Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1) Pytanie w imieniu dziadka. Ma umowę do końca stycznia, Extra z 8C za 79,99 - dekoder stary na własność. Co może utargować? Zależy mu na tym samym plus ewentualnie Eleveny. Jest szansa na nowy dekoder jakby wypowiedział ze względu na wycofanie Universal Channel?

2) Moje pytanie ;) Niedawno przedłużyłem z nimi, mam Extra z 8C plus Eleveny i wynajem Mediabox - w łamańcu wyjdzie średnio coś ok.85 zł. Czy mogę złożyć wypowiedzenie za brak Universal? Zależy mi na dekoderze 4k i chciałbym go w ewentualnej nowej umowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Pytanie w imieniu dziadka. Ma umowę do końca stycznia, Extra z 8C za 79,99 - dekoder stary na własność. Co może utargować? Zależy mu na tym samym plus ewentualnie Eleveny. Jest szansa na nowy dekoder jakby wypowiedział ze względu na wycofanie Universal Channel?

2) Moje pytanie ;) Niedawno przedłużyłem z nimi, mam Extra z 8C plus Eleveny i wynajem Mediabox - w łamańcu wyjdzie średnio coś ok.85 zł. Czy mogę złożyć wypowiedzenie za brak Universal? Zależy mi na dekoderze 4k i chciałbym go w ewentualnej nowej umowie.

Pozdrawiam

Jeśli umowę przedłużałeś przed 5.04.2017r. to możesz ją wypowiedzieć z powodu braku kanału Uniwersal, po tej dacie już nie można wypowiedzieć umowy. Dziś byłem w APS i mnie tak poinformowano.

Edytowane przez tristan111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak - po dwóch tygodniach ciszy, wczoraj trzeci telefon z DUK w związku ze złożonym wypowiedzeniem z powodu wycofania UCH.

Rozmawiałem z tym samym pracownikiem, który podczas ostatniej rozmowy twierdził, że w moim przypadku przedłużenie umowy na warunkach: Extra+ za 44,90 zł nie jest możliwe i takiej oferty na pewno nie otrzymam. Wczoraj taka oferta była dla mnie od samego początku rozmowy dostępna i nawet nie było potrzeby uzyskania zgody "kierownika". Przy okazji dobrałem MR w standardowej cenie.

Umowa na 24 miesiące, począwszy od 01.01.2018 - pozostałe 11 miesięcy dotychczasowej umowy ulegają anulowaniu (pracownik DUK kilkukrotnie to potwierdził podczas rozmowy telefonicznej, a powyższe odzwierciedlają informacje w ICA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj uzyskałem taką informację:

Osoby którym pozostało jeszcze umowy ponad 6 miesięcy i wypowiedzą z powodu UCH nie sumują się okresy umów, od stycznia mają liczoną nową umowę, natomiast tym z umową poniżej 6 miesięcy tak jak u mnie 2 miesiące umowy sumują się....spotkaliście też z takim stwierdzeniem?czy to bujda konsula?

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki pakiet mogę po wypowiedzeniu superpremium z 11 

osiągnąć interesuje mnie jak najtaniej najkrócej dokładnie c+ no i możne 11

i czy można jeszcze zdobyć mr na cameleonach

bo ten obecny co mam wifi box to porażka butowanie zacięcia , brak obrazu , ciągle reset

pozdrawiam i dzieki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

To samo za tyle samo...no dobra pasuje, 2 miechy gratis, eleven do maja, HBO do stycznia, przyklepałbym ale umowy musiały się sumować, no to ja do pani że w takim razie umowa sama się skróci 1 stycznia, a ona to dziękuję bardzo i niech pan nie liczy że ktoś do pana zadzwoni bo dużo teraz roboty mamy.....pani bardzo arogancka w rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy w ubiegłym tygodniu dzisiaj pierwszy telefon. Zgodziłem się na nową umowę - rewelacji nie ma, ale w miarę mi to pasuje, nie mam czasu i chęci, ani takiej potrzeby, żeby walczyć o jakieś symboliczne dodatkowe złotówki.

 

24 miesiące

superpremium - 99,90

hustler - 0/5 zł (12/12m)            

dekoder 0 zł

2 miesiące gratis - umowa od stycznia

Średnia za miesiąc wychodzi 94 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czym się różni Man Pack od Super Man Pack?

Man Pack:

 

image.png

 

Multi Man Pack:

 

image.jpg

 

Super Man Pack, hm jest taki pakiet?

Polecam Multi :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego sms od nc+

 

Taniej nie będzie Pakiet Extra+, 8C+ i 3 HBO za 89,99. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń - numer krakowski.

 

Pytanie do Was Czy to jest dobra oferta bo nad Extra+ się nie zastanawiałem. Śledzę i drążę ten wątek od 3 miesięcy mając obecnie Superpremium z Elevenami za 115 do końca roku, Chciałbym pozostać na dotychczasowym pakiecie plus HBO Go dodatkowo Ultrabox oraz rezygnacja z multiroom który jest dla mnie zbędny za podobne pieniądze czyli 115.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego sms od nc+

 

Taniej nie będzie Pakiet Extra+, 8C+ i 3 HBO za 89,99. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń - numer krakowski.

 

Pytanie do Was Czy to jest dobra oferta bo nad Extra+ się nie zastanawiałem. Śledzę i drążę ten wątek od 3 miesięcy mając obecnie Superpremium z Elevenami za 115 do końca roku, Chciałbym pozostać na dotychczasowym pakiecie plus HBO Go dodatkowo Ultrabox oraz rezygnacja z multiroom który jest dla mnie zbędny za podobne pieniądze czyli 115.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Ja w zeszłym tyg przedłużyłm na super premium za 99 zł plus hbo go za 5 zł i dekoder 4k za 15 wszystko razem daje 119zl do tego styczeń luty za darmo średnia wychodzi 109zl miesięcznie. Czy da się taniej nie wiem nie chciało się mi z nimi targać o 5 czy 9 pln więc sie zgodziłem .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego sms od nc+

 

Taniej nie będzie Pakiet Extra+, 8C+ i 3 HBO za 89,99. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń - numer krakowski.

 

Pytanie do Was Czy to jest dobra oferta bo nad Extra+ się nie zastanawiałem. Śledzę i drążę ten wątek od 3 miesięcy mając obecnie Superpremium z Elevenami za 115 do końca roku, Chciałbym pozostać na dotychczasowym pakiecie plus HBO Go dodatkowo Ultrabox oraz rezygnacja z multiroom który jest dla mnie zbędny za podobne pieniądze czyli 115.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Też dostałem takiego sms - najzabawniejsze że przy próbie oddzwonienia - info że nie ma takiego numeru - cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta taka jest ale... Extra+ na 15 miesięcy, 3xHBO z HBO GO na 15 miesięcy i tu uwaga 8C+ 25 zł/ 6 miesięcy - później trzeba negocjować paczke od 25-40 zł,  Całość 89,99. Kwestia taka, że cena może wzrosnąć o max 15 zł po 6 miesiącu jeśli cena paczki będzie po 40 zł. Sumarycznie: Extra 44,90 zł, 8C+ 25 zł, 3xHBO z HBO GO za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon.

Superpremium 99,9 na24msce lub 119,90 na 12mscy 

Eleven 11,90

Man Pack 15zł a Multi Man Pack 20zł - i to po konsultacji

I oczywiście nie da się umowy na 24msce od 01.01 tylko 7+24msce - i nie ma umów na 15mscy he he :D

Dziś kolejny telefon i cały czas nie ma mowy aby umowa była od stycznia na 2 lata.

Edytowane przez bigbaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...