Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

obecnie mam składańca Comfort za 22,50 + dopełnienie Extra za 10zł, C+ 25zł, HBO + HBO go 20zł.

Umowa do końca września, ale już zaczęli do mnie dzwonić. Czy prawdą jest, że nie ma już na dzień dzisiejszy Comfort za 22,5? Czy jak zwykle kłamią?

Na poprzedniej stronie wyczytałem, że ktoś taką ofertę dostał, a mi wciskają, że teraz najniżej jest za 34,50.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z nimi nie można tak normalnie, po ludzku się dogadać? Czyli kolejny raz muszę złożyć wypowiedzenie i poczekać, aż wyłączą sygnał. Wtedy dopiero będzie telefon i szansa na dogadanie się. Co dwa lata ta sama batalia.

Wychodzi na to, że jeżeli płacę za składańca 77,50 (Comfort 22,50 zł; dopełnienie Extra 10 zł; C+ 25 zł, HBO + HBO GO 20 zł) mam możliwość wynegocjować ten sam zestaw za tą samą kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć. Z doświadczenia wiem, że da się i tak i tak, ale wziąć sam Comfort i dobrać łamańca było łatwiej i szybciej.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kolega @hoobson może zrezygnować z tych dodatków, bo dostał w promocyjnej cenie w zobowiązaniu i  jak domyślam się, ma do końca umowy. Tak wiec wystarczy stanowczo nalegać, że sie chce ten sam zestaw w tej samej cenie. Jak weźmie sam Comfort, to raczej nie dostanie potem E+ za 10., bo nie chcą dawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec umowy na przełomie listopada/grudnia 2020. zaczynają się telefony.

Co powiecie nt. tego pakietu i czy coś można na nim ugrać taniej czy w tej cenie więcej.

I co w momencie przejścia umowy na czas nieokreślony. Czy te promocyjne pakiety zostaną wyłączone i zostanie tylko pakiet extra c+ za 108,99 oraz eleven za 11,9 czy za te promocyjne pakiety doliczą dodatkową opłatę.

WYBRANE USŁUGI:

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA

 

Wybrane promocje

 

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie próba zejścia z Extra + Canal+ na goły Extra skończyła się całkowitym rozwiązaniem umowy, tak więc życzę powodzenia.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś (pierwszy odebrany od nich telefon, nie wysyłałem wypowiedzenia):

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), N ajem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Sumarycznie wyszła dokładnie ta sama kwota miesięczna, którą miałem do tej pory, a doszedł mi FilmBox Pack.
Proponowali mi jeszcze dekoder 4K za dodatkowe 5 zł ale bez CANAL+ 4K więc podziękowałem (za CANAL+ 4K dodatkowe 10 zł/mc by było).

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, raffde napisał:

Dzień dobry,

czy ktoś zszedł z pakietu wyższego Extra na Nowy Comfort+ za 22.5 zł ? Konsultant uparcie twierdzi ,że nie ma takich oferty dla osób ,które nigdy nie miały Start lub Comfort.

Do kiedy umowa? Wypowiedzenie wysłane? W ICA masz jakieś oferty na przedłużenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z propozycją:

pakiet Comfort - 22,50

pakiet Canal+ (10 kanałów) - 25,00

I taki zestaw właśnie mam do końca sierpnia.

Dodatkowo oferują

3xHBO - 20,00

Wymiana dekodera Sagemcom DSI83 na dekoder 4K - i tu mam do wyboru

aktywacja 0 zł i opłata miesięczna 5 zł lub

aktywacja 99,00 zł i opłata miesięczna 0 zł

Po cyfrze pozostaje mi jeszcze Pace z 2 kartami za 0 zł

Nie dopytałem czy stare karty mi zostawią czy też wymiana na nowe.

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, a dostaje to co chciałem.

Osobiście skłaniam się za aktywacją 99,00 zł gdyż w przyszłości w systemie będzie widniał dekoder za 0 zł (a może się mylę podpowiedzcie)

Umowa na 2 lata

Trochę zaskoczyła mnie ta promocja cenowa z Ich strony bez wysłanego wypowiedzenia, w piątek mam dać odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Czekaj spokojnie.  Jak się nie odezwą to zadzwoń za miesiąc z pytaniem gdzie masz sprzęt zdać, bo nie ma ofert dla Ciebie. Przy okazji coś Ci zaproponują. 

Niestety skończyły się czasy gdzie na wznowienie umowy nawet w POS mogliśmy ładować zejscie z superpremium na starta za 9,99. Telefony z pytaniem gdzie zwrócić sprzęt może wywołać tylko uśmiech na twarzy konsultanta. Pracownik infolinii (od momentu pandemii) ma obowiązek powiadomić o zwrocie sprzętu i zostawia stosowny komentarz w systemie z datą kiedy powiedzial o  koniecznoscie i terminie zwrotu sprzętu.jest to zabezpieczenie na wypadek gdyby klient wymigiwal się od kary za nieterminowy zwrot  zasłaniając się pandemia i niewiedza,że odblokowano POSY.

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...