Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie mam Extra + 6c+ i mulitroom standard C+ za 69,99.

Co myślicie o propozycji jak niżej...

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,94  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Nie mogą Cię zmusić do wymiany na inny dekoder.  Możesz to zrobić z dobrej woli. Możesz wymienić na ten sam. Ewentualnie na Premiumbox. Taniej niż 99,99 za Superpremium nie dostaniesz. Reszty to co Ci zaproponowano to jedynie Eleven możesz ugrać za 7,50 i jeden MR za free, ale nie będzie łatwo.

Wiem że oferta dość dobra, do tego HBO go by się przydało. Tak szybko telefon mnie trochę zaskoczył stąd nie kleplem oferty z góry, tylko chce się zastanowić nad nią (poczytać co można ugrać). Co do dekodera to proponują mi jedynie turboboxa refurbished, ale poczytałem i one się po kilku miesiącach psują, a ja dzieciakom muszę ich ulubione nagrane bajki znów nagrywać, a to nie trwa kilka dni bo aż tak dużo powtórek nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką umowę się zgodziłem.

Nowy Comfort+ 29,99 zł , 8xCANAL+ 25 zł/m , HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i, Multiroom 0 zł. Dopełnienie do extra do końca kwietnia. Umowa na 15 miesięcy. W sumie do zapłaty 54.99 zł.

Wcześniej miałem to samo za 64.99 zł. Umowę miałem do końca kwietnia. Nic więcej nie chciałem, o żadne inne oferty nie pytałem, to co mam w zupełności mi wystarczy. 

Jestem zadowolony, o taką umowę mi chodziło.

Dzięki wszystkim za dzielenie się tutaj swoimi ofertami, dzięki temu wiedziałem co mogę dostać. Życzę wszystkim owocnych negocjacji.

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

No i taniej nie ugras. To jest b.dobra oferta z 8C+.

Extra za 44.99 występuje na 15m i na 24m + 8canal+ 25zl. Do tego zamiast paczki 4kanalow możena wynegocjować  starego man packa za 5zl

Edytowane przez Gedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lokam napisał:

Na taką umowę się zgodziłem.

Nowy Comfort+ 29,99 zł , 8xCANAL+ 25 zł/m , HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i, Multiroom 0 zł. Dopełnienie do extra do końca kwietnia. Umowa na 15 miesięcy. W sumie do zapłaty 54.99 zł.

Czy Twój pakiet zawiera Mistrzowską Piłkę czyli kanały Polsat Sport Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2019 o 11:13, Harry44 napisał:

Cześć.

Mam 2 pakiety które kończą się 30.06.2019.

Start+ za 17,50 zł
Comfort+ 8C+ za 61,50 zł (średnia z 52,50 przez 6mcy i 67,50 przez 9mcy) 

Jakie najlepsze oferty dostaliście za takie pakiety? One są w dwóch pokojach więc może zrezygnować z Start+ i wziąć Multiroom?

Dziś dzwonili z Warszawy. To co mam za 17,50 i 64,50 na 24 miesiące. To nawet drożej bo średnią miałem 61,50. Ale mówi mi, że taniej.

 

No i dowiedziałem się, że nie ma Comfort za 22,50 i C+ za 25 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, NobelM napisał:

Walcz o niższa cenę za dekoder i może jeszcze dają darmowe miesiące (max 3). A kanał C+4k proponowali?

W marcu nie ma promocji na darmowe miesiące.W lutym też nik nie dostał darmowych miesięcy,oczywiście nie liczę wznowienia umowy.

Edytowane przez Gedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał zejść z ceny za dekoder, a do ilu mozna zejść?
Proponował ale za 10zl
Daleko masz do końca umowy? Jak dla mnie, 10zł łącznie za dekoder 4k i kanał C+4k, to już bardzo dobra cena. Jak za sam dekoder 4k, to max 10zł (ludzie dostają też w dzierżawie za 5zł i 0zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, NobelM napisał:
1 godzinę temu, artur_d3 napisał:
Nie chciał zejść z ceny za dekoder, a do ilu mozna zejść?
Proponował ale za 10zl

Daleko masz do końca umowy? Jak dla mnie, 10zł łącznie za dekoder 4k i kanał C+4k, to już bardzo dobra cena. Jak za sam dekoder 4k, to max 10zł (ludzie dostają też w dzierżawie za 5zł i 0zł).

Mam do końca kwietnia umowe.

Czyli radzisz nie akceptować umowy którą mi wysłał na maila i walczyć o niższą dzierżawe za dekoder.

Czy w takim wypadku muszę ponownie wysłać wypowiedzenie skoro tamte wycofałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 10:18, valdas napisał:

Witam,

umowa do 31 marca 2019. Wypowiedzenie wysłane pół roku temu. Obecnie mam Comfort+ za 29,90.

Konsultanci mówią, że oferty za 22,50 nie ma i 29,90 jest najtańszą opcją. Powiedziałem im, że kolega płaci 22,50 za ten pakiet.

Pani konsultant, w szyderczym tonie, że to nie koledzy układają oferty, a konsultanci. Na tym nasza kolejna rozmowa się zakończyła. Czy jest szansa, że oferta za 22,50 na Comfort+ znajdzie się dla mnie?

 

Dzisiaj kolejny telefon z Krakowa i już się znalazła dla mnie oferta za 22,50 na Confort+. Umowa przedłużona na kolejne dwa lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Adventure TV HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekc ja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,97  zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...