Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, maniek357 napisał:

Mistrzowską Piłkę możesz odpalać w trakcie sezonu LM bez zobowiązania. Włącz/wyłącz co 2 miesiące za 30 zł (wyjdzie 15 zł / mies). 

Dzięki. W takim razie akceptuję warunki umowy a Mistrzowską Piłkę włączę w trakcie sezonu LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie mam multitoom premium po ,, n,, za 0 zł. 

Czy jeżeli będę przedłużal za kilka miesięcy umowę i chciałbym dobrać jeszcze jeden dekoder to mógłbym mieć multirtom za 0 zł ten dekoder co mam teraz + 10 zł drugi? Czy mi policzą 20 zł za 2 dekodery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa no to się nie opyla 🙂

Wolę jednak mieć multitoom premium za 0 zł nadal niż bulić 20 zł za 2 dodatkowe dekodery. 

Dziwne tylko, że po starej nce są umowy z 0 zł multitoom a przy c+ ludzie płacą np niektórzy za multitoom. 

Dziwna polityka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

mam nowy comfort w cenie 22,50zł i promocyjnie włączone dopełnienie do extra + do końca maja (przedłużałem umowę w kwietniu).

chciałem utrzymać pakiet extra+ - nie chcą dać dopełnienia do extra za 10-15zł - wołają 27zł (czyli w cenie 49,99zł) 

dopełnienie do optimum - 44,99zł , czyli 22,50zł dopłaty

czekać do czerwca i wtedy dzwonić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pokrywek napisał:

panowie,

mam nowy comfort w cenie 22,50zł i promocyjnie włączone dopełnienie do extra + do końca maja (przedłużałem umowę w kwietniu).

chciałem utrzymać pakiet extra+ - nie chcą dać dopełnienia do extra za 10-15zł - wołają 27zł (czyli w cenie 49,99zł) 

dopełnienie do optimum - 44,99zł , czyli 22,50zł dopłaty

czekać do czerwca i wtedy dzwonić?

 

 

Poczekaj spokojnie. Mi przy przedłużeniu umowy Comfort za 25zł bez problemu dali dopełnienie do pakietu Extra + za 10zł na cały okres umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pokrywek Szkoda, że nie negocjowałeś na przedłużenie umowy pakietu Optimum+ za 24,99 zł, bo przy tym pakiecie bez problemu jest dostępna do włączenia opcja dodatkowa Dopełnienie do Extra+ w cenie 10 zł. W przypadku pakietu Nowy Comfort+ za 22,50 zł, to jest to ciężej dostać i system tego nie wyświetla. Najlepiej zadzwoń i proś o konsultacje z kierownikiem o promocję na Dopełnienie do Extra+ w cenie 10 zł lub 15 zł i może się uda. Najwyżej napisz zgłoszenie z prośbą o przyznanie Ci opcji dodatkowej Dopełnienie do Extra+ za 10 zł, bo miałeś tą opcję wcześniej w ofercie przed przedłużeniem umowy.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

kończy mi się umowa na EXTRA+ z pakietem Canal Plus + wynajem dekodera 4K (5zł). Płacę obecnie za to 77,50. Dzwonią o przedłużenie oferty. Proponują to samo z umową na 24 miesiące. Jest możliwość jeszcze tego zrabatowania? Ewentualnie chociaż umowę na 12 miesięcy, a nie 24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

umowa do końca lipca. Potrzebuję najtańszego pakietu, jakiś start, ew. comfort, do tego Canal+ sportowe + Eleven + Mistrzowska Piłka. Ile da się najtaniej? Oczywiście mam zamiar wysłać wypowiedzenie :)

 

Aktualnie Extra+ Canal+ Live (6) + Mistrzowska piłka za 94,99 (pierwszy rok był za 84,99).

 

I jak z długościami umów? Tylko 24 miechy?

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kosa351 napisał:

Cześć,

kończy mi się umowa na EXTRA+ z pakietem Canal Plus + wynajem dekodera 4K (5zł). Płacę obecnie za to 77,50. Dzwonią o przedłużenie oferty. Proponują to samo z umową na 24 miesiące. Jest możliwość jeszcze tego zrabatowania? Ewentualnie chociaż umowę na 12 miesięcy, a nie 24?

Zjazd di Optimum za 24,99zł, a w trakcie umowy dobierzesz sobie Extra za 10zł i C+ za 25zł. 

Razem 59,99zł. 

Prawie dwie dyszki w kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil2505 napisał:

Zjazd di Optimum za 24,99zł, a w trakcie umowy dobierzesz sobie Extra za 10zł i C+ za 25zł. 

Razem 59,99zł. 

Prawie dwie dyszki w kieszeni ;)

ok a co jak ktoś chce filmboxy cinemaxy , hbo i canal+ 4k , było superpremium - to na co się ustawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli optimum za 25 plus dekoder 4k za 5 zł + dodatki 45 + cam po starej cyfrze juz mam za 0 czyli co jakies 80 zł , cos mało a płace 115 za superpremium plus te dodatki ? 

czy mozna to załatwić od razu z konsultantem czy należy potem domawiać  ?

no i to wypowiedzenie - to mus ?

Edytowane przez robert451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert451

 

Źle liczysz 

 

Dekoder 4k

Optimum 25

C+25

Hbo 20

C+4 10

Cibemax 10

Filmbox 5

 

 

Tracisz w ten sposób kanał y z wyższego pakietu, to już lepiej 

Wziąć superpremium 4k za 109,99

I wtedy masz pakiet extra, filmboxy, c+4k, hbo i eleven 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam obecnie ofertę Nowy comfort plus, canal plus, oraz dopełnienie do extra plus za całość płacę 59,99zł Umowa kończy mi się na końcu sierpnia. Nie wiem czy to dobra oferta i czy można coś jeszcze od nich wywalczyć. Chciałbym dodać do pakietu Mistrzowska Piłkę oraz dekoder 4k. Rozumiem że mam wypowiedzieć umowę i wtedy mogę liczyć na telefon i najlepszą umowę. Jaką kwotę mogę ugrać za taki pakiet? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...