Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Relax jest mało opłacalny bo będą wołać z 15 zeta. Ja bym celował już w Comfort za 22.50zł C+ za 19.90 z C+4K i box za 5 zeta i MR 10 zeta.

Dzięki za informację. Obecnie tv oglądam bardzo mało więc Relax z C+ w zupełności mi wystarczy. Bez  MR chciałbym się zmieścić w granicach 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

@malyszadam nie wydają samej karty 

Musi być parowania ze sprzętem 

Superpremium jest za 99

Jestem z nimi od 13 lat i wtedy jeszcze była taka możliwośc. Jednakże ja miałem thomson ts3 albo 4 i jak przechodzili na MPG4 S2 to miałem już ferdka ariva 250 hd combo więc teraz jest sama karta w systemie.

Jakbym się zdecydował na samo superpremium i później chciał dobrać opcję z netflix w jakiejś promocji to kiedy od akceptacji i wejścia w życie regulaminu mogę go włączyć. Bo znając życie pewnie musi minąć kilka dni albo tygodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kibic229 napisał:

Dzięki za informację. Obecnie tv oglądam bardzo mało więc Relax z C+ w zupełności mi wystarczy. Bez  MR chciałbym się zmieścić w granicach 40 zł

Ja bym mimo wszystko celował w Comfort za 22.50 +C+za 19.90 i próbował zbić dekoder za 5 zeta i ewentualnie rezygnacja z MR. Relax zapewne najtaniej za ok 15 zeta a może być problem przy tak taniej opcji zbicie dekodera do 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 19:16, Maly552 napisał:

Dostałem za 35 zł Start+ z 10x C+, ale już po wyłączeniu sygnału. Byłem w punkcie oddać dekoder i tam wynegocjowałem 35 zł, bo infolinia dawała mi 40-45 zł.

Po dwóch latach kolejne przedłużenie.

 

Start+ z 10x C+(19,90) dekoder za zero (wifibox premium z nagrywarką) za 29,89 zł na 24m. Na 12m tylko opcja entry w tej cenie lub start+ za 14,99 zł. Dodatkowo do końca marca HBO GO i dopełnienie do comfort+ za 0 zł. 

 

Oferta oczywiście po wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jak co 2 lata, znowu nadszedł czas negocjacji :D 

Poradźcie, proszę, co mogę ugrać, bo na razie wygląda to słabo. Mam MR po Cyfra+, więc siłowo zabierają dekodery z pełnymi dyskami rzeczy "do obejrzenia" i dają nowe. Obecnie mam Superpremium MR z HBOgo i paczką History, w sumie za 107zł

Proponują: Ultrabox 4k uhd 1TB hdd + wifibox, pakiet bez zmian j.w. za 112zł

Czy pisać wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurrubi napisał:

....Jak co 2 lata, znowu nadszedł czas negocjacji :D 

 

I przez 2 lata nie zainteresowałeś się forum i ofertami tu podanymi? Nawet na pół roku przed końcem umowy? No to jak Ty chcesz negocjować jak masz wszystko gdzieś? Musisz poczytać,  a jak nie zrozumiesz czegoś to Ci doradzimy.

Porada nr 1 przed Twoim czytaniem. Nie musisz oddawać dekodera głównego z dyskiem gdzie masz ulubione nagrania.

Reszta jest ładnie opisana. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja obecna umowa wygasa z końcem stycznia, wypowiedzenie umowy złożone w listopadzie. Obecny pakiet to Extra+ z CANAL+, Eleven Sports + Mistrzowska Piłka, dekoder 4K z dyskiem 1TB, za ten zestaw płacę 123 zł miesięcznie. W zeszłym roku otrzymałem ofertę przedłużenia umowy na tych samych warunkach za identyczną kwotę więc odmówiłem. W nowej umowie chciałbym sporo zejść z kosztów, tzn. zmienić pakiet na COMFORT+ / OPTIMUM+, zostają kanały C+, Eleven Sports, Mistrzowska Piłka i dekoder 4K z dyskiem. Jest szansa na otrzymanie takiej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, alberto napisał:

Warto czekać te 2 tygodnie do samego końca umowy, aby otrzymać te kanały w sensownej cenie? Jest szansa że taki pakiet wyjdzie do 60-70 zł?

Optimum+ 24.99zł. MP 5 zł, Canal+ 19,99, Eleven 11,90 

Całość: 61,88zł

Nie musisz czekać, bez problemu już teraz wynegocjujesz. Ja dostałem to co chciałem ok. 1,5 miesiąca przed końcem

Edytowane przez Simi90
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 5 zeta dostaniesz.

Zadzwoń jutro do DUK i powiedz, że jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy, ale z pakietem Optimum i MP. Wyższy pakiet Cie nie interesuje, bo Ty i Twója rodzina zamieszkująca z Tobą nie ma praktycznie czasu na oglądanie tv. Śmiało i zdecydowanie.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ircios napisał:

I przez 2 lata nie zainteresowałeś się forum i ofertami tu podanymi? Nawet na pół roku przed końcem umowy? No to jak Ty chcesz negocjować jak masz wszystko gdzieś? Musisz poczytać,  a jak nie zrozumiesz czegoś to Ci doradzimy.

Porada nr 1 przed Twoim czytaniem. Nie musisz oddawać dekodera głównego z dyskiem gdzie masz ulubione nagrania.

Reszta jest ładnie opisana. ;-)

Ponieważ jestem na wypowiedzeniu to od jakiegoś czasu czytam ten wątek i jeżeli chodzi o ofertę to wiem co chcę i za ile to mogę to uzyskać, ale to że nie trzeba oddawać głównego dekodera (mam 2 x Peace) to pierwszy raz słyszę. Możesz rozwinąć?

 

51 minut temu, ircios napisał:

.... Dekodera i tak za free nie dostaniesz.

Mi dzisiaj w rozmowie mówiła że dekoder 4k +  dysk 1T będę miał free. Za to z innymi ofertami trochę przestrzeliła i spławiłem ją do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra + 44.90zł, C+19.99zł , Eleven 10.90, MR 10zł , Dekoder 4k 0zł i MP 0zł. Umowa na 24 miesiące, MP za 0 po "konsultacjach" 

Tak wiem, na Optimum była szansa zejść 5zł niżej, ale za [beep]ę nie chcieli nic takiego dać. Jeszcze chciałem Canal 4k ale to już nawet po konsultacjach za 10zł tylko

Edytowane przez Sierak2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierak2012na Optimum nie 5 zł zejść,  tylko 20.

 

 

@o-afprzyklad

W dniu 11.01.2022 o 13:26, lukx95 napisał:

@zetor2 Tak możesz zachować na głównej umowie pakiet Nowy Comfort+, jeśli go obecnie posiadasz i zachować do tego główny dekoder Pace PVR z kartą Cameleon z rezygnacją przy tym z usługi Multiroom. Na rzecz rezygnacji z Multiroomu podczas jednej rozmowy telefonicznej załatwiasz zamówienie tej dodatkowej specjalnej umowy z pakietem Extra+ za 10 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m z modułem CAM CI+ ECP. Moduł CAM CI+ ECP powinien Ci działać na dekoderach Vu+. Czasami przy niektórych oprogramowaniach tego dekodera trzeba dograć odpowiedni plugin ciplushelper.

 

Oczywiście, że  dostaniesz za free dekoder 4k z dyskiem. Tylko dlatego, że zrezygnujesz z dekodera głównego Pejsa. Dla abonentów z MR są całkowicie inne warunki, lepsze niż dla innych.

Pejsa zachowasz, ale jak weźmiesz druga umowę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

I przez 2 lata nie zainteresowałAś się forum i ofertami tu podanymi?

Nawet na pół roku przed końcem umowy?

 

Hmm, a po co? Umowa na 2 lata, oferty co chwilę się zmieniają i co mi da wiedza o cenach z sierpnia w styczniu? Lepsze pole do negocjacji?  Porównywanie pakietów, cen, śledzenie pojawiającego się sprzętu nie jest moim hobby ani nawet lekkim zainteresowaniem.

Godzinę temu, ircios napisał:

 

No to jak Ty chcesz negocjować jak masz wszystko gdzieś?

Nie mam gdzieś, dlatego pytam tutaj. Jakbym miała gdzieś, to bym zgodziła się na ofertę konsultanta a przyszłam pytać mądrzejszych, siedzących w temacie.

Godzinę temu, ircios napisał:

 

 

Musisz poczytać,  a jak nie zrozumiesz czegoś to Ci doradzimy.

Zaczęłam od czytania ale przebijanie się przez wątki z pakietami totalnie mnie nie interesującymi i o tym, czy ta Liga Angielska będzie w ofercie, czy nie, jest dla mnie srratą czasu. Dlatego dokładnie wypunktowałam to, czego potrzebuję, co dostałam, ile płacę i ile mam płacić, żeby ktoś, kto siedzi głębiej w temacie, napisze, bo wie i może i chce pomóc. Ale widzę, że przez 2 lata tu się niewiele zmieniło i jest po staremu. Wszyscy mądrzy, wyniośli i tajemniczy

 

Godzinę temu, ircios napisał:

Porada nr 1 przed Twoim czytaniem. Nie musisz oddawać dekodera głównego z dyskiem gdzie masz ulubione nagrania.

No z dekoderem Pace to po wifi sobie raczej MR nie połączę... 

 

 

 

Godzinę temu, ircios napisał:

Reszta jest ładnie opisana. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przez 2 lata nic prawie się nie zmieniło z ofertami. Nie trzeba tak dużo czytać. Myślę, że o lidze było tu dawno temu pisane. 

Pejsa nie połączysz przez wifi to oczywiste. Zawsze możesz go wymienić na 4k+ wifiszrot i MR w sieci. Oczywiście za 0 wymiana. Lub 2 umowy. O czym jest ostatnio często i gęsto pisane.

Przykład u góry dałem. Jak chcesz zostawić sobie Pejsa z nagraniami. 2 umowy na wyjątkowych warunkach.

Poczytaj posty kolegi @lukx95

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...