Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A superpremium 4k za ile mógłbym dostać bo jeśli anuluje tą nową i zostanę przy starej która kończy się z końcem lutego ale w systemie już jest dodane ta nowa umowa a za ile mógłbym liczyć na superpremium 4k wraz z multi man pakiem i czy jak anuluje ta nowa to po ilu dniach mogę dostać jakąś dobrą ofertę na ten pakiet i opcje man pak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skorzystać z oferty promocyjnej banku CreditAgricole.

Muszę mieć umowę canal+ na siebie, bo zgodnie z regulaminem bank może sprawdzić rachunek na który przelewa premię 30 zł.

W rachubę wchodzi tylko cesja umowy? Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Współwłaściciel?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEZZO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 119,99 zł/m oraz za 134,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mezzo 3,99 zł/m dla Abonentów (03/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack 20 zł/m dla Abonentów (03/20), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20) taka ofertę dostałem ale widzę że przepłaciłem dużo a czy wypowiedzenie można zrobić w punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Butanos napisał:

ok dzięki.

czyli zostaje zabawa w cesję... nie wiem czy gra warta świeczki i trochę mało czasu przed świętami.

 

Rób na spokojnie cesję i zakładaj konto. Zaczniesz opłacać rachunki z banku jak cesja zostanie dokonana.

Cesja w moim przypadku trwała około 2 tygodnie jak robiłem kilka lat temu. Może teraz jest szybciej choć wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Proszę o radę, dobra oferta czy złożyć rezygnację i negocjować dalej? Koniec umowy 31.12.2020r.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Moduł CAM 10zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 15 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Moduł CAM 0 zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Obecnie posiadam:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

FOX Play 0,00 zł/mies.  

Filmbox Pack 0,00 zł/mies.

CINEMAX 0,00 zł/mies.

MISTRZOWSKA PIŁKA   0,00 zł/mies.

HBO 0,00 zł/mies.

HBO GO  0,00 zł/mies.

Nat Geo Play 00,00 zł/mies.

Eleven Sports 7,95 zł/mies.

Multiroom Standard 10,00 zł/mies.       

Opłata najem 4K UltraBox+ 0,00 zł/mies.

 

Liczba kanałów: 245

 

Za całość płacę 117,94

 

Umowa do końca lutego 2021 , wypowiedzenie złożone na razie tylko dwa maile i jeden sms ,

że im przykro.

 

Moja strategia jest taka aby wynegocjować zamiast Extra+ - Superpremium bez 4K (99,90 zł)

resztę utrzymać płacić 109,90 zł , dodatkowo jeśli umowa na 12 m-cy to 3 m-ce gratis,

jeśli umowa na 15 lub 24 m-ce to 6 m-cy gratis.

 

Proszę o opinię forumowiczów czy jest to do ugrania czy za mocno popłynąłem i na co ewentualnie  mogę liczyć.

 

Edytowane przez marcinello83
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna oferta to:

  • Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
  • HBO
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Nat Geo Play

Płacę 106 zł, umowa do końca marca 2021r. W jakiej cenie mogę mieć w/w paczkę, dodając podstawowy pakiet netflix i dekoder 4k ? Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czyli zmiana z Extra na Superpremium i utrzymanie wszystkiego tak jak pisałem 109,99 a o gratisy powalczę bo nie pierwszy raz będę negocjował po wypowiedzeniu umowy różne cuda się zdarzają. Najlepsze jest jak konsultant podczas jednej rozmowy (nawet kilkukrotnie) rzekomo idzie do przełożonego po ewentualną akceptację warunków  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mr1116 napisał:

Witam, 

Proszę o radę, dobra oferta czy złożyć rezygnację i negocjować dalej? Koniec umowy 31.12.2020r.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Moduł CAM 10zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 15 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Moduł CAM 0 zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Bierz

1 godzinę temu, marcinello83 napisał:

99,99 zł - czyli to co napisałem i zejście z opłaty Multiroom Standard  10 zł ?

Z tego co pamiętam ciężko było kiedyś zejść z opłaty za MS.

Superpremium+, do tego MMP za free( cieżko), MP za free, JBO Go 5 lub za free, NG i Fox Play za free. MR 10. I to by było na tyle z Twoich zniżek. 

Superpremium 4k 109,99, MR 10, MP za free. Cinemax 8

I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oferta z dziś 

Aktualnie posiadam Start+ 9.99

Dopelnienie do Comfortu 10 zł

Canal + 25 zł

HBO 20 zł

Ultrabox 4k 10 zł z dyskiem

 

Zaproponowano mi 

Optimum 24,99

Ultrabox 4k z dyskiem 0 zł

 

Nie chciałem już Canal+ i HBO

 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...