Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem dzień po wygaśnięciu, zadzwoniłem sam na DUK. Bardzo miły konsultant. Uzyskałem to co chciałem.

1 umowa optimum 24,99 dekoder 4k 0 zł, dysk 5 zł. 2 umowa extra 10 zł dekoder wifibox 0 zł. Dopelnienie do extra  w ICA mam za 20 zł w opcji włącz/wyłącz. Do końca maja dopełnienie mam za free. 

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Umowa przedłużona:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, 
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m
zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), 
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 
zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów 
(07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K 
UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB
za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Kwota do zapłaty za pierwszy rachunek: 81,79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Bo i tak taniej niż obecnie ten sam zestaw, a Optimum nie dało się taniej nawet po kilku konsultacjach z przełożonym niż 34.99 (najpierw 44.99, potem 39.99).

 

Udało się zostawić dekoder Multiroom z kartą Cameleon. Nawet słowa nie było, że będzie konieczna wymiana.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Nie udało się nikomu. Wszyscy ochoczo płacą,  aby tylko tego dziadostwa się pozbyć,  wifiszrota 

Dzięki za info. Trzeba się skusić i dorzucić 5 do rachunku. 

51 minut temu, andrewxxx napisał:

Za 5 zł masz multiroom z dekoderem 4k ??

O dekoderze pisałem. 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar rezygnować z C+ ale w ostatniej chwili wziąłem tylko pakiet Nowy Start+ za 15 zł dla kogoś. Jednak w związku z różnymi splotami wydarzeń zmieniłem zdanie i chciałbym normalnie mieć najlepiej pakiet Extra + kanały C+.

Na co mogę teraz liczyć, jaka jest moja sytuacja negocjacyjna, że tak powiem ;) żeby jednak zwiększyć pakiet? Czy przy tym pakiecie i już podpisanej umowie nie mam co liczyć na dobre ceny pakietów i na jakie właśnie mógłbym liczyć?

Poprzednia umowa do końca marca, przedłużona na 15 mscy ostatniego dnia marca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację czy to dobra oferta:

Extra+

Netflix, Netflix 4K,

CANAL+ i CANAL+4K ULTRA HD,

HBO, HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

FOX Play, MOVIES Fun, Nat Geo Play, Najem Dysk, najem N9 UltraBox+

Cena 137 zł/ m-c

Mam tydzień na zaakceptowanie oferty. Czy jest ok, czy negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa podpisana. Podczas podpisywania dowiedziałem się, że żeby dopełnienie dostać to trzeba podpisać umowę w niższym pakiecie i potem dzwonić do nich po dopełnienie. W końcu podpisałem takie warunki:

 

Cytat

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO Max, History HD_H2, Nat Geo Play, SunDance HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,89  zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...