Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co to są za cyfry przy dekoderze i dysku? 

 usługi Optimum+, Filmbox Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
Początek okresu oznaczonego 01-01-2021
Koniec okresu oznaczonego 31-12-2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ratm7 napisał:

Za ile można wynegocjować dopełnienie do pakietu extra 5zl jest realne?

Pewnie chciałbyś, aby operator jeszcze Ci dopłacił za oglądanie. 10 lub 15 zł. Tyle zapłacisz 

 

1 godzinę temu, Marcin 123 napisał:

Witam mam pytanie ile dni się czeka na odpowiedź jeśli wczoraj się anulowało umowę przez tel a dzisiaj wysłano pismo do nich w punkcie platformy 

Zadzwoń w dzień na infolinię,  to Ci powiedzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Pewnie chciałbyś, aby operator jeszcze Ci dopłacił za oglądanie. 10 lub 15 zł. Tyle zapłacisz 

 

Zadzwoń w dzień na infolinię,  to Ci powiedzą 

Nie wiem po co te złośliwości, operator wysłał mi dzisiaj ofertę na optimum za 34,99zl a z tego co widziałem niektórzy otrzymują to taniej. Dopłata 5 zł do extra w takiej sytuacji chyba nie jest próba wyłudzenie czegoś za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się poradzić doświadczonych forumowiczów.

Moja umowa kończy się za miesiąc, wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj dostałem propozycję przedłużenia na 2 lata w takiej samej cenie jaką miałem czyli 120zł/miesiąc.

Moja oferta: wszystkie podstawowe kanały, Cinemax, HBO, Filmbox, Mistrzowska Piłka, wszystkie C+ włącznie z 4k, dekoder 4k, 2 multiroomy. Całość płacę 120zł.

W nowej ofercie nie ma żadnych miesięcy ze zniżką, cały czas ta sama kwota.

Proszę o Waszą opinię czy te warunki są dobre czy mogę jeszcze liczyć na Multi Man Pack w tej cenie. Podczas rozmowy nie wyrażono na to zgody.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic extra nie otrzymujesz?

MP, C+4k, Dekoder za free. 

Jak nie masz w zestawie NG Play i Fox Play, to tylko to możesz otrzymać jeszcze w cenie.

Umowa z darmowymi miesiącami,  to zapędzenie w kozi róg.  Teraz negocjujesz z wyjściowej 120. Weźmiesz ofertę z darmowymi miesiącami, a negocjacje zaczniesz za 2 lata np ze 150.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc  Ci napisałem. Masz dość sporo gratisów, a operator proponuje Ci je zachować.  Nie jeden by był zachwycony mając taki zestaw za taką kasę. 

 

 

5 minut temu, asffaf napisał:

Jest szansa odnowić pakiet to co w podpisie czy dać sobie spokój. Na nieokreślonym podobno 4 zł więcej.

Eleven może być problemem. Taka cena teraz tylko w opcji w/w. Możesz starać się o dekoder 4k za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Nowy Comfort + 22,5zł + Mediabox 5zł. 

 

Wybrane usługi Optimum+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 24,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)
  • Superpremium+ 4K za 49,99 zł 6m/ 139,99 zł/m oraz za 154,99 zł/m dla Abonentów (12/20) L
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Brać czy można coś negocjować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...