Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weszła w życie oferta dla nowych abonentów w piątek wieczorem, trwa do chyba jutra. Generalnie zasada - 6 m-cy za 0 zł, o ile bierze się goły pakiet np. Comfort+ albo Extra+, albo Extra+ z HBO albo Elevenami. Tyle, że potem po 6 m-cach wpadają już ceny bez promocji. Jeśli ktoś ma brać gły Extra to pewnie warto.

 

A ze mnie taki matematyk, że źle wyliczyłem. To co mnie interesuje, tj. Extra+, HBO, Eleven i dekoder z HDD przez pierwsze pół roku faktycznie 16 zł, ale od 7 m-ca Extra+ za 59 zł, HBO za 20 zł, Eleven za 11,95 zł i dekoder za 5 zł, co daje nam łącznie ok. 95 zł, co z kolei daje średnią - 75 zł/mc.

Sorry za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na pytanie po ile paczka C+ z najtańszym abonamentem i jakim?

 

Dzisiaj dostałem propozycje 48.75zł za Start + C+ na cały okres. Nie jestem pewien czy da radę wynegocjować taniej za C+ w najniższym pakiecie (jak np 25zł przy extra?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie zadzwonili i zaproponowali cofnięcie wypowiedzenia na takich samych warunkach jak miałem do tej pory, bez możliwości wymiany dekodera, negocjowania warunków, a na koniec usłyszałem od konsultanta, że nikt nie będzie mnie na siłę zatrzymywał i jak się warunki nie podobają, to umowa zostanie zakończona 31.12.2017 i tyle. No tyle  :crazy:

Edytowane przez t_gal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie było, parę ostatnich stron prześledziłem.

 

umowa na 15 miesięcy, 6C+, Eleveny, ile za to idzie najmniej zapłacić?

na 24 miesiące umowy nie chcę za bardzo, bo jak stracą ligę polską (a coś czuję, że może się tak zdarzyć) to nc+ przestaje mi być zupełnie potrzebne.

72,50 + 7,95 i 2 miesiące abonamentu gratis jest realne?

Oczywiście multiroom i dekodery 0.

 

obecnie mam Extra + C+ za 69,99, multiroom i dekodery free.

Edytowane przez krzysiek2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, póki co, klientów w NC+ trzyma jeszcze Ekstraklasa i Ekstraliga Żużlowa. Jeśli to stracą to żadne HBO czy paczka C+ nikogo nie zatrzyma. Co do ofert dla stałych klientów zauważalne jest, że sa porównywalne z ofertami dla nowych. Kiedyś normą było wypowiedzieć i zostać nowym klientem.. 

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem dwie umowy z nc+.

 

1. Comfort+ na 24 miesiące, dwa ultrboxy (Pace 500Gb) w multiroomie za 22,50 Pln miesięcznie. Dopełnienie do Extra+ do 31.01.2018 r. Schodziłem z Extra+6C w multiroomie za 69,90 PLN i jako, że rachunek już za grudzień opłacony, do końca roku zostawią mi 6C+. Umowa ta wygasała 31.12.2017 r. z powodu upłynięcia okresu zobowiązania, wymówienie złożone.

 

2. Comfort+6C (Live) za 59,99 PLN wraz z paczką Eleven za 11,90 PLN na 24 miesiące. W gratisie dwa miesiące bez opłat (zrabatowany styczeń i luty na 0 PLN) i dopełnienie do Extra+ do 31.12.2017. Dekoder własny (mediabox). Umowa wypowiedziana w związku z #UCH. Dotychczas obowiązywała do 30.09.2018 r. Okresy umowy nie sumują się! Okres zobowiązania upływa 31.12.2019 r.

Dzwoniłem sam do krakowskiego DUK w piątek. Dzisiaj zadzwoniłem dopiąć szczegóły. Konsultanci sympatyczni :)

 

P.s. Mam taką tezę, że nc+ w swojej strategii na kilka "pistoletów" dzwoniących po ludziach, którzy złożyli wypowiedzenia #UCH i "zastraszają”, że od 1 stycznia wyłączą im sygnał i po co oni wogóle składali te wypowiedzenia bo lepszych umów nie ma i nie będzie. Ale uzależnione jest to chyba od rekordów umów poszczególnych abonentów.

 

REASUMUJĄC.Przejście do pikselozy Solorza odłożone na 24 miesiące :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z miłą i ,,kumatą,, Panią z przed chwili i oferta:

Superpremium 99,90zł

Eleven 11,90zł

Man Mack (8 kanałów) 5zł

2x PACE i MR 0zł

24msce

Pani stwierdziła, że umowa i tak będzie dodana do czasu który pozostał - czyli u mnie 7+24msce.

 

Dziś kolejny telefon.

Superpremium 99,9 na24msce lub 119,90 na 12mscy 

Eleven 11,90

Man Pack 15zł a Multi Man Pack 20zł - i to po konsultacji

I oczywiście nie da się umowy na 24msce od 01.01 tylko 7+24msce - i nie ma umów na 15mscy he he :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruje ja to stwierdzam.

 

To że kupiłeś a APSie nie znaczy, że to było legalne. Nie będę pisał wprost ale obrazowo na przykładzie samochodu:

 

Jeżeli ktoś ukradnie samochód a Ty go kupisz nie wiedząc o tym, to jak właściciel się odnajdzie to samochód będzie jego własnością czy Twoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta. 

 

Superpremium+8 C+Eleven+Filmbox 

Wymiana jednego pace na wifipremiumbox+ drugi pace. 

MR na dwóch camelonach.

HBO GO, NC+GO itd. 

umowa 24 miesiące 

Miesięcznie 121.85. 

2 pierwsze miesiące gratis. 

 

Wziąłem. 

 

Co prawda najlepszą ofertę jaką tutaj znalazłem w temacie. kolega dostał pierwsze 3 miesiące gratis bez filmboxa 110. Ale mi nie chciała tego dać. Tzn. miesiąca więcej, a widziałem, że ostatnio każdemu proponowali tylko płatność od Marca. Nie chciało mi się więcej negocjować. 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...