Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc treść rozmowy z konsultantem była taka. Okej dajemy 12 miesięcy i wymianę dekodera. Ale.... by się stało musi Pan zaakceptować umowę załączona w mailu na okres 24 miesięcy. Jak Pan to Zrobisz ja dokonam korekty na długość jej trwania na czas 12 miesięcy. Zapewniał trzy razy,że tak się stanie, rozmowa nagrywana i że inaczej nie może.
(wcześniej odszedł od telefonu na dłuższą chwilę.) Faktycznie po zaakceptowaniu przyszedł zaraz mail z umniejszeniem okresu umowy.
Teraz zerkam i widzę umowę na dwa lata.
Sprawa już została zgłoszona.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mandi0109 napisał:

Prawdę mówiąc treść rozmowy z konsultantem była taka. Okej dajemy 12 miesięcy i wymianę dekodera. Ale.... by się stało musi Pan zaakceptować umowę załączona w mailu na okres 24 miesięcy. Jak Pan to Zrobisz ja dokonam korekty na długość jej trwania na czas 12 miesięcy. Zapewniał trzy razy,że tak się stanie, rozmowa nagrywana i że inaczej nie może.
(wcześniej odszedł od telefonu na dłuższą chwilę.) Faktycznie po zaakceptowaniu przyszedł zaraz mail z umniejszeniem okresu umowy.
Teraz zerkam i widzę umowę na dwa lata.
Sprawa już została zgłoszona.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
 

 

Dobrze wiedziec jak konsultanci mogą robić człowieka w balona. Jak będę przedłużać umowe, (konczy sie juz nie długo, obecnie mam na 24 miesiące) a teraz chce na 12 miesięcy  i jeżeli konsutant bedzie proponował mi cos takiego ze ok. na rok ale w mailu przyjdzie na 2 lata i jak to zatwierdze to pozniej bedzie korekta na 1 rok. Nie zgodze sie na coś takiego, z daleka czuć że to szwindel. Od razu ma byc w mailu ze na rok i koniec!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 20:07, Dawid1992 napisał:

Witam. Umowa do końca roku 2021. 

Na co obecnie mogę liczyć? Chciałbym zejść trochę z ceny ale zostawić MP, Eleveny i 6xC+.

 

Obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)Live + MP(0zl) + NatGeo Play (0zl) + Fox Play(0zl) + Eleven (11.90).

Dekoder 4k ultra box (5 zł miesięcznie) 

Obecny rachunek 86zl 

 

Rezygnacja złożona i przyjęta.

Dziś propozycja za to samo z dorzuceniem C+4k za 83 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa została rozwiązana pozytywnie.
Jednak umowa jest na 12 miesięcy. Dziś dzwonił konsultant z którym wczoraj rozmawiałem i mówił, że zmiany na koncie to kwestia doby ażeby zostały wprowadzone. Dziś faktycznie jest już umowa na rok.
Wycofałem reklamację i sprawa z przedłużeniem jest zakończona. 9933bb9e94163c01d0d02265caf8af98.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy C+ , eleven , MP (dobrze by było żeby mi zostały również takie kanały jak tvn  turbo czy tvn24)za mniej niż 50 zł dostanę po wypowiedzeniu umowy w sierpniu, umowa konczy mi sie we wrześniu. 

Ps. Obecnie płacę 59 zl bez MP 

Edytowane przez madridista555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant mnie zrobił w konia. 

Umowa telefoniczna przedłużona na 15 miesięcy a w e-mailu regulamin 24 miesiące. 

Nawet umowa zaakceptowana automatycznie... W dodatku koniec umowy 31.12.2023 w ICA

 

Co oni, mają mnie za [beep]a? 

Jak mogę odstąpić od umowy? Nie działa mi opcja w emailu,,rezygnuj,, 

Zadzwonić gdzieś czy w ICA napisać do nich, ale gdzie dokładnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam 

EXTRA+ WSZYSTKIE C+ BEZ 4K,MP, MULTITOOM PREMIUM na 15 miesięcy za 82.50 zl

 

Co mogę ugrać i jak najniżej z miesiącami do umowy? 

Mogę w tej cenie mieć to samo na 12 lub 15 miesięcy? 

Ostatnio dostałem na 15 miesięcy jeszcze HBO i Cinemax na 5 miesięcy, man packa i filmboxa na 1 miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie dla zainteresowanych, wczorajsza propozycja z C+ Kraków, do porównania:

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Dotychczas było: pakiet comfort, C+ x6, mistrzowska piłka, multiroom(dekoder pace i drugi nie pamiętam nazwy), fox play, natgeo play za 59,99

 

Nowa umowa na 15m, nowy comfort+, C+(pełny) + 4K, mistrzowska piłka, HBO na 5m gratis, dopełnienie do pakietu extra na 1m, multiroom, wymiana dekoderów na 4K i WiFibox. Cena bez zmian 59,99

 

 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do tej pory Nowy Comfort+ za 22,50 zł, Dopeł. do Extra+ za 10 zł, Filmbox Pack za 5 zł.

Przez dłuższy czas nie było możliwości przedłużenia umowa na takich samych warunkach z tym samym co do tej pory miałem.

Cały czas informacją że nie ma takich ofert tylko drożej o 10-15 zł i mogę co najwyżej przejść na czas nieokreślony i płacić tylko 4 zł więcej za pakiet podstawowy Nowy Comfort+.

Nie ma Dopeł. do Extra+ za 10 zł już a jedynie za 15 zł i nie przy wszystkich pakietach oraz nie przy takiej wysokości pakietu podstawowego. Trzeba podnieść pakiet do Optimum+ lub całkowicie zmienić pakiet na pełny Extra+ za 44,99 zł lub 49,99 zł.

Po złożeniu wypowiedzenia zmiana kierunku i rozmowy ze mną.

Umowa przedłużona na to samo co było + gratisy:

"CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

Cinemax 0 zł 1 m i 10 zł/m dla Abonentów

Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Józ napisał:

Informacyjnie dla zainteresowanych, wczorajsza propozycja z C+ Kraków, do porównania:

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Dotychczas było: pakiet comfort, C+ x6, mistrzowska piłka, multiroom(dekoder pace i drugi nie pamiętam nazwy), fox play, natgeo play za 59,99

 

Nowa umowa na 15m, nowy comfort+, C+(pełny) + 4K, mistrzowska piłka, HBO na 5m gratis, dopełnienie do pakietu extra na 1m, multiroom, wymiana dekoderów na 4K i WiFibox. Cena bez zmian 59,99

 

 pozdrawiam

Możesz wstawić tabelke z meila z ofertą? Jestem ciekawy jak masz rozpisana MP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...