Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Banan79 napisał:

dużo za dużo:)

tzn jeżeli uwzględnimy zawartość tej oferty- to w jaki mam realisticzny podkład żeby mieć to wszystko za niższą cenę?  Jaka cena za to wszystko byłaby "atrakcyjna"? Mam jeszcze pare dni do rezygnacji więc chętnie bym się "potargował" o coś!

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tel z Krakowa oferta


 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19 )
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam serdecznie, mam umowę do końca marca i dzisiaj telefon z Warszawy. Obecnie mam Comfort+ wszystkie kanały Canal+ (poza C+4k) oraz HBO i HBO GO płacąc obecnie 67,50zł z dekoderem WiFI PremiumBox.

 

Propozycja: to co mam + wymiana dekodera bez kosztów aktywacji ale z abonamentem najmu za 5zł/m-c czyli wszystko razem za 72,50zł. Zapytałem o program C+4K w cenie i konsultant po "konsultacji z kierownikiem" powiedział że może mi dorzucić w cenie, czyli będzie pakiet Canal+ 11 kanałów włącznie z C+4K. Zapytałem się czy jest opcja żeby nie było opłaty miesięcznej 5zł za dekoder UltraBox 4K w zamian za jednorazową opłatę aktywacyjną, no co konsultant powiedział że przy tak niskim pakiecie jak Comfort+ nie da rady za 0zł. 

 

Brać czy można ugrać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Smyk90 napisał:

Dzisiaj tel z Krakowa oferta


 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19 )
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Jaki dekoder w tej cenie?

Zostawiasz swój czy zmieniasz na nowy?

55 minut temu, kingofsouth napisał:

Tak, ale tylko ten Technicolor.

 

Skoro padło o dekoderze to zapytam.

Przygotowuję się do przedłużenia i będę walczył o wymianę WifiBOX Premium na Ultra 4K.

Rozumiem, że jak pójdę na wymianę do punktu to mogą być różne modele?

Jaki polecacie, jakiego szukać?

4 godziny temu, boro-22 napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem taką ofertę. Do tej pory 81.99 bez HBO, eleven i filmboxów. Nie interesuje mnie piłka nożna i Netflix. Ile mogę wynegocjować za to?

 

https://s6.ifotos.pl/mini/Screensho_qaxaqqe.jpg

 

Mam do Ciebie dwa pytania:

1. Czy próbowałeś wynegocjować dekoder Ultra 4K?

2. Ile kanałów C+ będziesz miał łącznie: 6, 8 czy 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, problem napisał:

 

Jaki dekoder w tej cenie?

Zostawiasz swój czy zmieniasz na nowy?

 

Skoro padło o dekoderze to zapytam.

Przygotowuję się do przedłużenia i będę walczył o wymianę WifiBOX Premium na Ultra 4K.

Rozumiem, że jak pójdę na wymianę do punktu to mogą być różne modele?

Jaki polecacie, jakiego szukać?

 

Mam do Ciebie dwa pytania:

1. Czy próbowałeś wynegocjować dekoder Ultra 4K?

2. Ile kanałów C+ będziesz miał łącznie: 6, 8 czy 10?

Nie. Nie mam telewizora 4k i nie potrzebuje takiego dekodera. Mam dwa dekodery. Jeden to sagemcom HD+ u teścia, a ja mam wifi premium box-a z dyskiem 500gb z kartami cameleon. Canal+ wszystkie oprócz 4k oczywiście.

Edytowane przez boro-22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Ale operator myśli, że wszyscy abonenci majacy C+, żyją kopaną. 

 

 

no i są w błędzie Speedway Rulezz!!!!?:jupi:

 

 

1 godzinę temu, karolus napisał:

nie chodzi mi o to „jak“ tylko „za ile” - tzn  nie chcę rezygnować z  poszczególnych części umowy czyli jeżeli zostanę przy obecnym zestawie czy jest ktoś; kto to ma taniej? 

oferta.jpg

 

ja mam to za 109,99 i po roku 152,99 także widzisz różnice.

Edytowane przez Banan79
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lamers napisał:

 Witam serdecznie, mam umowę do końca marca i dzisiaj telefon z Warszawy. Obecnie mam Comfort+ wszystkie kanały Canal+ (poza C+4k) oraz HBO i HBO GO płacąc obecnie 67,50zł z dekoderem WiFI PremiumBox.

 

Propozycja: to co mam + wymiana dekodera bez kosztów aktywacji ale z abonamentem najmu za 5zł/m-c czyli wszystko razem za 72,50zł. Zapytałem o program C+4K w cenie i konsultant po "konsultacji z kierownikiem" powiedział że może mi dorzucić w cenie, czyli będzie pakiet Canal+ 11 kanałów włącznie z C+4K. Zapytałem się czy jest opcja żeby nie było opłaty miesięcznej 5zł za dekoder UltraBox 4K w zamian za jednorazową opłatę aktywacyjną, no co konsultant powiedział że przy tak niskim pakiecie jak Comfort+ nie da rady za 0zł. 

 

Brać czy można ugrać coś więcej?

Z dekoderem teoche cie kituja.Ja dzisiaj przedluzylem comfort 22.5 pelna paczka canal 25 canal 4k 0 i paczka 11 za 7.90 multiroom za 0zl.Moge  podjechac wymienic dekoder na 4k aktywacja 49 i bez dodatkowych oplat do konca umowy.HBO GO proponowali mi za  20.

Edytowane przez arras74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, boro-22 napisał:

Nie. Nie mam telewizora 4k i nie potrzebuje takiego dekodera. Mam dwa dekodery. Jeden to sagemcom HD+ u teścia, a ja mam wifi premium box-a z dyskiem 500gb z kartami cameleon. Canal+ wszystkie oprócz 4k oczywiście.

Jeszcze trochę, a teściu weźmie osobną umowe aby ogladać :-D

To przez takie zabiegi MR będzie w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arras74 napisał:

Z dekoderem teoche cie kituja.Ja dzisiaj przedluzylem comfort 22.5 pelna paczka canal 25 canal 4k 0 i paczka 11 za 7.90 multiroom za 0zl.Moge  podjechac wymienic dekoder na 4k aktywacja 49 i bez dodatkowych oplat do konca umowy.HBO GO proponowali mi za  20.

Serdeczne dzięki za odpowiedź. Właśnie próbowałem i pytałem czy można zapłacić za aktywację i nie płacić miesięcznej opłaty 5zł za dekoder. Konsultant twierdził jak pisałem wcześniej, że przy Comfort+ nie da rady bo za niski pakiet. Nie sądzę że dobór Eleven ma tutaj jakiś wpływ, bo reszta cen standardowo u Ciebie jak i u mnie obecnie. Rozumiem, że HBO nie bierzesz więc będziesz płacił 55,40 to u mnie byłby wyższy rachunek bo 72,50.

Do kiedy masz umowę i czy miałeś złożone wypowiedzenie? Ja nie składałem jeszcze rezygnacji, a umowa do końca marca 2020. 

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...