Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

@Pawel   Nie przywiazywalbym teraz żadnej wagi do tego czy dekoder jest za 0zl czy 15,liczy się cena końcowa. Najtaniej jak można dostać opcję extra  z dekoderem 4k to 22.5comfort + 10zl dekoder 4k + 10zl dopełnienie do extra.Jesli ktoś nie chce się bawić w takie negocjacje to 44.99 + 10 dekoder 4k.Jesli chodzi o dekodery to tak jak pisałam wcześniej jest teraz duże pole do negocjacji jeśli chodzi o zbicie ceny za dekoder 4k,ponieważ już  niedługo platforma ma zamiar rozszerzyc ofertę sprzętową :)

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czarny_figa napisał:

@Pawel   Nie przywiazywalbym teraz żadnej wagi do tego czy dekoder jest za 0zl czy 15,liczy się cena końcowa....

 

Nie zgadzam się w tej kwestii.Z perspektywy czasu widać jak trudno pozbyć się opłaty za dekoder. Wielu abonentów płaci nawet za dzierżawę turboboxa.O media czy wifi premium nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Pawel  Możesz mieć swoje zdanie,bo kiedyś faktycznie tak było.Obecnie (od paru miesiecy)bez problemu sa rabatowane dekodery mediabox,wifipremiumbox i 4k.Turboboxa nie rabatuja (nie mam pojęcia dlaczego), mogą tylko zaproponować wymianę na nowszy zrabatowano.NC chce pozbyć się starych modeli co widać na stronie.Od miesiąca cały czas odświeżaja promocje na dekoder 4k za 0zl(nawet do comfortu), a parę miesięcy temu nie było szans zejść poniżej najmu 15zl/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Pawel Oczywiście chodzi o dekoder 4K.Platforma mocno chce inwestować w 4K,  bo tak naprawdę jest to jej największa przewaga nad Polsatem i jak pokazały statystyki zamykające rok jest to również bardzo dochodowe, :) Niestety, za nowy dekoder na początku ceny mogą wydać się dla niektórych "zaporowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krisLLU napisał:

Umowa do końca grudnia na Comfort Extra+ turbobox i dzisiaj przedłużyłem 22.50 zł sam Comfort z darmowym Extra przez miesiąc i 5zł na turbobox'a. 

Na tą ofertę czekałem dość długo, bo ciągle udawali, że nie ma takiej oferty ?

Proszę bardzo.Parę postów wyżej pisałem o płatnym turboboxie. Negocjowałeś zdjęcie najmu lub wymianę dekodera na taki bez opłat zgodnie z tym co pisze @czarny_figa ?

Bo widać teoria teorią a życie swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
9 godzin temu, czarny_figa napisał:

.Turboboxa nie rabatuja (nie mam pojęcia dlaczego), mogą tylko zaproponować wymianę na nowszy zrabatowany

@Pawel proszę czytaj że zrozumieniem.Nie mam interesu szerzyc herezji.Do tego pakietu na pewno mogła być wymiana na mediaboxa za 3zl

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, czarny_figa napisał:

@Pawel proszę czytaj że zrozumieniem.Nie mam interesu szerzyc herezji.Do tego pakietu na pewno mogła być wymiana na mediaboxa za 3zl

Zejść z 5 zł za turboboxa na 3 zł za mediaboxa.Faktycznie interes życia.Jeśli tak wygląda ta zmiana polityki "sprzętowej" jak to nie mam więcej pytań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Pawel chyba nie sądzisz ,że dadzą do Comforta za 22.5 dekoder 4k za free ? wiem,ze za wszelka  cene chcesz udowodnić swoją rację ale były posty na forum gdzie klienci  pisali o rabatach przy sprzetowych na ostatnich przedluzeniach.Napisalem wczesniej, że Turbacza nie rabatuja  i  teraz napisałem,ze mogli zaproponować akurat do tego pakietu mediaboxa za 3 zl (lub 4k za 10-15zl).Jesli miałby mediaboxa lub wifipremiumboxa za 5zl mogliby mu zrabatowac do 0zl.wysmiewasz politykę firmy i moja wypowiedz ale chyba przyznasz ,  że np. oferta dla nowych dot. dek 4k za 0zl  do Comforta  diametralnie się różni od tego co było proponowane 2miesiece temu i wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...