Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłam wypowiedzenie. Umowa miała wygasnąć wczoraj. Przez ostatni tydzień telefony codziennie. 

Rozmowy bezproduktywne.

Miałam Comfort+ za 22,5 pln + Canal+ za 25 pln oraz hbo wraz z hbo go  za 20 pln i multiroom (2 camele bez dekoderów) za 0 pln.

Rzecz rozbijała się o przejście na moduł cam. (Posiadam takowy z systemu prepaid z nieaktywną kartą cayman z czasów mundialu).

W trakcie rozmów wskazywałam, że brat posiada pakiet Comfort za 14,99 pln. Konsule każdorazowo stwierdzali, że to nie możliwe a jeśli tak to proszą o namiary tego abonenta.

Ja stwierdzałam, że RODO mi nie pozwala i ten temat się kończył.

Każdorazowo odnośnie modułu cam stwierdzano, że nie ma możliwości uzyskania go przy przedłużaniu umowy. Tylko do nowej a ceny za to samo 30% więcej.

W dniu wczorajszym w trakcie ostatniej rozmowy facet poradził aby przy zdawaniu sprzętu napomknąć o jej wznowieniu to wtedy będzie jakaś sensowna oferta z modułem ale napewno nie z multiroomem. 

W tej sytuacji w ostatnim momencie wycofałam wypowiedzenie i umowa jest na czas nieokreślony.

Zobaczymy co będzie dalej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest w APS możliwość przeniesienia oferty z dekoderem na moduł. Było o tym pisane. Co do MR. Nie ma i nie było możliwości MR w ofercie z Cam-em.

Następna sprawa. Comfort za 14,99. Kiedyś były takie oferty. Kto ma to i dzisiaj uda mu się przedłużyć w tej cenie. Dla Ciebie jak byś chciała Comfort, to minimum 22,50. Konsul miał w tym przypadku racje. Nie ma możliwosci otrzymania Comfort za 14,99 dla abonentów co płacą obecnie minimum za ten pakiet 22,50. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas ostatniej rozmowy z konsultantem (dzień przed wyłączeniem sygnału) zaproponowali do wyboru:

 

jak chyba zrozumiałem wymiana jednej karty cameleon na cayman oraz dekodera na dekoder 4K (mam 2 cameleony i MR)

 

74,99 za pełny pakiet 4K z dekoderem 4K i 10x C+ (HBO na 2 miesiące bezpłatnie)

lub

94,99 za pełny pakiet 4K z dekoderem 4K i 10x C+ i HBO na 24 miesiące

 

lub

 

109,99 za superpremium z 10x C+, HBO, Cinemaxami i chyba Filmboxami

 

oczywiście wszystko bez (bez man pack, history, adventure i tego typu kanałów)

 

nie przedłużyłem, zależało mi na zmianie na moduł CAM co jak mówią nie jest możliwe (nie mogę zdzierżyć wymuszonej kolejności listy kanałów ich pomysłu)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rabar napisał:

(nie mogę zdzierżyć wymuszonej kolejności listy kanałów ich pomysłu)

Własna lista to pikuś w porównaniu z tym co może odwalić wifibox+

Listę ulubionych można wybrać nawet  w wifiboxie, oczywiście bez edycji kolejności kanałów wewnątrz tej listy,

wobec tego każdy nowy kanał musi lądować na końcu lub ponowna demolka listy.

Do MR modułu nie dają i jest się pod ścianą chcąc korzystać z własnego dekodera zwłaszcza po 1lipca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Emil33 napisał:

 

Do MR modułu nie dają i jest się pod ścianą chcąc korzystać z własnego dekodera zwłaszcza po 1lipca.

 

Oglądanie na własnym sprzęcie ma się dobrze by nie powiedzieć bardzo dobrze.I po 1 lipca raczej się dużo nie zmieni kwestia sprzętu i karty nie camel to conax lub Cayman.@lukimann to że dostała jedna czy dwie osoby to nie znaczy że jest to normą.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MR aż tak mi nie zależy, w sumie to 2-ga karta leżała w szufladzie. Najbardziej mi zależy na możliwości ustawienia kanałów wg własnego pomysłu, np. TVP1 ma numer 1 itd. Dekoder DSI83/87 dawał taką możliwość, czy dekoder 4k daje? nie wiem, kiedyś jakiś konsultant chyba nawet w APS powiedział mi że tak, ale jakoś nie dowierzam bo nie umiał tego zrobić w praktyce (mimo to dalej zapewniał że jest taka możliwość). Tunerów jeszcze nie zdałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, czerstwy napisał:

Oglądanie na własnym sprzęcie ma się dobrze by nie powiedzieć bardzo dobrze

Ale ja mam na myśli opcję z MR i własne dekodery, jeśli śię mylę chętnie skorzystam z propozycji.

Ktoś otrzymał ostatnio przedłużając umowę 2 moduły lub moduł i kartę z MR?

Edytowane przez Emil33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, iaqbec napisał:

Kolega chyba nie do końca umie liczyć 5x24 miesiące = 120 zł za najem czegoś co z definicji powinno być za darmo , a już na pewno coś o wątpliwej jakości, 99 x 24 = 2376 zł za naprawdę marnej jakości treści i to nie tylko merytorycznie le też technicznie , jeden marny kanał 4K ?

I ja się nie obraziłem ... nie jestem obrażalski ... ja wybrałem Netflixa :)

a PC+ ma mniej w kieszeni 2376 zł za następne dwa lata ... a gdyby mieli inne podejście może jeszcze długo dłużej :P

Pozdrawiam

 

Odnośnie Twojego postu,przypomniała mi się historia z pracy. Ze 3 lata temu przyszedł do nas do POS "Janusz" któremu kończyła się umowa. Powiedział, że jak nie damy mu 6 miesięcy gratis(jak w Polsacie) nie przedłuży. Uprzejmie odpowiedziałem,że u nas są inne promocje i nie jesteśmy w stanie przystać na jego propozycje :). Zaczął krzyczeć i wymachiwać rękami.Powiedział,że jak nie chcemy jego pieniędzy to kto inny zarobi, przewidział również rychły koniec ncplus "Polsat was w ciągu roku zje bo dają za darmo 6miesiecy". Minęło parę lat i jakoś przeżyliśmy ta stratę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba sie pochwaliła że dokonała takiej wymiany a juz są tacy co piszą po wątkach o takiej możliwości jakby to był standard @P_Canal+ czyli co radzisz tym co chca mieć PC+ na własnym sprzęcie?Piszę o zwykłych abonentach bo inni to sobie poradzą.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wybielać Platformy Canal+ ale litości.Jak czytam niektóre posty typu:

"Można to dostać 5zl taniej" "słaba oferta,do tego należy się Fox Play i nat geo Play( pewnie 50proc osób nigdy w tę kolekcję nie weszla")

" Zaakceptowales haracz 2zl za tego dziada wifipremiumboxa?" to nóż mi się w kieszeni otwiera. Czy zaoszczędzone  5zl za które można kupić 2 bułki słodkie albo paczkę laysow,są warte kilku lub kilkunastu rozmów z "konsulami" i zszarganych nerwów. Jeśli chodzi o cameleony to jedno jest pewne,firma ma problem i nie do końca wie jak to rozwiązać.Jesli chodzi o wymiane dekodera na na Moduł lub dobranie modułu do gołej karty to graniczy to z cudem. Ja zrobiłem 1 słownie jedną taką wymianę i był to bardzo skomplikowany przypadek reklamacyjny.osoby piszące tu na forum,że się da mają rację.Da się tak samo da się wygrać 6 w totka :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może w obronie abonentów tu często nie chodzi o te 2-5 zł tylko o traktowanie abonentów.Abonent o stażu 3 lata ma tą samą oferte taniej niż abonent który abonuje 20lat.Ludzi stać na opłaty większe o 5 zł ale nie stać ich na takie traktowanie.To wina jest operatora że za jeden i ten sam pakiet jest wiele wariantów cenowych.Operator kombinuje by wiciągnać jak najwięcej od abonenta a abonent by zapłacić jak najmniej.Też nie zapłacę za najem sprzętu operatora nawet złotówki miesięcznie ale nie maiłem oporów by zapłacić za sprzęt własny ponad 1900 zł.Tu nie chodzi by dobierać moduł do karty tylko wymienić dekoder na moduł.Jak pisałem wiele razy sam operator nie wie co dalej z Camelami?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...