Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem propozycję przedłużenia umowy najniższego pakietu plus paczkę Canal+ za 44,90 zł, czyli 5 zł mniej, niż teraz.
Pytanie, czy to najtaniej, jak się da?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Obecna oferta

1. Extra+
2. 6x c+
3. mistrzowska piłka

4. 2x multiroom standard

Cena 89,99zł umowa do konca kwietnia z wypowiedzeniem.

 

Wiem, mogę otrzymac pakiet extra+ za 44,99zł + c+25zł z MP + mr za20zł 

 

Czy w tym pakiecie moge uzyskać dekoder 4k bez opłat(za mediabox+nic nie płace). Czy ta paczka c+ za 25zł to sa wszystkie c+ i ten c+ 4k tez?

 

wg was jakie sa opcje w 89,99 cenie na najlepszą oferte? Obecnie proponuja mi to samo w promocj na polroku z filmboxem za 0zł pozniej 5zł dodatkowo plus jakis dostep do vod ale to sam konsultant powiedział ze to kazdy ma do c+ :-)

Edytowane przez pharamistic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Przecież masz wszystko ładnie opisane przez innych z podobnymi ofertami. Skoro wiesz, że extra możesz mieć za 44,99 i C+ za 25 to znaczy że czytałeś. Nie rozumiem dlaczego pytasz. 

Tak ale sumując wszystko wychodzi kwota jaką obecnie płace, a chciałbym jeszcze wymiane dekodera na dekoder 4K - stad moje pytanie czy to możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam : extra+ z canal+ fox play, eleven sports, mp, hbo, cinemax, filmbox, nat geo play za 117 zł dekoder wifi premiumbox.

Dostałem ofertę to samo co posiadam (oprócz Cinemaxów) dodatkowo Netfix (plan standard) za 160 zł, jeśli wziąłbym Multi Man Pack to za 175 zł. Mam pytanie czy to opłacalna ofertę czy da się jeszcze coś ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy

miesiąc po aktywacji promocji za

wymienione usługi -

106,89 zł - umowa 15 miesięcy

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven

Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA,

MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem CAM

Multiroom 10zł

 

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla

Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports

11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł

0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów

 

Mam nadzieję, że nie przepłaciłem 😜

Do wyboru były albo Filmboxy albo Cinemaxy za free. Umowa zawiera wymianę dekodera Pace 500GB na nowy 4K. C+ ma być 10 (6 + seriale, dokument i jakieś sportowe canal plus 3 i 4?)

Edytowane przez Disi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zalezy mi na najtańszej opcji zeby miec c+ i hbo posiadam comfort+ z c+ i hbo + najem dekodera wifibox za 86.99 chyba troche przepłaciłem za poprzednia umowe. Rozwaze takze opcje w tej cenie ale niech cos mi dołożą jakies pakiety jest opcja w tej cenie extra+c+hbo cinemax/filmboxy +jakis lepszy dekoder 

Ewentualnie chciałbym dobrac MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam dwie umowy: NC+ i CP i myślę nad konsolidacją. Mam cały pakiet C+, MR i dekoder 4K (pakiet Comfort) i płacę miesięcznie 67,50 PLN. Za jaką kwotę mógłbym dostać następujące rzeczy przy przedłużeniu (razem z bogatszym pakietem podstawowym)? W CP mam max pakiet (bez XXX).

 

C+ z 4K

HBO + HBO GO

Cinemax

Filmbox

History / History 2

PSP

Eleven Sports

 

Gdyby cena była dobra, to z umowy z CP bym zrezygnował.

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...