Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pawel napisał:

@Saturn45 w pierwszej kolejności targuj zejście do Comfort+. Dostaniesz rozszerzenie do Extra na miesiąc w cenie. Potem dopiero negocjuj dopełnienie na resztę umowy.

 

7 minut temu, ADUSIEK XPS 5 napisał:

Moja siostra płaci 32,50 zł. miesięcznie (nie licząc najmu dekodera) wypowiedzenie złóż w salonie nc+ i od razu  je zarejestrują w systemie nc+.   

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam.

8 minut temu, Pawel napisał:

Znam takich co płacą 24,99 :D

To by było coś.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 15:50, irci0s napisał:

Odsylam do przeczytania paru stron wczesniej.Wiedzialbys wtedy,ze najtaniej comforta dostanie sie 22,5 na 24m lub 29,99 na 15 do tego dopelnienie za 10zl 8xcanal plus za 25 i hbo z go za 20, dekoder zrobia za darmo.Reasumujac 77,5 na 24m masz to wszystko co chciales

 

Dzięki za info.

Zadzwonili wczoraj po raz kolejny (w sumie nie wiem dlaczego tak się uwzięli, że miałem po 2 telefony dziennie, a do końca umowy jeszcze prawie 3 m-ce) i dostałem to co napisałeś. Znowu zaczął pytać co lubię oglądać itd., ale tym razem powiedziałem wprost jakich cen oczekuję. Poszedł do kierownika i wrócił z tą ofertą jaką chciałem. No prawie. Za żadne skarby nie chcieli zejść z tych 5 zł za mediabox+. Z tym najmem dekodera to co odnowienie umowy nie chcą mi dać za 0 zł. Trudno. W każdym razie wyszło więc 5 zł więcej niż to co napisałeś.

Jeszcze nie zaakceptowałem oferty, ale pewnie ją przyjmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki numer dzwonić po dopełnienie? Bo ja próbuje i nic tzn.za15 jest,ale za dyche nie chcą dać.
 
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Ja normalnie zadzwonilem na infolinie. Zapytalem sie czy nie maja jakiejs oferty dla mnie na podwyższenie pakietu i od razu zaproponowali podwyższenie za 10 zł do Nowego Comfortu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tato miał Extra+ 8C+ 79,99zł plus multiroom 10zł plus najem wifipremiumboxa 5zł. W sumie 95zł. Wydzwaniali od miesięcy, wypowiedzenie od 30.04 wysłał dawno. Wczoraj zaakceptował propozycję Extra+ C+ (6) LIVE 69,99, HBO+HBOgo 20,00, MP 0zł, Filmbox 0zł, Multiroom 10zł, najem 0zł. W sumie 99,99zł. Jest zadowolony, więc zostawiam tu tylko informacyjnie.

 

Dziwne jest to, że zawsze przy ofertach, po telefonie przysyłali maila z tabelką i warunkami. Na dole maila był przycisk do potwierdzenia oferty. A w tym przypadku, po rozmowie od razu włączyli tacie kanały i przysłali maila informacyjnego pisząc w nim co wybrał oraz w załączeniu PDF z potwierdzeniem cen. Wszystko się tam zgadza z tym, co uzgodnił. Tylko czemu w jego przypadku został pominięty krok potwierdzania mailowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czarek007 napisał:

Po w sumie siedmiu telefonach przedwczoraj i wczoraj trafiłem na konsula który mi dał dopełnienie do ekstra+ za 10 zł,także nie jest to takie hop-siup ale wymaga wytrwałości.

A za ile Ci proponowali wcześniej?

Przy przedłużaniu zapytałem o cenę dopełnienia to konsultant powiedział, że dają za 10 zł. Myślałem, że to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do września 2019. Zaczynają dzwonić z propozycjami, Wypowiedzenie oczywiście jeszcze nie złożone.

na dzień dzisiejszy:

 

  • CANAL+ 25 zł 
  • Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
  • Najem Box+ 0zł dla Abonentów
  • Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
  • HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

W sumie 80 zł/m-c od czerwca chyba o 6 zł więcej za Eleven.

 

Chciałbym mieć to samo + ewentualnie Mistrzowską piłkę.

 

Proszę Was o info na co mogę liczyć lub o co walczyć. 

 

Z góry dzięki.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brooklyn napisał:

A za ile Ci proponowali wcześniej?

Przy przedłużaniu zapytałem o cenę dopełnienia to konsultant powiedział, że dają za 10 zł. Myślałem, że to standard.

Za 15 zł.,można było dostać bez problemu ale wiadomo że człowiek chce płacić mniej,tym bardziej że jest taka możliwość.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o Multiroom Premium. Mam MR już od dłuższego czasu. Kupiłem "mydelniczkę" na własność. Płacę 20 zł za MR . Korzystam z niego przez sieć elektryczną ponieważ nie mam możliwości podłączenia kabla. Aktualnie wypowiedziałem umowę i mam telefony przedłużeniowe z informacją, że już tego MR nie ma z obsługą WiFi czy też przez sieć i tym samym nie mogą mi zrabatować opłaty. Równocześnie nie ma już możliwości skorzystania z multiroomu bez fizycznego podłączenia kablem do anteny. Czy to prawda?

Pozdrawiam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Stefan1980

 

Multiroom premium masz tylko na obecnych dekoderach przy wymianie np.: na 4K Ultraboxa+ multiroomu takiego już niema ponieważ został wycofany i obecnie jest opcja tylko Multiroom Standard czyli jeden dekoder główny i maksymalnie 5 dodatkowych każdy po Wifi działa i każdy musi być podłączony do anteny wszystkie do jednej lub każda osobno (wymiana dekoderów na inne łączy się z opłatami płatnymi gotówką u dystrybutora od razu a lista dystrybutorów nc+ jest na ncplus.pl na dole strony zakładka Salony nc+.

 

@vipgracz

 

Tak Canal+ 30 złotych na miesiąc HBO 25 złotych z HBO GO (to jest wariant bez zobowiązania na kilka miesięcy można wyłączyć po miesiącu telefon do BOK NC+ 22 310 47 47 

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADUSIEK XPS 5 nie włączysz Canal+ bez zobowiązania za 30 zł.Nie wprowadzaj w błąd.

@vipgracz jest możliwość włączania opcji 8C+ na dwa czy trzy miesiące tylko jest to nieopłacalna opcja, bo 8C+ bez zobowiązania kosztuje 80 zł miesięcznie.Wiec nawet w opcji włącz/wyłącz wychodzi drogo.Lepiej włączyć w promocji ze zobowiązaniem na 6 miesięcy po 25 zł.Po tym okresie można zrezygnować. Natomiast paczkę HBO można brać co drugi miesiąc.Wtedy średnia wyjdzie 12,50.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...