Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie Superpremium z Man Packiem, HBO GO, Eleven Sports, Polsat Sport Premium i Multiroomem. Wczoraj skończyła mi się umowa na C+ 4K, ktoś wie w jakich cenach można teraz dokupić tą opcję do umowy? Moja umowa trwa jeszcze ponad rok.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 18:21, Soltys83 napisał:

Kolega Piotr napisał że DUK nie działa dzisiaj a ja z innego numeru wykręciłem numer 12 294 78 79 i się odezwał jakiś konsultant.

A ja dzisiaj rano zadzwoniłem na 223104747 i mi konsultant powiedział, żebym zadzwonił jutro, bo dzisiaj DUK nie pracuje i może mi jedynie zaproponować mową sprzedaż. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

10 zł ze zobowiązaniem.20 zł bez zobowiązania.

 

Kolejny przykład że dla nowych klientów mają lepsze oferty niż dla obecnych klientów. Zwłaszcza, że gdy ja przedłużałem umowę nie chcieli ani złotówki zejść z czynszu 15zł za 4K Ultrabox, w takiej opłacie powinien być już za darmo a nie dodatkowe 10 zeta, zwłaszcza gdy nowym dają za gratis na prawo i lewo. No cóż poczekam na lepsze oferty w nowej platformie chociaż szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedługo kończy mi się umowa obecnie płace 91.89 zł - Extra 8 C+ i eleven, MR stare i najem dekoderow 0zł, wypowiedzenie złożone. Przy przedłuzeniu chcialbym wymienić dekoder główny na ultrabox 4k i dobrać jeszcze drugi dekoder dodatkowy. W sumie miałbym w trzech pokojach. Na jakie koszty muszę być nastawiony przy przejściu na nowy MR i najem dekoderow. Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 52YMON napisał:

Witam niedługo kończy mi się umowa obecnie płace 91.89 zł - Extra 8 C+ i eleven, MR stare i najem dekoderow 0zł, wypowiedzenie złożone. Przy przedłuzeniu chcialbym wymienić dekoder główny na ultrabox 4k i dobrać jeszcze drugi dekoder dodatkowy. W sumie miałbym w trzech pokojach. Na jakie koszty muszę być nastawiony przy przejściu na nowy MR i najem dekoderow. Dziękuję 

witam.mam to samo co Ty,umowa do końca listopada jeszcze bez wypowiedzenia.Dzwonili pare razy i mówili że nie ma możliwości wymiany dekodera na 4k i proponowali to samo w tej samej cenie i możliwość mistrzowskiej piłki za 10 zł.może od jutra bedą mieli lepszą oferte jutro też wypowiedzenie składam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 17:54, ircios napisał:

Kart Cameleon nie będą parować . Przełączą do samej nafty lub wymienią. Nie będą działały w prywatnym sprzęcie. MR będzie po n. Łączony w sieć.

 

no tak ale on napisal, ze by wymienial Pace na NC+owego dekodera czyli tego ultrabox 4K a nie prywatnego 4K, czyli jednak moj konsultant tez mi mowil to samo co innej osobie, cos jest na rzeczy wyglada na to, ze konfig:

Ultrabox 4K z caymanem + wifibox+ z kameleonem w ramach MR standard jest mozliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ircios napisał:

No jest możliwy. Przecież tak jest od dawna. Ja nic nie pisałem o prywatnym dekoderze.  Przy wymianie Pejsa na 4k jest wymiana karty.

 

no widzisz, przed chwila sie oburzasz ze juz odpowiadales, a piszesz nie do konca przejrzyscie, takze warto dbać o jasnosc wypowiedzi,

w kazdym razie zachowanie MR standard to dobra rzecz bo nadal umozliwia separowanie fizycznie dekoderow i bez niepotrzebnych dodatkowych oplat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Don kichot napisał:

 

no widzisz, przed chwila sie oburzasz ze juz odpowiadales, a piszesz nie do konca przejrzyscie, takze warto dbać o jasnosc wypowiedzi,

w kazdym razie zachowanie MR standard to dobra rzecz bo nadal umozliwia separowanie fizycznie dekoderow i bez niepotrzebnych dodatkowych oplat,

Raczej Ty pytasz nie jasno. Może dlatego, że pytasz o to samo w różnych wątkach za każdym razem z trochę inaczej sformułowanym pytaniem.   Od początku pisałem, że nie darady mieć Cameleona w dekoderze 4k. O tym była mowa. I się nie oburzam, tak w nawiasie. 

 

Powiem Ci jeszcze, że Cameleon też niekoniecznie może pozostać w dekoderze do MR.? 

 

@g0nz0s. Ok. 30 dychy w regulaminie. Tutaj chyba nikt nie pisał, że proponowano za 30, max 15. Raczej nikomu takiej ceny nie zaproponują. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 z ł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, wymiana dedodera Pace na Premium box  Najem ultraBox+10zł dla Abonentów -wszystko przy tej samej kwocie co mialem 91.89 zł.  mi zaproponowali taką ofertę ważna do dziś nie zaakceptowalem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...