Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam obecnie superpremium czyli coś koło 130 pln. 

umowa wypowiedziana ważna do końca lipca, było kilka telefonów. az w końcu coś  takiego z wymianą dekodera co myślicie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, Eleven Sports, Filmbox Pack, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,94  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się w tym miesiącu Pakiet Superpremium+, CANAL+ Seriale Extra, HBO GO, nc+go TV  KINO ŚWIAT za 107,99 

 

Po wypowiedzeniu umowy proponują przedłużenie w tej samej cenie (107,99) lub z dodatkowym 4K za 123,99.

Czy da się wynegocjować lepszą cenę?

 

Czy przeczekanie do początku sierpnia ułatwi czy utrudni negocjacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kilkanaście stron, ale od bardzo dawna nie widziałem nikogo z Serialami w ofercie.

 

4K jak widzę najczęściej jest po 10 PLN/miesiąc poza ofertami z początku lipca, gdzie były po 0 PLN. Zgadza się?

 

Jak się z nimi negocjuje po wygaśnięciu umowy? Łatwiej czy trudniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecna umowa(Comfort+, wszystkie Canal+, MR, dekodery już kilkuletnie Pace PVR i Sagemcom za 65zł) do końca lipca, wypowiedzenie złożyłem w czerwcu. Dużo telefonów, rozmów lepszych i gorszych, konsultantów miłych i aroganckich.... Zawsze powtarzałem że chce utrzymać to co mam plus MP - ale płacić mniej. Ostatnia propozycja to umowa na 24m(zbliżona do wielu jak tutaj czytam): Comfort+(dopełnienie  do extra do końca sierpnia), Canal+6x, MR, MP, dekodery zostają te same, FOX play, NAT GEO play. Dodatkowo HBO+HBO GO do końca roku gratis. Cena 59,99.

Nie pasuje mi tutaj zmniejszenie paczki Canal+, zwłaszcza dlatego że prócz C+seriale i C+dokument nie ma przez to dostępu też do kolekcji VOD!. A teraz jeszcze dochodzi brak C+3 i C+4.

Pytanko do doświadczonych forumowiczów, czy jest opcja, szansa, żeby przy próbach wyczekania jeszcze do końca miesiąca, w tej cenie puścili mi pakiet z całą paczką Canal+.???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @hubson i @ircios dzięki za odpowiedz. Ta opcja 62,5zł do przemyślenia. Hmm, myślę że nie ilość, a przyzwyczajenie że przez cały czas z cyfrą+ i NC+, człowiek miał cały zestaw Canal+. Bardziej niż brak C+3 i C+4 denerwuje mnie tu brak dostępu do biblioteki VOD. Czytając forum zawsze sądziłem że odpada tylko C+Seriale i C+Dokument....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ircios napisał:

@Staszek12Ale po co Ci C+ Sport 3 i 4?

Przecież wszystko co tam będzie zobaczysz na głównych kanałach C+. Tamte kanały są dla innych tv. Ilość się liczy? 

 

Nie wszystko. C+ Sport 3 i 4 to także dostęp do lepszego systemu powtórek (nie zawsze z tym było ok na dotychczasowych kanałach) i zapowiadane treści dodatkowe. Ale ok. Kto co lubi ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich umowa kończy mi się w grudniu liczę na waszą pomoc w ugraniu jak najlepszej oferty 

Zależy mi na kanałach sportowych tzn

-canal plus 

-mistrzowska piłka 

Jak również kanały informacyjne żeby były w pakiecie. 

I dla dzieci kanaly z bajkami. 

Dodatkowo posiadam 3 dekodery czyli główny dekoder premium box i dwa jak się nie mylę wifi boxy 

Był już telefon od konsultanta dostałem propozycję 135 zł z mistrzowska piłka i pakiet ten extra +. Zdecydowanie liczę na coś korzystniejszego. Bardzo proszę o porady. 

 

Edytowane przez jozekfcl9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Pytanie do bardziej ogarniętych w temacie. Obecnie posiadam Pakiet Start za 24,99, C+ 8 kanałów  za 25 zł do końca umowy, najem Mediabox 5 zł, eleven w opcji włącz/ wyłącz. Umowa do grudnia 2019 wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym utrzymać to co mam , eleven może być włącz wyłącz. Na co mógłbym liczyć przy aneksowaniu. Dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Templariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...