Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

moja umowa kończy się 1 marca, złożyłem już wypowiedzenie, ale nie odebrałem jeszcze żadnego telefonu.

 

Obecnie mam:

Comfort+ z 6C+ (59zł) z rozszerzeniem do extra+ (20zl) + eleven (11,9zl) + history (2,99zl) + najem Mediabox (5zł) + Multiroom na jeden dodatkowy dekoder (10zł).
Za to wszystko płacę 110zl.
 

Czy w tej samej cenie możliwe jest to co mam, tyle że 8C+ + HBO na cały czas trwania umowy? No i fajnie gdyby dało się wymienić dekodery, żeby chociaż jeden obsługiwał 4k. 

Edytowane przez defox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mi umowa konczy sie umowa 31 marca. (od okolo 6 lat)Mam dekoder z funkcja nagrywania na wlasnosc i pakiet comfort plus za 49.99. zaszwonilem ostatnio do cyfry iz wydzwaniaja co chwile na adres zameldowania{a ja za granica) i powiedzialem ze chce zakonczyc umowe bo w polsacie jest lepsza oferta i 3 mies za free. babka srednio byla zainteresowana rozmowa. jedyny jej argument byl taki iz w polsacie nie ma wielu kanalu qtore oferuje cyfra, na co ja odpowiedzialem ze mi to nie przeszkasza. Wiec nieMila pani powiedziala ze warunki zakonczenia umowy sa dostepne na ich stronie internetowej po czym nastapil koniec rozmowy.

Stad moje pytanie czy da sie cos ugrac taniej czy poprstu zrezygnowac?? dodam ze moja mama ma polsat od kilku lat i ostatnio zadzwonila zeby zrezygnowac to ugrala abonament za 5 zl mies. Oczywiscie ma najtanszy pakiet ale i tak oszczeddza 15 zl mies.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam wynegocjowaną przeze mnie ofertę na pakiet Start+ z Canal+, może komuś się przyda.

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

37,5

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

15 mies.

Wybrane usługi

Pakiet Start+, CANAL+, Dopełnienie do Comfort+

Wybrane promocje

Start+ 12,50 zł 15 m, a po tym okresie 16,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów

Edytowane przez kamil24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie identyczna sytuacja. Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane, dzwoni krakowski numer z DUK i proponuje 35 zyla  za pakiet comfort. Jak powiedziałem że taka cena mnie nie interesuje to powiedział że po konsultacji z przełożonym może by się udało za 29,90 bodajże. Pożyczyłem panu miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem telefon i oferta jest taka

 

99zl przy umowie na 24 miesiace

za Extra + Eleven + History + 6C+ MR + HBO gratis na 6 miesiecy

 

oferta mocno slaba jak mniemam? co sie stanie jak podziekuje? beda jeszcze probowac? Konsultant powiedzial ze nizej sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaba oferta. Widzę że chcą podpisać jak najwięcej umów i z dobrą kwota teraz. Wiedza co się będzie działo w lipcu i sierpniu po stracie LM i LE. Nie wiem gdzie ich to zaprowadzi zobaczymy jakie oferty będą latem. Ale muszą zejść z cen to przede wszystkim. Może zmiana pakietów ich uratuje zamiast zmian cen. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70zł za samo extra - rewelacja :P

Dziś wysłałem wypowiedzenie, do końca marca mam czas a jak się nie uda nic wynegocjować to trudno i może wreszcie będę miał motywację żeby zrezygnować. I tak prawie nie oglądam tv, sam nie wiem na co mi te nc :D

 

@defox  mi dawali za 99zł/24mce: extra z 8c+, hbo na całą umowę, mr, pvr, o eleven i history nie pytałem bo już sama cena za to co proponowali była zdecydowanie zbyt wysoka.

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna umowa do końca lipca, już dzwonią. Dziś odebrałem i taka oferta: Extra+ Canal+ (6), Eleven, History 1 i 2, Sportklub, HBO na 3 msc., multiroom. Wszystko za 86zł, umowa 24 miesiące. Proponowali paczkę Filmbox ale, ze tego nie oglądam zaproponowałem History i Sportklub.

Mają zadzwonić w piątek. Co myślicie? Obecnie płacę tyle samo za Extra+C+(6)+Eleven+Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna umowa do końca lipca, już dzwonią. Dziś odebrałem i taka oferta: Extra+ Canal+ (6), Eleven, History 1 i 2, Sportklub, HBO na 3 msc., multiroom. Wszystko za 86zł, umowa 24 miesiące. Proponowali paczkę Filmbox ale, ze tego nie oglądam zaproponowałem History i Sportklub.

Mają zadzwonić w piątek. Co myślicie? Obecnie płacę tyle samo za Extra+C+(6)+Eleven+Multiroom.

A wypowiedzenie wysłałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem ciekaw czy to co mi pisze nc+ jest prawdą.  

 

Obecnie posiadam pakiet Extra z Canal+ ( 8 ), HBO, Multiroom oraz dekodery Sagemcom DSI83 oraz PVR Pace. Obecnie płacę 79,99zł, umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane. W prognozie na maj piszą o opłacie w kwocie 88,99zł. Zadałem im pytanie czy w ramach tych kosztów zawierają się wszystkie kanały z posiadanego obecnie pakietu. Uzyskałem odpowiedzi: 1) "informujemy, że zgodnie z warunkami promocji - Extra+ z Canal+, prognozowana opłata wynosi 88,99zł", odpowiedź nie była jednoznaczna i ponownie zapytałem o wyjaśnienia wyszczególniając swój pakiet. Uzyskałem odpowiedź "tak, będzie naliczana w tej opłacie".

Czy rezygnując z odstąpienia od umowy, przy założeniu wyższych ofert przedłużeniowych, mogą naliczyć inne opłaty niż w prognozie potwierdzonej mailowo.   

Edytowane przez K@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...