Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, za tyle to można skonstruować sobie Superpremium+ i Eleven.

 

1) Comfort+ - 22.50 zł

2) Canal+ - 25.00 zł

3) Dopełnienie do Extra - 10.00 zł

4) HBO i HBO GO - 20.00 zł

5) Cinemax - 10.00 zł

6) Eleven - 7.95 zł

 

Razem: 95.45 zł

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem extra z 6c+ za 72.50zl

Eleveny 7.95zl na rok czasu

Opłata za dekoder 5 zł

Opłata za Multiroom 10zl

Suma 95 zł z groszami

 

 

Biorąc pod uwagę te dopełnienia do pakietu itp to faktycznie 15 zł przeplacam

 

Hmmm to co tu szło obtanic. Podobno dekodera i multi się nie dało znieść opłaty.

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, za tyle to można skonstruować sobie Superpremium+ i Eleven.

 

1) Comfort+ - 22.50 zł

2) Canal+ - 25.00 zł

3) Dopełnienie do Extra - 10.00 zł

4) HBO i HBO GO - 20.00 zł

5) Cinemax - 10.00 zł

6) Eleven - 7.95 zł

 

Razem: 95.45 zł

Filmy Cinemax są również w usludze HBO GO, więc jeśli ktoś nie potrzebuje tych kanałów w tv to całość może się zamknąć nawet w kwocie 85,45zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanko: mam obecnie pakiet Extra + 8xC+ i płacę 85 zł (80 abonament i 5 za mediaBOX). Umowa kończy mi się z końcem listopada. Nie składałem jeszcze wypowiedzenia, ale jestem ciągle bombardowany telefonami, których konsekwentnie nie odbieram ;) W podobnym okresie kończy mi się też umowa z Cyfrowym Polsatem i jestem obecnie na etapie planowania jak najlepszej oferty obydwu platform ;)

 

Jaką najdogodniejszą ofertę jestem w stanie dla siebie wynegocjować, jeśli chciałbym zachować to co mam? Jak wyglądałaby sprawa, gdybym chciał dołożyć HBO? Dziękuję z góry za pomoc. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie nie dostaniesz taniej. Możesz złożyć sobie taką ofertę. Zejść do pakietu Comfort za 22,50 zł + Canal+ za 25 zł na 6 miesięcy potem negocjacje lub wyłączenie + dopełnienie do Extra za 10 lub 15 zł + PVR 5 zł daje Ci 62,50 zł lub 67,50 zł w zależności za ile uda się dostać dopełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jutra wchodzę na czas nieoznaczony za 53,98zł (dotychczas 49,98) - Comfort z Eurosportem 2 i paczką C+ . Poza jedną ofertą za 62,50, same propozycje z kosmicznymi cenami. Jeszcze w takiej sytuacji (czas nieoznaczony) nie byłem. Zobaczymy co dalej będzie i czy wogóle będą dzwonić. Zawsze, to jakieś nowe doświadczenie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed 12 rozmowa z W-wa (sami dzwonili ) kolejna konsultantka i od nowa to samo - choć miałem już coś uzgodnione tylko na potwierdzenie chciałem dzień

Ale nic pytania standardowe co oglądam chwila zastanowienia i Extra+ 8C MRP HBO i Go za prawie 130 zł Ups dziś za to płacę 107,9

Powiedziałem miłej Pani że możemy przedłużyć tą umowę ( obecna do 31.X)  od razu jak będę miał to co mam za tyle samo co dotychczas. Nastąpiła chwila zastanowienia ( trochę to trwało )

i oznajmia że może tak przedłużyć umowę. Wtedy pytam o ligę mistrzów jak z nią będzie od stycznia - odpowiedz 10 zł do tego pakietu.

No to mówię że jednak trochę drożej będzie, Pani znów korzysta z chwili zastanowienia i wymyśla 104,9 a jak będzie  LM to +10 od stycznia.

I tak się zgodziłem, tylko coś mail nie przychodzi w którym miałbym akceptować ofertę

Chyba pierwsze przedłużenie bez wypowiedzenia będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

- Extra+ C+ 79,79 

- MR 10zl

- HBO 0zl

- kolekcja Kino Swiat 0zl

Czyli lacznie za ww place 89,90. Poki co bylo kilka telefonow ale nic ciekawego nie proponowali. Wypowiedzenie zlozone, umowa do konca pazdziernika.

 

Cos ciekawego mozna ugrac? Jakby dali co mam teraz to pewnie bym zostal, tylko LM bym chetnie przytulil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy ktoś mi wytłumaczy promocje Eleven za 7,95 Ewentualnie za 9,95 na 12 miesięcy. Konsultantka wmawia że po tym okresie nie mogę zrezygnować tylko płacić 15,90. Czy tak faktycznie to wygląda (koncówki groszowe kwot nie pamiętam ale kazdy chyba wie o co chodzi). Byłem przekonany że promocja się konczy i mogę spokojnie Eleven wyłączyć albo negocjować nowe 12 miesięcy. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed 12 rozmowa z W-wa (sami dzwonili ) kolejna konsultantka i od nowa to samo - choć miałem już coś uzgodnione tylko na potwierdzenie chciałem dzień

Ale nic pytania standardowe co oglądam chwila zastanowienia i Extra+ 8C MRP HBO i Go za prawie 130 zł Ups dziś za to płacę 107,9

Powiedziałem miłej Pani że możemy przedłużyć tą umowę ( obecna do 31.X) od razu jak będę miał to co mam za tyle samo co dotychczas. Nastąpiła chwila zastanowienia ( trochę to trwało )

i oznajmia że może tak przedłużyć umowę. Wtedy pytam o ligę mistrzów jak z nią będzie od stycznia - odpowiedz 10 zł do tego pakietu.

No to mówię że jednak trochę drożej będzie, Pani znów korzysta z chwili zastanowienia i wymyśla 104,9 a jak będzie LM to +10 od stycznia.

I tak się zgodziłem, tylko coś mail nie przychodzi w którym miałbym akceptować ofertę

Chyba pierwsze przedłużenie bez wypowiedzenia będzie.

No niestety mail nie doszedł,a przez czat w moje Nc+ dowiedziałem się że odnotowany jest tylko kontakt telefoniczny a żadna oferta nie jest gotowa. Proponują abym się z nimi skontaktował tylko szkoda mojego czasu i gadania co i za ile chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do DUK.Po tym jak otrzymałem sms-a "taniej nie będzie" Umowa do końca sierpnia. Teraz mam :Extra+z 8Canal+ 79,99,Eleven Sports 15,90 (pierwsze 12m 11,90), Multiroom 10,00, Najem 5,00,NC+GO z VOD, Razem płaciłem 110,89.

Oferta z dziś : Extra+ z 8Canal+79,99, Eleven 11,90 (na całą umowę), Multiroom 10,00, Najem sprzętu 5,00, NC+GO, Polsat Premium do końca sezonu za 106,89. Byłem skłonny przystać jeśli daliby jeszcze HBO w tej cenie na 24 m ale powiedział, że moze zaproponować HBO bez opłat tylko do stycznia.

Druga wersja: Extra+ z 6 Canal+ (bez Discovery i Seriale), bez NC+GO Vod, Eleven, Multiroom i najem tak samo, Polsat Premium (do końca roku za darmo potem 5,00) łącznie za 96,89 od nowego Roku 101,89

Mam szansę wywalczyć coś lepszego? Brałbym pierwszą wersję, gdyby dorzucili HBO na cały okres umowy.

Dzisiaj ostatni dzień umowy. Dzwonili do mnie przed 14, ale jak odebrałem to ktoś pi drugiej stronie się rozłączył. Więc z ciekawości oddzwoniłem.

 

Oferta w zasadzie bez zmian (umowa na 24 miesiące)

Extra + z 8Canalami+

Eleven Sport

Multiroom Standard

Najem

Nc+GO

Polsaty Premium do końca sezonu.

HBO na 5 msc (do stycznia)

Filmbox na 1 msc (do końca września) za 106,89

Lub to samo (podobno z NC+GO) jedyna różnica to 6 Canal+ zamiast 8 za 96,89.

Pani kolsuntantka powiedziała, ze nic taniej(i nic więcej) nie może zaoferować.

 

W umowie na 15 msc to samo za 109,40 i 99,40 z tym, że bez HBO na 6 msc i Polsaty Premium tylko do końca roku a potem trzeba się dowiadywać w jakiej będą cenie. Wiec sie chyba nie opłaca.

Podziękowałem i powiedziałem, ze muszę sie zastanowić. Nie wiem co robić? Zaakceptować taką ofertę czy czekać na wrzesień. Jest szansa, ze zaproponują cos lepszego?

Ps. Martwi mnie ta liga mistrzów. Gwarancja jest ma rok. A co z drugim? Jesli się nie dogadają? Albo na nastepny sezon wyskoczą z jakąś chora ceną np. Dodatkowo 30 zł?

Co robić? Możecie doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili, do zapłaty miesięcznie 92,94:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Praktycznie to co chciałem, bo walczyłem o Eleveny do końca umowy, ale myślę, że i tak jest dobrze. A co do pytania wyżej to dostałem odpowiedz, że muszę tylko zgłosić wyłączenie Eleven

Edytowane przez cimer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili, do zapłaty miesięcznie 92,94:

 

 

WYBRANE USŁUGI:[/size] [/size]

Wybrane usługi[/size] Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+[/size]

 

Wybrane promocje[/size] Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów[/size]

 

 

Praktycznie to co chciałem, bo walczyłem o Eleveny do końca umowy, ale myślę, że i tak jest dobrze. A co do pytania wyżej to dostałem odpowiedz, że muszę tylko zgłosić wyłączenie Eleven

Czyli zaproponowali Ci to samo co mi, tylko ja mam Eleveny na 24 miesiące za 11,90.Do kiedy umowa? Wchodzisz w to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaproponowali Ci to samo co mi, tylko ja mam Eleveny na 24 miesiące za 11,90.Do kiedy umowa? Wchodzisz w to?

Raczej zaakceptuje, jest pełna oferta sportowa(dla mnie), czyli: LM, Liga Angielska, Siatkówka. Eleveny po roku mogę zawsze włączyć/wyłączyć, a jak nie to jest światłowód i radzieckie strony :)

Może z 5zł-8zł można było urwać, ale to w skali dwóch lat jest niecałe 200zł. Posiedzę dwa weekendy w domu i się wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi, ze wiąże się z nimi na 24 miesiące, a prawa do ligi angielskiej, Ekstraklasy kończą sie im za rok i nie wiadomo co będzie. To samo z Ligą Mistrzów. Jak po roku nie przedłużą umowy z Polsatem to zostaję przez 12 msc z abonamentem na 96,89/106,89 i bez ligi mistrzów... Lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj:

Extra+C+8 za 85zł + HBO za 0zł + MMP+Eleven za 25zł + Seriale+ za 8zł, LM za 10zł od stycznia chyba że pojawi się ciekawsza oferta.

Wypowiedzenia nie wysyłałem. Powiedzcie co sądzicie o takiej ofercie? Oczywiście mogę się zdecydować na Extra+8C+HBO za 85zł. Umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zostać na umowie na czas nieokreślony? Skoro masz takie obawy?

Nie mogę,bo złożyłem już wypowiedzenie. Zresztą nie wiem jakie miałem warunki po czasie oznaczonym. Kiedyś jeszcze jak był Canal+ się zagapiłem, nie wypowiedziałem,

a skończyła mi sie umowa i dostalem jakiś horendalnie wysoki rachunek na ok 240 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...