Jump to content

rabar

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About rabar

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na MR aż tak mi nie zależy, w sumie to 2-ga karta leżała w szufladzie. Najbardziej mi zależy na możliwości ustawienia kanałów wg własnego pomysłu, np. TVP1 ma numer 1 itd. Dekoder DSI83/87 dawał taką możliwość, czy dekoder 4k daje? nie wiem, kiedyś jakiś konsultant chyba nawet w APS powiedział mi że tak, ale jakoś nie dowierzam bo nie umiał tego zrobić w praktyce (mimo to dalej zapewniał że jest taka możliwość). Tunerów jeszcze nie zdałem.
 2. U mnie podczas ostatniej rozmowy z konsultantem (dzień przed wyłączeniem sygnału) zaproponowali do wyboru: jak chyba zrozumiałem wymiana jednej karty cameleon na cayman oraz dekodera na dekoder 4K (mam 2 cameleony i MR) 74,99 za pełny pakiet 4K z dekoderem 4K i 10x C+ (HBO na 2 miesiące bezpłatnie) lub 94,99 za pełny pakiet 4K z dekoderem 4K i 10x C+ i HBO na 24 miesiące lub 109,99 za superpremium z 10x C+, HBO, Cinemaxami i chyba Filmboxami oczywiście wszystko bez (bez man pack, history, adventure i tego typu kanałów) nie przedłużyłem, zależało mi na zmianie na moduł CAM co jak mówią nie jest możliwe (nie mogę zdzierżyć wymuszonej kolejności listy kanałów ich pomysłu)
 3. Kiedyś przez chwilę testowałem CAM na XF9005, przez chwilę wydawało mi się, że przełączanie kanałów chodzi dosyć powoli, dlatego chciałem porównać do tunera 4K, z którym nie miałem do czynienia.
 4. Czy mógłbyś porównać szybkość CAM w stosunku do Ultraboxa po tych kilkunastu dniach użytkowania? Warto przejść na CAM, czy lepiej jednak wypada Ultrabox?
×
×
 • Create New...