Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj jeden z drugim że ceny jak dla nowych czy z kosmosu. Po pierwsze Comfortu juz nie ma dla nowych  a po drugie to był chyba z C+ za 89 zeta. No chyba że składak to trochę taniej. Jedyna możliwość teraz na Comfort to chyba przejście z oferty na  kartę ale to sprzęt wybrany i własnościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał:

Wiem, że Comfort+ można taniej.

Nie będę umowy przedłużał, ale proponowanie ceny jak dla nowych to przesada.

Chyba nie liczysz, że ot tak odrazu zaproponują dobremu płatnikowi najtańszą ofertę, zwłaszcza,że jeszcze kawał czasu do końca. Nie jeden schodzący z Superpremium 4k taką ofertą by był wniebowzięty. Skoro nie przedłużasz na 100% to nie rozmawiaj z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

Chyba nie liczysz, że ot tak odrazu zaproponują dobremu płatnikowi najtańszą ofertę, zwłaszcza,że jeszcze kawał czasu do końca. Nie jeden schodzący z Superpremium 4k taką ofertą by był wniebowzięty. Skoro nie przedłużasz na 100% to nie rozmawiaj z nimi.

Ok mój post, bardziej miał raczej kontekst  informacyjny dla tych osób, które śledzą forum a chcą zejść  z wysokiej ceny na niższy abonament.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę na takich warunkach

Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Wiem że przepłacam te 5zł za paczkę c+ ale konsul powiedział że w zamian za te 5zł umowa będzie  na rok a ja i tak schodzę z superpremium+ 4k więc jak Pan powiedział że się nie da to się. już jakoś strasznie nie upierałem kolegom z forum dziękuje za pomoc i za cierpliwość
Ostatecznie jeśli ktoś dostanie taką ofertę zamiast kłócić się o 5zł może poprosić o wyłączenie paczki C+ i polować na okazję w ICA. 

Co ciekawe telefon nie był z krakowskiego numeru a z 500 990 900

Edytowane przez _Artek_
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, peys napisał:

Witam.

W lutym kończy mi się umowa

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Płacę 84,99zł z dekoderem 4k(cayman) i Pace 250gb (cameleon). Oczywiście cameleona zabierają razem z dekoderem i oferują wifi box. 

Dziś proponują mi przejście na dwie umowy , to samo na obu dekoderach i abo za 109,99zł. 

Możecie mnie oświecić czy to dobra oferta bo wydaje mi się ,że nie?

czy ktoś może doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie mam pakiet Nowy Start+ za 14.99, Najem Dysk 0,00 zł/mies, Najem 4K UltraBox+(N9)0,00 zł/mies. Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-05-2022. Pierwsze telefony już były propozycja pakiet super premium z Mistrzowską Piłką i Netflix na 3 urządzeniach za 119.99. Powiedziałem że się zastanowię i mają jeszcze dzwonić. Po sprawdzeniu pakietów i przeczytaniu kilku stron forum stwierdziłem, że interesuje mnie pakiet optimum z paczką canal+, MP i Netflix. Pytanie za ile takie zestawienie mogę dostać najtaniej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano007 Chcesz wcześniej przedłużyć umowę? Masz przez jeszcze sporo czasu do końca umowy. Pierwsze co złóż rezygnację skutkująca z końcem okresu oznaczonego umowy i możesz negocjować o taką ofertę:

- Pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m

Opcje dodatkowe:

- CANAL+ z Netflix za 48 zł/m (Ta opcja łączona zawiera paczkę CANAL+ w cenie 19 zł/m i Netflix w HD na 2 urządzenia za 29 zł/m)

- CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m

- Mistrzowska Piłka za 0 zł/m

- Kolekcja FOX Play za 0 zł/m

- Kolekcja Nat Geo Play za 0 zł/m

Łącznie wszystko by Cię to wyszło w kwocie 72,99 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, damiano007 napisał:

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-05-2022...

Pół roku do końca. Nie powinieneś sobie głowy zawracać na dzień  dzisiejszy. Dopiero max na 3 miesiące przed końcem.  Do końca maja może dużo się zmienić. Tak jak napisał kolega @lukx95. Wypowiedzenie i czekaj. Dobre oferty dostaje się zazwyczaj na koniec.

Netflix jest na 1, 2 lub 4 urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę na takich warunkach

Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Wiem że przepłacam te 5zł za paczkę c+ ale konsul powiedział że w zamian za te 5zł umowa będzie  na rok a ja i tak schodzę z superpremium+ 4k więc jak Pan powiedział że się nie da to się. już jakoś strasznie nie upierałem kolegom z forum dziękuje za pomoc i za cierpliwość
Ostatecznie jeśli ktoś dostanie taką ofertę zamiast kłócić się o 5zł może poprosić o wyłączenie paczki C+ i polować na okazję w ICA. 

Co ciekawe telefon nie był z krakowskiego numeru a z 500 990 900

Jakie masz karty i drugi dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegą za szybką odpowiedź. Przy kolejnym telefonie powiem konsultantowi, że właśnie to mnie interesuje i jestem w stanie za to tyle zapłacić. Wiem, że mam jeszcze sporo czasu do końca umowy ale brakuje mi kilku kanałów w obecnym pakiecie i dlatego chciałbym przedłużyć umowę jeszcze w grudniu. Też byłem zdziwiony, że Pani proponuję Netflix na 3 urządzenia (może się coś zmieniło). Opcja z taktycznym wypowiedzeniem też jest mi znana bo poprzednie dwa razy właśnie w taki sposób przedłużałem umowę, ale po złożeniu takiego wypowiedzenia telefony z DUK miałem dopiero na tydzień-dwa przed końcem okresu oznaczonego umowy, a w tym przypadku zależy mi żeby były wcześniej 😉

Edytowane przez damiano007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona wczoraj na kolejne 24m. Poprzednia była do 31.12.2021.

 

Było:

- Extra+ z paczką C+(6) Live: 69.99zł

- kanał C+4k: 0zł

- Mistrzowska Piłka: 0zł

- Dekoder 4k z dyskiem: 10zł

Razem: 79.99zł

 

Jest:

- Optimum+: 24.99zł

- pełna paczka C+: 19.90zł

- kanał C+4k: 0zł

- Mistrzowska Piłka: 0zł

- Dekoder 4k z dyskiem: 5zł

Razem: 49.89zł

 

Do tego mało znaczące dla mnie gratisy (dopełnienie do Extra+ do lutego, HBO z GO do marca).

Jest ok, 30zł taniej niż poprzednio, generalnie chciałem się zmieścić w 50zł (także nie walczyłem już dalej o dekoder z dyskiem za 0).

Co ciekawe zadzwonili z numeru 502 365 582, a był to faktycznie Dział Utrzymania Klienta.

Podczas rozmowy standardowe 2 pauzy na "konsultacje z kierownikiem" ;)

Był to pierwszy telefon po 3-4 miesięcznej przerwie (wypowiedzenie wysłane już 5m temu).

Edytowane przez NobelM
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maks27 napisał:

Jak uda się w cenie Start+ 9,99 i paczka C+ 19.99 może i warto 😏

Teraz mnie naszła taka myśl.

Jeszcze nie podpisałem umowy z UPC a tam pakiet C+ został zaproponowany za ok 40 zł na 12 miesięcy.

Tak czy inaczej, chcę mieć do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...