Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, sp4 napisał:

Tak tą bo innej nie mam.

 

@sp4 Spróbuj na infolinię Abonenta zadzwonić i zapytać o opcję Dopełnienia do Extra+ w cenie 10 zł do końca umowy, że chętnie byś na takich warunkach włączył. Może konsultant będzie miał możliwość Ci to włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie różni, nie dyskutujemy o pojedynczym przypadku. 

To nie jest jednostkowy przypadek. Wlasnie dostalem potwierdzenie z dzialu technicznego ze dopelnienie dziala tylko na kanaly dostepne droga satelitarna. Nie pojawia sie w C+ online chyba ze wlaczymy oficjalnie wyzszy pakiet rezygnujac z dopelnienia i naszego nizszego pakietu

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekmm To pewnie nie działa tylko to darmowe po przedłużeniu umowy na miesiąc dopełnienie w serwisie online. Natomiast ja mając włączoną opcję Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego, to normalnie mam kanały z tego dopełnienia w serwisie CANAL+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopelnialem Start+ do Comfort+ ze zobowiazaniem do konca trwania umowy i niestety nie mam kanalow z dopelnienia w C+ online. Bok techniczny nawet po slynnej "konsultacji z kierownikiem" potwierdzil ze musialbym wlaczyc caly, normalny pakiet Comfort zeby miec z niego kanaly w C+ online. Ktos wczesniej tez pytal w tym watku o podobna sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maciekmm napisał:

nie mam kanalow z dopelnienia w C+ online.

To mecz c+

 

14 minut temu, maciekmm napisał:

nawet po slynnej "konsultacji z kierownikiem" potwierdzil ze musialbym wlaczyc caly, normalny pakiet Comfort zeby miec z niego kanaly w C+ online.

Nie jest to prawdą, męcz c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w czasie trwania umowy z okresem zobowiązania do 31.08.2022 można wymienić uszkodzony dekoder PACE HDS7421 na 

4K ULTRABOX+ z dyskiem (USW4001NCP lub NCP-3670SF) w ramach pakietu SUPERPREMIUM+ 4K, który posiadam? Jeśli tak, to jaki jest koszt takiej wymiany (najem, aktywacja, etc.)? Czy można zrealizować taką wymianę przez infolinię - dostawa sprzętu kurierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale za darmo raczej ci nie dadzą. 

Jeśli dekoder jest uszkodzony to wymiana na podobny, w tym przypadku na wifibox premium lub za dopłatą na 4k.

Aktywacja możliwe że nawet 99 zł + 10 do abonamentu. Najlepiej wymieniać przy przedłużeniu umowy, wtedy bez aktywacji. 

Ja bym wziął Wifipremiumbox a ten ultrabox 4k dopiero w sierpniu. 

Chyba że dziś zdecydujesz się przedłużyć umowę to dostaniesz za 0.

Wymiana w punkcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dziś druga rozmowa. Usłyszałem, że nie ma możliwości zejścia z Extra+ CANAL+ na pakiet Optimum taniej niż 44.99 :D Oferta "24.99 zł to mit" :D

 

Mistrzowska Piłka też ponoć nie jest oferowana za 0 zł w składakach :) Ciekawe ;)

 

 

Propozycja pierwsza:

Extra+ 44.99 (Optimum+ też w takiej cenie w tym układzie)

CANAL+ i CANAL+4K 19.90

MP 10 zł

Eleven 11.90 zł 

MR 0 zł

Dekoder 4K 0 zł

Zgodziłbym się na ten wariant, gdyby MP była za 0 zł 

 

Propozycja druga:

Extra z CANAL+ 79.90

MP 0 zł

Eleven 11.90 zł 

MR 0 zł

Dekoder 4K 0 zł 

 

Innych ofert nie będzie, a jak będą to tylko droższe i mam nie zapomnieć o zdaniu sprzętu :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uda sie Tobie otrzymac cos sensownego to zejdz na Start+ za 14.99 a potem bedziesz mogl sobie dobrac dopelnienie do Comfort za 10 zl, sam Comfort za 29.99 lub powalczyc o dopelnienie do Optimum za 10zl przechodzac wczesniej na Relax za 19.99. Ja wzialem Start+ a potem dopelnienie do Comfort za 10zl. Wczesniej mowil ze taniej niz 34.99 za Comfort nie dostane... Gdzie tu logika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:) sam mam składka i optiumum+ za 34,99 (chociaż jak można przeczytać to i tak o 10 zł więcej bo można mieć za 24,99).

 

I przy składaku mam Mistrzowską piłkę jak najbardziej na całą umowę za 0zł. 

 

Swoją drogą trochę dziwne jest płacić za coś co za chwilę od czerwca będzie pokazywać powtórki aż do kolejnych meczów LM. Chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po złożeniu wypowiedzenia telefon z DUK.

Aktualnie mam Superpremium 4K + 2x Multiroom za 129,99zł/miesiąc.

Chce zejść niżej, sporo niżej i bez Multiroomu, dostałem propozycje:

Comfort za 34,99zł/m 
CANAL+ za 19,90 zł/m
Mistrzowska Piłka za 5 zł/m

Eleven 11,9 zł/m
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m
Dekoder 4K UltraBOX+ z dyskiem za 0 zł/m

Całość 71,79zł i bym to nawet przyjął, ale:

- umowę mam do końca lipca, więc ta nowa by weszła teraz, ale okres 24m byłoby liczony dopiero od sierpnia (choć tu gość ma jeszcze rozmawiać z przełożonym 🙃 ). 

- ważniejsza jednak kwestia ceny za Comfort. Pierwotnie chciałem Optimum+ 24,99 zł, ale dają mi go za 45zł, bo niby komputer nie pozwala bo schodzę z wysokiego pakietu na niski. 

Jak czytam wypowiedzi innych osób, to mam wielkie przeświadczenie, że to ściema, że komputer nie daje, że schodzę z wysokiego pakietu i realnie mógłbym mieć albo Comfort za 22,50zł/m, albo Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m jak inni tu dostawali. Wolałbym Optimum bo różnica w cenie nie tak duża, a kanałów więcej (gdzieś widziałem zestawienie porównawcze między Comfortem a Optimum, ale teraz nie mogę go znaleźć).

Czy dobrze myślę? Czy może cos jeszcze da się ugrać? Jeśli tak to co?

Dziękuję za informację.

Edytowane przez Mikman
Dopisałem, że nie chce już mieć Multiroomu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Do końca umowy mam jeszcze pół roku i już miałem telefon. Nie wysłałem jeszcze rezygnacji.

Obecnie mam nowy comfort+ canal+ mr za 60pln. Propozycja konsultanta była na dotychczasowym poziomie. W sumie mi to pasuje, ale strasznie mnie wkurza wifi box którego mam w mr. Z poprzednich stron wynika, że można mieć jako drugi dek również wifi premium box. Również wcześniej było wspomniane, że mr z ultra 4k wiąże się z opłatą. Czy da radę jej uniknąć w przypadku kombinacji 2x wifi premium box?

edit na stronie 2454 jest informacja

Cytat

Była informacja, że można wymieniać dekodery w MR, nawet bez przedłużania Umowy. 15 zł za 4K bez dysku, 20 zł z dyskiem lub Premiumbox+ za 10 zł, z dyskiem 12 zł. 

czyli tak czy siak dopłata, czy coś mi umknęło?

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mialem do 31.05.2022 i nie wysylalem wypowiedzenia 

 

Przyjalem oferte 

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a, CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

92. 99 zl

 

Wydzwaniali do mnie z 10 razy i wczesniej z 3 razy przyjalem oferte ktora mialem zaakceptowac na mailu . Ale na mailu klikalme rezygnacja z oferty.

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Pakiet Nowy Comfort+  29,99
Opcje dodatkowe:

CANAL+ 25,00
Dopełnienie do Extra+ 15,00
DO ZAPŁATY: 69,99 zł

 

Dziś przedłużona umowa.

We środę wysłane wypowiedzenie.

 

Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

 

Bardzo rzeczowy konsultant.

Umowa do końca maja była.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 09:44, toomasz1234 napisał:

Witam. Mam umowę do 31-03-2022. Aktualnie mam Extra + za 44,99, Wifi Premium Box + za 3zł i najem dysku za 2 zł, oraz 2x multi room za 20 zł = 69,99. Chciałbym zejść na pakiet niżej, bo syn już nie ogląda bajek, ale dostałem info że jak zejdę na pakiet niżej to i tak nie będzie taniej bo teraz pakiety są droższe i jedyna opcja to ten sam pakiet na 24 miesiące w tej samej cenie. Myślicie że to prawda ?

Zgodnie z radami złożyłem wypowiedzenie 10 dni temu, odpisali że rozwiązanie umowy 31-03-2022 i cisza, nikt nie dzwoni, a wcześniej dzwonili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rybak84 napisał:

...Bardzo rzeczowy konsultant.

Umowa do końca maja była.

 

Rzeczowy konsultant dał by Ci Comfort za 22,50. Za 24,99 to można dostać Optimum. ;-)

 

@toomasz1234 zadzwonią.  A jak Ci przeszkadza, że jest cisza, tonsam zadzwoń do DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Rzeczowy konsultant dał by Ci Comfort za 22,50. Za 24,99 to można dostać Optimum. ;-)

 

@toomasz1234 zadzwonią.  A jak Ci przeszkadza, że jest cisza, tonsam zadzwoń do DUK.

Własnie dzwonili.

Oferował Optimum za 39,99 zł, 2x multiroom za 20 zł i dekodery najem za 0 zł = 59,99 

lub:

optimum z Canal +, 2x multiroom za 69,99

 

czekać jeszcze na lepsze oferty czy to już max ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Rzeczowy konsultant dał by Ci Comfort za 22,50. Za 24,99 to można dostać Optimum. ;-)

Dadzą nie dadzą. Będą wydzwaniać po 10 razy. A potem zmieni się oferta i może być różnie.

Przeżyję te 2.44 wìęcej 😆

25zł zostaje w kieszeni.

Dzięki wszystkim za doradztwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, toomasz1234 napisał:

Własnie dzwonili.

Oferował Optimum za 39,99 zł, 2x multiroom za 20 zł i dekodery najem za 0 zł = 59,99 

lub:

optimum z Canal +, 2x multiroom za 69,99

 

czekać jeszcze na lepsze oferty czy to już max ?

Bierz 2 opcje. Pewnie zrobił Ci łamańca 24.99 +25 za komplet canal+ z 4k +20mr.Taniej nie dostanie.Powalcz o HBO z go (max) na 3miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...