiewa na 27,50/mc.

Rodzicom nie zależy na wzbogaceniu oferty, a na utrzymaniu podobnych warunków. Przeszukałem temat kilkanaście stron wstecz, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, więc z góry przepraszam, jeśli takową przeoczyłem.

Celuję w przedłużenie za 22,50, ale ze zdjęciem opłaty za dekoder. Ewentualnie, w podobnych warunkach cenowych (do max. 30 zł/mc) rozwinięcie oferty - jeśli nie uda się zbić ceny z powrotem do 22,50, to niech chociaż coś z tego będzie.

 

Jak myślicie, z Waszych doświadczeń, czy moje oczekiwania są realne do zrealizowania?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2022 o 22:20, ircios napisał:

Oferta warta 97 zł z wynalazkiem za 0. Nikt prawie nie płaci za tego szrota w tych czasach. 

Wymień dekoder na coś lepszego, aby C+ 4k oglądać Aneksuj we wrześniu. 

Tak, jak radziłeś wracam z tematem. Czy oprócz zmiany dekodera, oferta została bez zmian, czy też można liczyć na inne warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Wypowiedzenie złożone.
Było:
Optimum+ 24,99
C+ 19,90
Mistrzowska piłka 5zł
Eleveny 11,90
MR 0
WiFi PremiumBox z dyskiem 0zł
WiFi Box 0zł
RAZEM 61,79zł

Teraz to samo plus ViaPlay za 19zł czyli 80,79zł i pierwszy miesiąc za 0zł +HBO do końca roku za 0zł
 
 

67f3fd36a7b1faf6d89b636e19c6fb67.jpg

Edytowane przez ppyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...