Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Proszę na życzenie i więcej wiary w ludzi....

Dzięki.  Tu nie chodzi o wiarę w ludzi, czy w to czy ja Ci wierzę czy nie. 

Jest dużo pisane o HBO, że nie dają za free tym co nie mieli, i że to nieosiągalne dla takich abonentów. 

Jak pokazałeś, jest to osiągalne i taką ofertę powinieneś odrazu wrzucić. Co do dekodera z dyskiem za free, też piszą, że te czasy już się skończyły. Ja pisałem, że nadal jest to możliwe,  co potwierdziłeś.  I o to chodzi. Oferta atrakcyjna.

 

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Dla mnie oferta zupełnie normalna tyle że hbo za 0 default_smile.png)....
 ....powinni ją dawać a nie wciskać kit że nie ma takiej oferty…….

Nie do końca taka normalna. 

Powini dawać, ale zawsze muszą próbować wyrwać więcej.  Też nie u wszystkich w systemie widnieją dobre oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio dostałem telefon z CanalPlus, że w związku z nowym dekoderem będzie mus wymiany starych dekoderów bo przestaną z czasem normalnie funkcjonować. Obecnie korzystam z MediaBox. Najem za ten dekoder 0zł. Dostałem następującą ofertę wymiany sprzętu :

 

Na Pana koncie abonenckim przygotowaliśmy ofertę na wymianę sprzętu na model 4K UltraBox+:
# 0 zł opłaty aktywacyjnej,
# 3 zł najmu miesięcznego za dekoder 4K UltraBox+,
# 3 zł najmu miesięcznego jeżeli dekoder 4K UltraBox+ pobierze Pan z dyskiem PVR 1 TB.

W celu wymiany sprzętu zapraszam Pana do naszego punktu stacjonarnego. Listę naszych punktów znajdzie Pan na naszej stronie www.canalplus.pl. Dekoder możemy dostarczyć do Pana również za pośrednictwem kuriera - po Pana wcześniejszym kontakcie z Telefonicznym Centrum Abonenta.

 

Warto wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, medalao napisał:

Witam, ostatnio dostałem telefon z CanalPlus, że w związku z nowym dekoderem będzie mus wymiany starych dekoderów bo przestaną z czasem normalnie funkcjonować. Obecnie korzystam z MediaBox. Najem za ten dekoder 0zł. Dostałem następującą ofertę wymiany sprzętu :

 

Na Pana koncie abonenckim przygotowaliśmy ofertę na wymianę sprzętu na model 4K UltraBox+:
# 0 zł opłaty aktywacyjnej,
# 3 zł najmu miesięcznego za dekoder 4K UltraBox+,
# 3 zł najmu miesięcznego jeżeli dekoder 4K UltraBox+ pobierze Pan z dyskiem PVR 1 TB.

W celu wymiany sprzętu zapraszam Pana do naszego punktu stacjonarnego. Listę naszych punktów znajdzie Pan na naszej stronie www.canalplus.pl. Dekoder możemy dostarczyć do Pana również za pośrednictwem kuriera - po Pana wcześniejszym kontakcie z Telefonicznym Centrum Abonenta.

 

Warto wymieniać ?

Warto. Ale nie ma przymusu, zwłaszcza brać i dodatkowo płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, medalao napisał:

Witam, ostatnio dostałem telefon z CanalPlus, że w związku z nowym dekoderem będzie mus wymiany starych dekoderów bo przestaną z czasem normalnie funkcjonować. Obecnie korzystam z MediaBox. Najem za ten dekoder 0zł.

Czyli zaczyna się potwierdzać co było wcześniej pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Nic się nie potwierdza. Od dawna są oferty na wymianę. Jest to dobrowolna wymiana, a nie mus. 

No właśnie. Dobrowolna wymiana i tak też mówiłem Pani konsultant a ona do mnie z tekstem "Czy Pan nie rozumie, że niedługo będzie mus wymiany dekodera na nowy?" 15 minut zbędnej dyskusji na temat musu wymiany dekodera.. Dzięki Ircios kolejny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medalao@ nie daj się oszukać konsultantom na dobrowolną wymianę i dobrowolną opłatę, jako argument mów że masz teraz za 0,- i nie zamierzasz płacić za dekoder jak Ci doliczą opłatę (zmiana warunków umowy)  to rozwiązujesz umowę i idziesz do konkurencji która daje dwa dekodery za 0,- w promocji. (nie wiem czy jest taka oferta) Oni kłamią ty też kłam. Musisz mieć przygotowane kontry a jak będzie wymiana przymusowa to i tak dostaniesz za 0,-

Ja przy pakiecie Entry mam za 0,- i jak czytam że ludzie płacą ceny 100/120,- i doliczają im opłatę za dekoder i dysk to mi się śmiać chce jak ludzi okłamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocash uzasadnij dlaczego śmiać Ci się chce jak ludzi okłamują? jeśli ktoś przyjmie DOBROWOLNIE i SWIADOMIE ofertę  na pakiet extra za 59.99 + 10zl za dekoder 4k z dyskiem to ktos go oszukał? Twoim tokiem myślenia zostałem wczoraj oszukany w warzywniaku bo kupiłem 2kg pomidorów malinowych po 7zl/kg ( widziałem w innym cenę 6zl/kg).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CiekawskiC Dla mnie mogą za pakiet Extra płacić 59,99,- + opłata za dekoder. Chodzi o to że jak przyjmujesz strategię myślenia konsultanta (kłamiesz) to nie płacisz 59,99 tylko 25+10 za ten sam pakiet.

Konsultanci oszukują (proponują wysokie ceny) i abonenci oszukują (składają wypowiedzenia) wygrywa lepszy !

PS: Pomidory malinowe były w Lidlu po 3,99,- kg. Przepłaciłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Woocash napisał:

medalao@ nie daj się oszukać konsultantom na dobrowolną wymianę i dobrowolną opłatę, jako argument mów że masz teraz za 0,- i nie zamierzasz płacić za dekoder jak Ci doliczą opłatę (zmiana warunków umowy)  to rozwiązujesz umowę i idziesz do konkurencji która daje dwa dekodery za 0,- w promocji. (nie wiem czy jest taka oferta) Oni kłamią ty też kłam. Musisz mieć przygotowane kontry a jak będzie wymiana przymusowa to i tak dostaniesz za 0,-

Ja przy pakiecie Entry mam za 0,- i jak czytam że ludzie płacą ceny 100/120,- i doliczają im opłatę za dekoder i dysk to mi się śmiać chce jak ludzi okłamują.

To prawda, to już druga sytuacja w tym roku kiedy konsultant próbuje mnie zrobić w ...balona. kiedyś przy wypowiedzeniu też powiedziałem, że konkurencja ma lepszą ofertę to dopytywali jaka to konkurencja 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...