Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, dariog8 napisał:

Spytam inaczej. Za ile dostanę superpremium 4k, mistrzowska pilka, eleveny, najem ultraboxa i multiroom? 

119,99. 

Dostałeś już odpowiedź ile kosztuje superpremium-4k. Czytasz ze zrozumieniem? 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, robertokot25 napisał:

Ja jak złozyłem wypowiedzenie w zeszłym tygodniu (umowa do końca listopada) to zupełnie przestali dzwonić...wcześniej była nawalanka non-stop głównie z komórek (nie odbierałem)

Mnie odpisali na moje wypowiedzenie,  że im przykro że rezygnuje , a razie pytań proszą o kontakt z nr 12 2947997 i  trwa cisza już miesiąc. Umowa tez do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zejść ze swojego Superpremium z 2x Pace z 99.99, na Start za 14.99, Comfort 29.99, Extra 44.99 z darmowym multirumem przy wifiboxach. Główny z HDD, MR bez. Do tego mogę dobrać na nowej umowie Extra 10 PLN lub Extra z C+ za 25.

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomek2213 napisał:

Mnie odpisali na moje wypowiedzenie,  że im przykro że rezygnuje , a razie pytań proszą o kontakt z nr 12 2947997 i  trwa cisza już miesiąc. Umowa tez do końca listopada.

U mnie umowa do końca października, wypowiedzenie złożone w połowie września i dopiero w tym tygodniu zaczęli atakować z ofertami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, igal napisał:

Ja mogę zejść ze swojego Superpremium z 2x Pace z 99.99, na Start za 14.99, Comfort 29.99, Extra 44.99 z darmowym multirumem przy wifiboxach. Główny z HDD, MR bez. Do tego mogę dobrać na nowej umowie Extra 10 PLN lub Extra z C+ za 25.

Poważnie? Wifiboxy chcesz za Pejsy?

Współczuję decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, na dwa tygodnie przed końcem umowy, przedłużyłem po uprzednim wypowiedzeniu. Telefon z DUK. Dotychczas miałem Extra+ z 11 C+, MP, Eleveny i dokupione w trakcie C+4k oraz HBO + HBO GO. Łącznie po dokupieniu kanałów płaciłem niecałe 137 zł. Teraz to samo w postaci Superpremium+4K + 5xFilmbox za 115zł. Ewentualny Multiroom to +10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając wasze rady prawie 2 lata temu wziąłem pakiet EXTRA+ i dobrałem Canal+ , wszystko za 74,99zł. Z tego co obecnie przeglądam wasze odpowiedzi to mogę mieć to samo za około 65zł (44,99+19,99). Mam takie pytanie : czy  przedłużając umowę mogę zejść na pakiet OPTIMUM+ Canal+ i czy to obniży mi abonament poniżej tych 65zł. Z tego co patrzyłem na różnice w kanałach , to nie są to dla mnie istotne kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poczytałem temat i mam 3 pytania:

 

1.) Jeśli dobrze rozumiem,  to przy przedłużeniu umowy można dostać Superpremium 4K (Canal+ / MP / Eleveny / HBO / Filmbox) za 109,99.

 

Gdyby do tego jesxcze dodać Cinemax, History i History 2 i przedłużyć MR Standard (1 dekoder) to jaka byłaby cena całkowita?

 

2.) Czy WifiBox+ jako dekoder MR można wymienić przy przedłużeniu na jakiś lepszy?

 

3.) Czy mając umowę do końca grudnia 2021 i będąc na wypowiedzeniu można sobie dobrać jakiś płatny pakiet? Np. eleveny jeśli się ich nie ma - czy nie bo za krótko do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Można.

Cinemax 8 zł, History i H2 2,99, MR 10 zł.

2. W niedalekiej przyszłości ma być możliwość dobrania WifiPremiumbox+ i Ultrabox+ 4K, na razie są oferowane dla nowych abonentów.

3. Można już chyba tylko w opcji wł/wył. Zobacz na swoim koncie w strefie c+.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie opłaca się dodawać History i History 2.

Nic ciekawego tam nie emitują.

Te kanały są bodajże za 2.99 zł miesięcznie.

Cinemaxy kosztują bodajże 8 zł.

Multiroom to 10zł dla nowych abonentów.

Edytowane przez Jax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...