Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jarekw napisał:

Wczoraj była rozmowa, a dziś dostałem sms-a o treści:

Taniej nie bedzie! 30.04 o polnocy stracisz dostep do TV. Zadzwon i przedluz umowe: 122947909

 

Zadzwoń i zapytaj czy już dzisiaj możesz oddać sprzęt, bo na weekend wyjeżdżasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nowy comfort+, mp, 11 x canal, multiroom standard, fox, nat geo, dekoder 4k z dyskiem. Płaciłem 89.99.

Obecnie po wypowiedzeniu:
Optimum+
Canal
Canal4k - choć trudno to nazwać 4k
MP
multiroom
dekoder 4k z dyskiem


Łącznie 69 z groszami. Pewnie dałoby się taniej, ale mi pasuje. 2 dychy taniej.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał:

Mam pytanie do osób, które są obeznane lub przedłużały umowę. Czy do pakietu Superpremium 4K nie dają już kolekcji Fox Play oraz Nat Geo Play?

@ircios rozumiem,że jesteś pracownikiem canal+ i dzisiaj w pracy miałeś dostęp w systemie do dolaczania tych kolekcji dla abonentów przedłużających umowy? Jeśli nie to proszę przestań klepać głupoty i dezinformować ludzi  Nie ma już kolekcji Fox Play i Nat GEO Play do przedłużanych umów niezależnie od pakietu.Nie przedłużalem umowy ale mam informacje z pewnego źródła.Tak samo rozpiska z pakietami przypięta na forum mocno nieaktualna. Niestety oferty,które były dostępne jeszcze parę miesięcy temu są już wygaszone :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Które niby oferty są wygaszane?

Kolekcje Fox Play, Nat geo Play.mistrzowska piłka 0zl  do skladakow (poniżej pewnego pułapu cenowego).Krótkie umowy czyli start 9.99/12/15m optimum 24.99/12m Natomiast @ircios udaje wyrocznię i na pewniaka pisze swoje racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja w tym miesiącu przedłużyłem i dostałem Fox Play. Jedynie zostałem poinformowany, że Nat Geo Play już nie ma.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas na stronie internetowej C+ FOX Play i Nat Geo Play pojawiał się w "Promocjach dla abonentów". Teraz tego nie ma. Podobnie jak nie ma możliwości dobrania tych opcji w czasie umowy za pomocą Strefy Abonenta. Przynajmniej ja tak mam na jednej z umów. Wcześniej mogłem dobrać,  teraz tych pakietów nie ma w Strefie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. 
Po rozmowach z działem utrzymania klienta nie jednej rozmowie… dzisiaj otrzymałem taką ofertę: Superpremium 4K bez Eleven sport i Filmbox, reszta zostaje tak jak wcześniej za 94,99. Czy przyjąć tą ofertę czy jeszcze walczyć. Nadmienię że umowa do końca kwietnia i wypowiedzenie oczywiście wysłane. Na Eleven i Filmboxie mi nie zależy. Chodzi mi o to żeby mieć mniejszy rachunek. I właściwie to nie wiem z czego jeszcze zrezygnować żeby taki mieć. Proszę podpowiedzcie albo doradźcie, a może inny pakiet. Dzięki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CiekawskiC napisał:

....@ircios udaje wyrocznię i na pewniaka pisze swoje racje

Ja tu nikogo nie udaję, ani wyroczni, ani pracownika C+. Może Ty udajesz, nie ja.  Piszę co wiem. Nie dotarła do mnie informacja o tych kolekcjach. Skoro jest inaczej, a widzisz, że jestem w błędzie to ładnie sprostuj o błędzie,  a nie głupoty pod moim adresem piszesz. 

.Jak widzisz, wszystkich ta informacja zaskoczyła i mnie również. 

 

 

@sosna może Extra za 44,99 do tego cała paczka  C+ za 19,99 i HBO 20.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli czegoś nie jesteś pewien to nie wyrywaj się do odpowiedzi i daj się wypowiedź osobom,ktore miały styczność z ofertami w ostatnich dniach/godzinach.Poza tym jak koledzy @PawelTSW i @k05 pisali można łatwo sprawdzić,że nie ma już tych kolekcji nawet w ofertach superpremium dla nowych abonentów.Wiec dobra rada,której często udzielasz innym.Panie @ircios CZYTANIE NIE BOLI

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dużo czytam. Jedyny fakt, to to,że dość dawno nie odwiedziłem strony operatora. Wiesz....jak byś napisał przede mną o tym fakcie, to od razu bym sprawdził stronę i potwierdził Twój post. Dobre rady zachowaj dla potomków, bo czytanie mnie nie boli, jak innych pytających, a odpowiedzi przed nosem. Wniosłeś swoim postem 2 rzeczy.. Poinformowałeś o tych opcjach wszystkich i dałeś podnietę atakiem na mnie jednemu tu, co okazuje synim frustrata. Skoro się wykrzyczałeś, to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...