Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem pierwszy rachunek po aneksowaniu umowy i kwota się zgadza jednak nie ma opłaty za dekoder.

Czy to się osobno płaci? Dekoder wymieniłem na nowy 4k z dyskiem, miałem jakiś bon na 5 zł ważny 7 dni.

W punkcie wymienili sztukę za sztukę nic nie płaciłem.

Teraz na rachunku też nie ma ujętego dekodera.

Miałem płacić 5 zł co miesiąc w razie spóźnienia z opłatą miało być coś drożej  wiecie może ile drożej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jagoda3 napisał:

Czy po innych ustaleniach z konsultantem niż odebrana oferta na e-mail i anulowaniu rezygnacji umowa jest przedłużana o kolejny miesiąc?

Nowy miesiąc będzie w normalnej cenie a w międzyczasie należy napisać jeszcze raz rezygnację?

Jak wygląda procedura?

Umowa przejdzie na czas nieokreślony bo brak wypowiedzenia.Cena będzie wyższa i trzeba było pisać reklamacje skoro oferta nie pokrywała się  z rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się znajomemu w grudniu a pierwsze wypowiedzenie napisał w listopadzie.
W takim wypadku mowa zakończy się tak jak miała się zakończyć? Czyli np wypowiedzenie wysłane w listopadzie to umowa do końca grudnia pomimo wysyłania wypowiedzenia 2 razy ?

 

Edytowane przez jagoda3
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Za każdą sztukę. 

 

@kentron 19,99

 

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Ta w konkurecji same rarytasy?Szczególnie teraz po zmianach pakietyzacji i ofert.

Dla tych co podstawowe kanały to wszystko jedno gdzie. W CP po pierwsze sto razy lepsze dekodery niż w Canal ten wifibox szrot. A pod drugie tam na przelduzneie dają solidne oferty. To śmieszne że ktoś płaci niemałe pieniądze a propozycja do przedłużenia jest gorsza jak dla nowego. Baju baj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, zdzislaw140 napisał:

Ale dzwonić do nich? Iść do punktu i pytać? Takie promocje na MR często wpadają?

Promocję na MR trafić  to jak 6 w totka. 

Oczywiście dzwoń.  Może będzie jakaś oferta 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki zaakceptowane w dniu dzisiejszym. Pierwszy telefon z krakowskiego DUK po wypowiedzeniu z czerwca. Pozycja negocjacyjna startowała z pułapu 109,99zł za to samo bez Elevenów i C+4K. Umowa 24 miesiące. Oczywiście do tego Canal+ przez internet.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89
 

 

Wszystko już zostało aktywowane.

Edytowane przez bazyliszek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie miałem telefon z DUK i zaproponowali mi Optimum+, Canal plus, Canal plus 4k i opłata za dekoder 4k za 59.99 zł. Konsultant twierdzi że nie ma takiej oferty za to samo w kwocie 54.99.I poinformował mnie bezczelnie że leprzej oferty nie dostanę. Umowa do końca grudnia. Obecnie mam pakiet Comfort +, Canal + i C+4k i dekoder ultra box. Na jaką ofertę najkorzystniejszą mogę liczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JoeDirt napisał:

W "przedłuż umowę" Optimum+ do końca listopada miałem za 24,99 zł, od grudnia wskoczyło na 29,99 zł. Nowy Comfort+ nadal mam za 22,50 zł.

W takim razie pakiet Nowy Comfort+, Canal+, C+4k i dekoder Ultra box z dyskiem za ile najmniej mogę wyrwać?? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...