Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, slowik57 napisał:

Witam,  wszystkich. Co roku śledziłem ten wątek jako gość, ale dziś postanowiłem zasięgnąć waszej opinii.

 

Umowa do końca listopada. Po dzisiejszej rozmowie propozycja w postaci umowy 24mies:

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99 zł 

 

Propozycja na mailu, lecz jeszcze nie zaakceptowana. I jeżeli ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z zapisem "Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)" według konsultanta mam gwarantowane przez 24 mies 44,99 zł. Panowie, akceptować ?

Też uważam że to dobra oferta. Dokładając później C+ za 25 zł będzie ok 80 zł bez najmu dekodera oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drodzy forumowicze potrzebuję pomocy w sprawie przedłużenia umowy z szanownym nc+, umowa do 31 grudnia b.r., pakiet Extra + z 8 x Canal + Eleven Sports + dekoder Wifi Premiumbox, za wszystko w tej chwili 120,98 zł, a więc skandalicznie drogo. Za ile realnie mogę wyrwać podobny pakiet na przedłużeniu? Wypowiedzenia na razie nie składałem. Na forum  można znaleźć info, że niektórzy dostawali Extra+ z 8 x Canal + za 79,99zł. Dobieraliście do tego Eleven? Jeśli tak za jaką kwotę? Za dzierżawę dekodera dalej Wam naliczają opłatę? W ICA mogę przedłużyć umowę na Extra + z 8 x Canal + bez Elevenów za 94,99zł, nie muszę dodawać, że za taką kasę ten pakiet mnie totalnie nie interesuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, slowik57 napisał:

Witam,  wszystkich. Co roku śledziłem ten wątek jako gość, ale dziś postanowiłem zasięgnąć waszej opinii.

 

Umowa do końca listopada. Po dzisiejszej rozmowie propozycja w postaci umowy 24mies:

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99 zł 

 

Propozycja na mailu, lecz jeszcze nie zaakceptowana. I jeżeli ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z zapisem "Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)" według konsultanta mam gwarantowane przez 24 mies 44,99 zł. Panowie, akceptować ?

 

3 godziny temu, zibi45 napisał:

Też uważam że to dobra oferta. Dokładając później C+ za 25 zł będzie ok 80 zł bez najmu dekodera oczywiście.

 

@slowik57 Oferta bardzo fajna patrząc na to że masz HBO za 0 zł. Extra+ (bez zabaw w dopełnienia) masz w najniższej możliwie cenie jaką daje DUK za ten pakiet.

 

@zibi45 Z dobraniem C+ może być potem problem natury technicznej. Widzę tam pakiet CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, czyli gratisowe C+ Seriale i C+ Discovery na cały okres umowy. nc+ dodaje tą opcję często do pakietu extra+ gratis. Dokładnie z powodu tej opcji osoba z mojej rodziny miała problem z włączeniem całej opcji C+, bo "w systemie jest zablokowane, bo są już włączone 2 C+". Po jakiś większych przepychankach, reklamacjach udało się w końcu włączyć te C+, ale jak mówię był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kubus.kul napisał:

slowik57 Oferta bardzo fajna patrząc na to że masz HBO za 0 zł. Extra+ (bez zabaw w dopełnienia) masz w najniższej możliwie cenie jaką daje DUK za ten pakiet.

Zabawa w dopełnienie to nie włącz/wyłącz przez 24m, przecież to jeden góra dwa telefonu po podpisaniu umowy, więc uważam że za 300zł mniej w sumie przez całą umowę warto go wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
21 minut temu, Marcin80 napisał:

Zabawa w dopełnienie to nie włącz/wyłącz przez 24m, przecież to jeden góra dwa telefonu po podpisaniu umowy, więc uważam że za 300zł mniej w sumie przez całą umowę warto go wykonać

JAKIE 300ZL??? Jakby miał extra z dopelnienia nie dostałby hbo za 0zl,więc ten sam pakiet wyszedlby drożej.Zadnej oszczędności by nie było.

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu parę dni temu o tym, że dostałem ofertę przedluzenia comfort z 6 canal+ bez dekodera za 60 zł. Pisaliście, że canal+ mogę dostać za 25 zł.

Mam pytanie w związku z tym. Czy podczas rozmowy od razu mam powiedzieć, że chcę go za 25 zł czy może jest to kwestia negocjacji w późniejszym terminie? 

Jeszcze jest sprawa z dopełnieniem extra+ za dodatkowe 10 zł. Czy mam negocjować to teraz czy może po pierwszym miesiącu nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa dziś przedłużona,

 

Comfort ,MR po Cyfrze 2 karty,dekoder Pace Pvr

 

24 miesiące po 17,49 ,lub jak ktoś woli 3 x 0 zł  i 21 x 19,99 zł, 1 m  dopełnienie  do extra (było i ma zostać dalej za 10 zł,ale nie wiem czy nie wyłączę  ) 1 m Hbo samo ma się wyłączyć...z C+8  za 25 zł zrezygnowałem wolę odpalić

kodi :).... nic tam ciekawego już nie ma, ani filmu ani sportu.

 

Liczne telefony,ceny za sam Comfort nawet za 39 zł ,gdzie w moim koncie oferta od pół roku za 22,5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium+ 8xC+,HBOx3 bez GO, Eleven Sports, 2xPace PVR Multiroom w cenie 99,99zł. Umowa d 31.12.2018.

Propozycja z numeru 122947850:

Extra+, 8xC+, 3xHBO HBO GO - 99,99zł

Eleven Sports - 11,90zł (24m-ce) lub 7,95 (12 m-cy)

2xPace + multiroom - 0zł

Pytanie czy to dobra oferta?

 

Obecnie eleveny mam zrabatowane - ale to po reklamacji. Teraz za 0zł podobno się nie da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa kończy się w kwietniu 2019, a od miesiąca już do mnie wydzwaniają. Wypowiedzenie oczywiście jeszcze nie było złożone. Obecnie mam Comfort+ za 22,50zł

 

Dziś w końcu odebrałem i Pani z numeru warszawskiego (a więc nie DUK) zaproponowała mi na 24 m-ce Nowy Comfort+ za te same 22,50zł, CANAL+ za 0zł/3 m-ce, HBO za 0zł/2 m-ce, Dopełnienie do Extra+, HBO GO. Dla mnie te dodatki są zbędne, bo dekoder jest u rodziców, więc i tak je wyłączę.

 

Dekoder mam bez opłaty za wynajem, bo to stary turboBox PVR 500GB.


Ale ogólnie co o tym sądzicie???

Brać, czy czekać? Złożyć wypowiedzenie???

 

Da się coś niżej zrobić? Czytając posty wcześniej, to raczej nikłe szanse...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...